UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

Ocen produkt

Unia Sieczkarnia ORKAN

150 - 180 CM

Ścinacz zielonek

Kosiarka od UNIA GROUP
 

Ścinacze do zielonek ORKAN, przeznaczone są do pielęgnowania pola. Maszyny wytną trawy i wszelką lekką zieleń wyrastającą z ziemi. Oczyścisz swoje pole by było gotowe pod dalszą uprawę.
Ciągnione za ciągnikiem, podczepione pod tylny TUZ, wałek WOM oraz tylne wyjścia hydrauliczne. Dostępne modele o szerokości roboczej 1,35m (dla 50KM traktorów) oraz 1,5m (dla 60KM traktorów).
Ścinacze do zielonek Unia ORKAN są wyposażone w bijakowy układ tnący. Solidne noże bijakowe pracują sprawnie praktycznie w każdych warunkach. Pocięty materiał jest wyrzucany górnym kanałem wylotowym,
zarówno kierownica wylotu, jak i sam kanał wylotowy są sterowane hydraulicznie.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Kosiarka pielęgnacyjna ORKAN od FAMAROL

Konstrukcja Ścinaczy

Do zielonek


Solidna stalowa konstrukcja maszyny pozwala na użytkowanie jej przez lata. Każde elementy zostały starannie zaprojektowane przez zespół inżynierów z firmy UNIA GROUP.
Ścinacz ORKAN pozwala na regulowanie wysokości pracy. Kanał wylotowy na ściętą zielonkę sterowany jest hydraulicznie, innymi słowy, maszyna podpięta jest pod wyjścia hydrauliczne ciągnika,
które pozwalają na sterowanie wyrzutem ściętej trawy. Maszyna ma nisko-profilowe koła jezdne. Wał napędowy (6x6, 830 Nm) ze sprzęgłem jednokierunkowym obraca się z prędkością 1430 obr/min.
Wał naturalnie jest podpięty pod wałek WOM ciągnika. Maszyna dodatkowo posiada dyszel roboczy oraz skrętny przedni PACKER zaczepu.

Unia orkan podczas przejazdu oferta www.korbanek.pl

Wyposażenie Standardowe

Podstawowe elementy wyposażenia

 

Kosiarka do zielonki ORKAN

 

Co otrzymasz wraz z kosiarką UNIA ORKAN?

 • Decydując się na zakup kosiarki ORKAN, w wyposażeniu maszyny znajdziesz następujące elementy:
  - bijakowy system cięcia
 • - układ regulowania długości sieczki
 • - regulacja wysokości pracy
 • - sterowanie kanałem wylotowym hydrauliczne
 • - koła jezdne
 • - wał napędowy (6×6, 830 Nm) ze sprzęgłem jednokierunkowym

  Konstrukcja jest prosta, dzięki czemu samemu można zdemontować eksploatacyjne części i wymienić na nowe.
  Dostępność części do ścinaczy zielonek ORKAN można sprawdzić w sklepie internetowym
  firmy Korbanek bądź w bezpośrednim kontakcie z Twoim doradcą.

Dane Techniczne

Ścinacze ORKAN


Ścinacze do zielonek ORKAN od UNIA FAMAROL, dostępne są w dwóch modelach: ORKAN 1,35m oraz ORKAN 1,5m.
Pierwszy z modeli dostępny jest dla ciągników od 50KM, o mniejszym zakresie pracy. Maszyna 1,5m może być użytkowana od 60 KM, jednak zapewnia większy obszar pracy.
UWAGA! Maszyny nie są dłużej produkowane, zostały zastąpione przez linię maszyn zielonkowych firmy SAMASZ. Różne modele maszyn dostępne pod linkiem SAMASZ.

 

Model Zapotrzeb. mocy na WOM (KM) System cięcia (bijakowy) Wymiary transportowe (wysokość) (m) Rodzaj (zawieszana) Wymiary transportowe (szerokość) (m) Szerokość pokosu (m) Prędkość robocza (km/h) Liczba noży (szt.) Wymiary transportowe (długość) (m) Obroty WOM (obr/min) Masa (kg) Sterowanie wyrzutem (hydrauliczne) Prędkość obrotowa wirnika (obr/min) Ogumienie
Ścinacz zielonek ORKAN 1,35 50 + 3,48 + 1,8 1,35 10 15 3,35 540 632 + 1 430 185R15C
Ścinacz zielonek ORKAN 1,5 60 + 3,98 + 1,94 1,5 10 21 3,55 540 709 + 1 430 185R15C

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

3
3 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna