Ocen produkt

Bergmann Przyczepa RRW (do buraków)

39 - 50 m3

 

POBIERZ PROSPEKT      KATALOG CZĘŚCI    WERSJA PDF

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

przyczepY PRZEŁADOWCZE bergmann rrw

Do czyszczenia i przeładunku zbioru buraków cukrowych

 

Przyczepy czyszcząco - przeładowcze Bergmann RRW są to uniwersalne maszyny przeładowcze, które jednocześnie pozwalają oczyścić buraki z ziemi i innych zanieczyszczeń, prowadzących do spadku jakości oddawanych buraków. Jest to bardzo ważne przy skupie do biogazowni, która ponosi duże koszty związane z oczyszczeniem skupowanego plonu.

Przyczepy czyszcząco - przeładowcze występują w objętości od 39 do 50,7 m3. Maszyny na podwoziu tandem lub tridem z osiami skrętnymi oraz psim chodem. Kooperacja z firmą ROPA, oraz zapatrywanie się na potrzeby rynku, wymusiły konstrukcje, która będzie dbała o mniejsze straty przy zbiorze buraka cukrowego, poprzez usuniecie 3-5% zanieczyszczeń oraz poprzez mniejsze straty buraków w koleinach.

 

 

small 6.26
 
Szerokie koła oraz tzw. psi chód ułatwiają załadunek z kombajnu buraczanego, oraz zmniejszają nacisk na glebę i tworzenie się kolein, w których mamy straty przy podbieraniu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku rolnego, firma Bergmann korzysta z ogumienia najbardziej znanych producentów takich jak: NOKIAN, VREDESTEIN, BKT. Przyczepy przeładowcze Bergmann to wybór dla profesjonalisty, który wie, jak oszczędzać koszty.

charakterystyka przyczep bergmann rrw

Zalety przy zbiorze buraków cukrowych

 

Podczas zbioru buraka cukrowego często spotykamy się z problemem złych warunków pogodowych. Duży nacisk jednostkowy kół na glebę powoduje tworzenie się kolein które są idealnym miejscem do zmarnowania pewnej ilości zbioru buraka. Maszyna podbierająca często nie jest w stanie podebrać wgniecionych w bruzdę przejazdową buraków. Rozwiązaniem jest bezpośredni odbiór przyczepą RRW firmy Bergmann.

Przyczepy przeładowcze do buraków Bergmann RRW

 

Drugą zaletą przyczep czyszcząco - przeładowczych Bergmann RRW jest doczyszczanie przy przeładunku buraków, tak aby ilość zanieczyszczeń mieściła się w zakresie przewidzianym przez odbiorcę. Kooperacja z firmą ROPA i zastosowanie ich przenośników i innych rozwiązań stawia te przyczepy w pierwszej lidze producentów maszyn pracujących przy zbiorze buraka. Przyczepa RRW posiada możliwość tzw. psiego chodu, czyli wysunięcie osi przejazdowych w bok z zatrzymaniem położenia równoległego względem siebie. Daje nam to zmniejszony nacisk na podłoże oraz łatwiejszy załadunek z kombajnu do buraków. W koleinach bez psiego chodu bardzo często gromadzi się do paru ton buraków których w trudnych warunkach nie da się podebrać i powoduje to straty.

 

Rozwiązania techniczne przyczep przeładunkowych do buraków Bergmann

 

Najważniejsza charakterystyka przyczep czyszcząco - przeładowczych do buraków Bergmann RRW 400 i RRW 500:
- wydajność przeładowcza nawet 2.100 t/h – tak ogromne wydajności przeładowcze ułatwiają optymalne obciążenie stale pracującego kombajnu do zbioru buraków
- 45 s / 60 s czas rozładunku,
- hydraulika pokładowa 400 bar – bezstopniowe dopasowanie ilości przeładowczej za pomocą hydrauliki pokładowej
- pojemności załadunkowe: 39 m3 (model RRW 400) lub 50,7 m3 (model RRW 500),
- wysoka elastyczność w miejscu wyładunku za pomocą potrójnie składanej taśmy przeładunkowej,
- znakomite sterowanie funkcji maszyny za pomocą sterowania elektronicznego i dodatkowego terminala obsługowego dla lewej strony kabiny ciągnika,
- wysoka ochrona buraków za pomocą specjalnie uformowanych listw zabieraka podłogi transportowej oraz za pomocą zabieraka PU na taśmie przeładunkowej,
- czyszczenie za pomocą gumowanego walca przekazującego oraz łańcuchowej taśmy przeładunkowej,
- stalowa wanna i nadwozie dla maksymalnej stabilności.

 

PRAKTYCZNE OPCJE WYPOSAŻENIA

Do przyczep przeładowczych do buraków Bergmann RRW

 

Praktyczne rozwiązania

 

Opcjonalnie przyczepy przeładowcze do buraków można wyposażyć w:
- „psi chód” w celu zapewnienia maksymalnej ochrony podłoża,
- urządzenie do regulacji ciśnienia w oponach w celu optymalizacji powierzchni kontaktu z glebą,
- oś podnoszoną,
- elektrohydrauliczny układ kierowania kół,
- dodatkowy terminal obsługowy,
- system kamer,
- halogen roboczy,
- hydrauliczny system ważący.

 

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE

Przyczep przeładowczych BERGMANN RRW

 

Dane techniczne przyczep przeładowczych BERGMANN RRW

 Zastrzega się możliwość zmian wymiarów, ciężarów i danych technicznych. Wymiary i ciężary nie odpowiadają wykonaniu seryjnemu i nie są wiążące.

NOWOŚCI MASZYNY bergmann

Maszyny Bergmann na targach AGRITECHNICA - zobacz koniecznie!AKCESORIA DO PRZYCZEP BERGMANN RRW

wyposażenie do RRW


GALERIA PRODUKTU


Galeria Przyczep Bergmann RRW


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna