Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Unia Kosiarka KOSA

150 - 180 CM

Kosiarka Ciągniona

Model KOSA

Maszyna pielęgnacyjna od UNIA GROUP do koszenia Twoich pól. Kosiarka jest lekka i ciągniki o mniejszej mocy poradzą sobie z jej użytkowaniem.
Kosiarka pielęgnacyjna Unia KOSA jest wyposażona w trzy noże służące do rozdrabniania trawy, które odrzucają pociętą trawę do tyłu (wersja T) lub na bok (wersja B).
W kosiarce pielęgnacyjnej KOSA zastosowano napęd pasowy, który jest równocześnie elementem zabezpieczającym przekładnię kosiarki przed przeciążeniem.
Do regulacji wysokości cięcia kosiarki służą koła podporowe. Szybka prędkość obrotowa ostrzy (2530 obr./min) zapewnia równe, czyste cięcie materiału.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Kosiarka pielęgnacyjna KOSA

Konstrukcja Kosiarki

Części składowe maszyny

Kosiarka pielęgnacyjna wykonana jest z wytrzymałej stali. Starannie dopracowane elementy/podzespoły kosiarki zostały zaprojektowane przez dobrze wyedukowanych inżynierów firmy UNIA GROUP. Specjalny podkład położony na powłokę maszyny zabezpiecza ją przed korozją. Konstrukcja kosiarki jest lekka i pozwala mniejszym mocowo ciągnikom poradzić sobie z nią w terenie. Prosta budowa pozwala na łatwy demontaż elementów eksploatacyjnych, takich jak nóż czy regulowane na gwincie koła. Ustawienie kosiarki jest prostsze niż myślisz, jest ona logiczna i samemu dostosujesz maszynę do swoich potrzeb. Części dostępne w sklepie Korbanek.

 

3 noże w kosiarce KOSA


Trzy noże tnące rozdrabniają trawę i odrzucają ją do tyłu lub do boku. Solidna konstrukcja pozwala na długotrwałe koszenie oraz wysoką wydajność ścinania. Noże są łatwe w demontażu.

 

 

Napęd pasowy w kosiarce KOSA


Napęd pasowy jest jednocześnie elementem zabezpieczającym przekładnię przed przeciążeniem. Dzięki temu kosiarka nie będzie się zapychała.

 

Regulacja wysokości koszenia w kosiarce KOSA


Do regulacji wysokości cięcia służą koła podporowe. Koła są na regulowanych gwintach ułatwiających łatwe dostosowywanie wysokości.

Wyposażenie Standardowe

Podstawowe elementy

 

kosiarka dyskowa alka l od korbanek.pl

 

Co otrzymasz wraz z kosiarką UNIA KOSA?

 • Decydując się na zakup kosiarki KOSA, w wyposażeniu maszyny znajdziesz następujące elementy:
  - Trzy noże rozdrabniające,
 • - Koła podporowe z regulacją wysokości,
 • - Wał napędowy (6×6, 460 Nm),
 • - Szerokość robocza 1,5 lub 1,8,
 • - Wyrzut boczny w wersji B,
 • - Wyrzut tylny w wersji T.

  Konstrukcja jest prosta, dzięki czemu samemu można zdemontować eksploatacyjne części i wymienić na nowe.
  Dostępność części do kosiarki pielęgnacyjnej KOSA można sprawdzić w sklepie internetowym
  firmy Korbanek bądź w bezpośrednim kontakcie z Twoim doradcą.

Dane Techniczne

Pielęgnacyjna kosiarka

Model Maksymalne pochylenie terenu (°) Długość (m) Prędkość obrotowa ostrzy (obr/min) Wysokość koszenia (mm) Szerokość rob. (m) Obroty WOM (obr/min) Liczba noży (szt.) Wysokość (m) Wyrzut trawy (tylny) Szerokość (m) Wyrzut trawy (boczny) Masa (kg) Zapotrz. mocy (KM)
Kosiarka pielęgnacyjna KOSA 1,5 B 12 1,34 2 630 25÷100 1,5 540 3 0,86 + 1,78 + 193 15÷30
Kosiarka pielęgnacyjna KOSA 1,5 T 12 1,34 2 630 25÷100 1,5 540 3 0,86 + 1,55 + 198 15÷30
Kosiarka pielęgnacyjna KOSA 1,8 B 12 1,34 2 630 25÷100 1,8 540 3 0,86 - 2,08 - 200 20÷40
Kosiarka pielęgnacyjna KOSA 1,8 T 12 1,34 2 630 25÷100 1,8 540 3 0,86 - 1,88 - 205 20÷40

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna