Finansowanie Fabryczne 

Elastyczna oferta ,

udział własny 0%

 

Dowiedz się wiecej

 

 

 • FINANSOWANIE FABRYCZNE I GWARANCJA

   

  Prasy Maschio finansowanie fabryczne od 1,5 %

   

  ** Podane oferty i kalkulacje nie mają charakteru oferty w myśl przepisów kodeksu cywilnego. Udzielenie finansowanie zależy m.in. od pozytywnej decyzji kredytowej i ustanowienia wymaganych zabezpieczeń.

  Oceń: 
  2
  2 (1 głos.)
Ocen produkt

Maschio Gaspardo Prasa Entry 120

50 - 50 KM

Prasa zwijająca stałokomorowa Maschio Entry jest to najmniejsza z pras zwijających oferowanych przez włoskiego producenta. Maszyna została zaprojektowana z myślą o użytkownikach poszukujących doskonałej wydajności i niezawodności połączonej z niskimi kosztami eksploatacji i łatwością obsługi. Dodatkowym atutem jest wysoka produktywność uzyskana dzięki pracy z dużą prędkością roboczą przy niskim poborze mocy. Prasa ta cieszy się wśród polskich rolników bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na swoją rewelacyjną cenę, która w połączeniu z dużą wydajnością stawia ten model na szczycie listy pras pod względem opłacalności.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Entry 120 zdjęcie studyjne
 

Podstawowe  na  dane techniczne

 

 

Maschio Entry 120 przód
Średnica komory prasowania 1200 mm
Podbieracz 2000 mm
Wiązanie siatka/sznurek
Obroty WOM 540 obr/min
Waga 1900 kg
Zapotrzebowanie mocy 50 KM

 

mała prasa z dużą siłą zgniotu

Aby materiał był dobrze sprasowany

 

Prasa Entry 120 Manometr

 

Duża siła prasowania

 

Prasa Maschio Entry 120 posiada największą w swojej klasie siłę zgniotu, którą za pomocą manometru na maszynie można ustawić aż na 190 barów. Dzięki zaworowi jednostronnego działania może ona pracować z ciągnikami o słabej wydajności hydraulicznej, a ciśnienie prasowania utrzymywane jest przez układ na prasie. Wyprodukowane przez tę prasę belki charakteryzują się wysokim zbiciem i bardzo dobrymi parametrami, jeżeli chodzi o jakość paszy.

Prasa Entry 120 siłowniki hydrauliczne

 

Zabezpieczenie bez haków

 

Wraz z dużym zgniotem firma Maschio zastosowała system zabezpieczenia komory prasowania na wytrzymałych siłownikach hydraulicznych. To rozwiązanie pozwala na bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie maszyny. W momencie próby sprasowania zbyt dużej ilości masy hydraulika maszyny pozwoli na lekkie uchylenie tylnej klapy co eliminuje możliwość zatrzymania się belki w komorze podczas pracy. Zaletami tej konstrukcji jest to, że maszyna jest mniej narażona na mechaniczne uszkodzenie ramy i popękanie komory.

Cechy  MAschio Entry 120

 

 

Prasa stałokomorowa Maschio Entry 120 jest to prasa łańcuchowo- listwowa. Za prasowanie odpowiadają tu 33 belki na dwóch wytrzymałych łańcuchach. Finalnym efektem jest idealnie uformowany, dobrze sprasowany balot o średnicy 1200 mm, który mamy możliwość owinięcia siatką bądź sznurkiem. 

Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu mocy około 50KM i przemyślanym rozwiązaniom w układzie hydraulicznym maszyny, prasa idealnie nadaje się do pracy ze starszymi modelami ciągników rolniczych i świetnie wpisuje się w potrzeby i wymaganie małych i średnich gospodarstw rolnych i firm usługowych.

Listwy prasa Entry 120

Entry 120 prawa strona otwarta

Prostota budowy i przemyślana konstrukcja to jedne z głównych zalet prasy stałokomorowej Maschio Entry 120, co za tym idzie, użytkownik otrzymuje maszynę o niskim koszcie eksploatacji, nadającą się do każdego rodzaju materiału. 

Układ automatycznego smarowania łańcuchów jest tak zaprojektowany, aby przy każdym otwarciu komory prasowania odpowiednia ilość smaru była aplikowana na główne łańcuchy w maszynie. Jest to rozwiązanie, które ułatwia codzienną obsługę maszyny i przedłuża żywotność elementów smarowanych.

prezentacja pracy  Maschio Entry 120

Film przedstawiający prasę stałokomorową łańcuchowo- listwową Maschio Entry 120 podczas pracy.

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna