Maschio Mondiale 120 Combi podczas pracy na łące

Finansowanie Fabryczne 

Elastyczna oferta ,

udział własny 0%

 

Dowiedz się wiecej

 

Ciągnik rolniczy ciągnący prasoowijarkę po łące
 • FINANSOWANIE FABRYCZNE I GWARANCJA

   

  Prasy Maschio finansowanie fabryczne od 1,5 %

   

  ** Podane oferty i kalkulacje nie mają charakteru oferty w myśl przepisów kodeksu cywilnego. Udzielenie finansowanie zależy m.in. od pozytywnej decyzji kredytowej i ustanowienia wymaganych zabezpieczeń.

  Oceń: 
  2
  Ocen: 2 (1 głos.)

Maschio Gaspardo Entry 120

50 - 50 KM

Prasa zwijająca stałokomorowa Maschio Entry jest to najmniejsza z pras zwijających oferowanych przez włoskiego producenta. Maszyna została zaprojektowana z myślą o użytkownikach poszukujących doskonałej wydajności i niezawodności połączonej z niskimi kosztami eksploatacji i łatwością obsługi. Dodatkowym atutem jest wysoka produktywność uzyskana dzięki pracy z dużą prędkością roboczą przy niskim poborze mocy. Prasa ta cieszy się wśród polskich rolników bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na swoją rewelacyjną cenę, która w połączeniu z dużą wydajnością stawia ten model na szczycie listy pras pod względem opłacalności.

Entry 120 zdjęcie studyjne
 

Podstawowe  na  dane techniczne

 

 

Maschio Entry 120 przód
Średnica komory prasowania 1200 mm
Podbieracz 2000 mm
Wiązanie siatka/sznurek
Obroty WOM 540 obr/min
Waga 1900 kg
Zapotrzebowanie mocy 50 KM

 

mała prasa z dużą siłą zgniotu

Aby materiał był dobrze sprasowany

 

Prasa Entry 120 Manometr

 

Duża siła prasowania

 

Prasa Maschio Entry 120 posiada największą w swojej klasie siłę zgniotu, którą za pomocą manometru na maszynie można ustawić aż na 190 barów. Dzięki zaworowi jednostronnego działania może ona pracować z ciągnikami o słabej wydajności hydraulicznej, a ciśnienie prasowania utrzymywane jest przez układ na prasie. Wyprodukowane przez tę prasę belki charakteryzują się wysokim zbiciem i bardzo dobrymi parametrami, jeżeli chodzi o jakość paszy.

Prasa Entry 120 siłowniki hydrauliczne

 

Zabezpieczenie bez haków

 

Wraz z dużym zgniotem firma Maschio zastosowała system zabezpieczenia komory prasowania na wytrzymałych siłownikach hydraulicznych. To rozwiązanie pozwala na bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie maszyny. W momencie próby sprasowania zbyt dużej ilości masy hydraulika maszyny pozwoli na lekkie uchylenie tylnej klapy co eliminuje możliwość zatrzymania się belki w komorze podczas pracy. Zaletami tej konstrukcji jest to, że maszyna jest mniej narażona na mechaniczne uszkodzenie ramy i popękanie komory.

Cechy  MAschio Entry 120

 

 

Prasa stałokomorowa Maschio Entry 120 jest to prasa łańcuchowo- listwowa. Za prasowanie odpowiadają tu 33 belki na dwóch wytrzymałych łańcuchach. Finalnym efektem jest idealnie uformowany, dobrze sprasowany balot o średnicy 1200 mm, który mamy możliwość owinięcia siatką bądź sznurkiem. 

Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu mocy około 50KM i przemyślanym rozwiązaniom w układzie hydraulicznym maszyny, prasa idealnie nadaje się do pracy ze starszymi modelami ciągników rolniczych i świetnie wpisuje się w potrzeby i wymaganie małych i średnich gospodarstw rolnych i firm usługowych.

Listwy prasa Entry 120

Entry 120 prawa strona otwarta

Prostota budowy i przemyślana konstrukcja to jedne z głównych zalet prasy stałokomorowej Maschio Entry 120, co za tym idzie, użytkownik otrzymuje maszynę o niskim koszcie eksploatacji, nadającą się do każdego rodzaju materiału. 

Układ automatycznego smarowania łańcuchów jest tak zaprojektowany, aby przy każdym otwarciu komory prasowania odpowiednia ilość smaru była aplikowana na główne łańcuchy w maszynie. Jest to rozwiązanie, które ułatwia codzienną obsługę maszyny i przedłuża żywotność elementów smarowanych.

prezentacja pracy  Maschio Entry 120

Film przedstawiający prasę stałokomorową łańcuchowo- listwową Maschio Entry 120 podczas pracy.

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna