Widok pracującej na uzytku zielonym przyczepy samozbierajacej firmy Bergmann

BERGMANN  

dla profesjonalistów

 

 

 

 

 

dowiedz się wiecej

Bergmann Przyczepa do buraków RRW

-

 

POBIERZ PROSPEKT      KATALOG CZĘŚCI

 

Przyczepy czyszcząco - przeładowcze Bergmann RRW są to uniwersalne maszyny przeładowcze, które jednocześnie pozwalają oczyścić buraki z ziemi i innych zanieczyszczeń, prowadzących do spadku jakości oddawanych buraków. Jest to bardzo ważne przy skupie do biogazowni, która ponosi duże koszty związane z oczyszczeniem skupowanego plonu.

Przyczepy czyszcząco - przeładowcze występują w objętości od 39 do 50,7 m3. Maszyny na podwoziu tandem lub tridem z osiami skrętnymi oraz psim chodem. Kooperacja z firmą ROPA, oraz zapatrywanie się na potrzeby rynku, wymusiły konstrukcje, która będzie dbała o mniejsze straty przy zbiorze buraka cukrowego, poprzez usuniecie 3-5% zanieczyszczeń oraz poprzez mniejsze straty buraków w koleinach.

Szerokie koła oraz tzw. psi chód ułatwiają załadunek z kombajnu buraczanego, oraz zmniejszają nacisk na glebę i tworzenie się kolein, w których mamy straty przy podbieraniu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku rolnego, firma Bergmann korzysta z ogumienia najbardziej znanych producentów takich jak: NOKIAN, VREDESTEIN, BKT. Przyczepy przeładowcze Bergmann to wybór dla profesjonalisty, który wie jak oszczędzać koszty.

 

small 6.26

charakterystyka przyczep bergmann rrw

Zalety przy zbiorze buraków cukrowych

 

Podczas zbioru buraka cukrowego często spotykamy się z problemem złych warunków pogodowych. Duży nacisk jednostkowy kół na glebę powoduje tworzenie się kolein które są idealnym miejscem do zmarnowania pewnej ilości zbioru buraka. Maszyna podbierająca często nie jest w stanie podebrać wgniecionych w bruzdę przejazdową buraków. Rozwiązaniem jest bezpośredni odbiór przyczepą RRW firmy Bergman.

Drugą zaletą przyczep czyszcząco - przeładowczych Bermann RRW jest doczyszczanie przy przeładunku buraków, tak aby ilość zanieczyszczeń mieściła się w zakresie przewidzianym przez odbiorcę. Kooperacja z firmą ROPA i zastosowanie ich przenośników i innych rozwiązań stawia te przyczepy w pierwszej lidze producentów maszyn pracujących przy zbiorze buraka. Przyczepa RRW posiada możliwość tzw. psiego chodu, czyli wysunięcie osi przejazdowych w bok z zatrzymaniem położenia równoległego względem siebie. Daje nam to zmniejszony nacisk na podłoże oraz łatwiejszy załadunek z kombajnu do buraków. W koleinach bez psiego chodu bardzo często gromadzi się do paru ton buraków których w trudnych warunkach nie da się podebrać i powoduje to straty.

dane  techniczne

tabela

Wymiary i masy

 

RRW 400

RRW 500

Osie

 

Tandem

Tridem

Długość*

mm

9.550

11.950

Szerokość *

mm

3.000

Wysokość *

mm

3.900

Objętość

39

50,7

Długość nadbudowy

mm

7.800

10.200

Szerokość nadbudowy

mm

2.800

Wysokość nadbudowy lewa str.

mm

2.100

Wysokość nadbudowy prawa str.

mm

1.200 + 255 (Gumowa nakładka)

Wysokość załadunku lewa str.*

mm

3.900

Wysokość załadunku prawa str.*

mm

3.000 + 255 (Gumowa nakładka)

Wysokość przeładunkowa

mm

1.700 - 4.200

1.700 - 4.200

    Szerokość taśmy przeładunkowej

mm

2.000

2.000

          Wydajność

t/h

2.100

2.100

Czas przeładunku

s

45

60

Masa własna*

kg

10.900

13.600

Dop. Masa całkowita**

kg

24.000 / 36.000

34.000 / 52.000

 

*zależne od wyposażenia

**ulica / pole

 

film you tube  bergmann rrw

maszyny Bergmanna na targach kliknijAKCESORIA DO PRZYCZEP BERGMANN RRW

wyposażenie do RRW


GALERIA PRODUKTU


Galeria Przyczep Bergmann RRW

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna