Ocen produkt

Bergmann Przyczepa HTW

34 - 55 m3

przyczepy objętościowe  bergmann htw

Charakterystyka serii przyczep objętościowych HTW

 

Przyczepy objętościowe Bergmann HTW to maszyny przeznaczone do odbioru zielonki sieczki na przykład z sieczkarni samojezdnych John Deere, Claas, Krone, Rostselmash i transportu materiałów objętościowych z sieczkarni takich jak trawa kukurydza. Rama, jak i profile burt są ocynkowane, a następnie malowane lub pokryte tworzywem. Legendarna jakość i trwałość przyczep HTW potwierdza się w opiniach użytkowników. Przyczepy HTW występują w pojemnościach od 34 do 55,5 m3. Oznaczenie "S" oznacza wyposażenie w walce wspomagające wyładunek.

 

Przyczepy objętościowe Bergmann HTW w zbiorze kukurydzy

 

Stosowanie nowoczesnych pojazdów transportowych współdecyduje o sukcesie zbiorów. Ważnym elementem tego łańcucha jest odpowiednia przyczepa objętościowa. Bergmann zaprojektował przyczepy objętościowe z myślą o wszystkich przedsiębiorstwach rolnych, w których priorytetem jest szybkie tempo pracy i ekonomiczne rozwiązania. Łańcuch transportowy musi być w ruchu, podczas transportu trawy, sieczki kukurydzy czy też kompostu. Podwozie przyczepy i jej korpus są ze sobą skręcone. Przyczepy objętościowe wywierają ogromne wrażenie ich masywną budową, stabilnością jazdy i lekkością prowadzenia.

 

Przyczepy objętościowe Bergmann HTW w trakcie pracy

Przyczepy objętościowe Bergmann HTW w trakcie pracy na polu

 

WIELE KORZYŚCI I ZALET

Przyczep objętościowych Bergmann HTW

 

Najważniejsza charakterystyka przyczep objętościowych Bergmann HTW:
- Przyczepy są dostępne w wersjach z osiami: Tandem z zawieszeniem Boogie (HTW 35, HTW 40), Tandem z zawieszeniem hydraulicznym (HTW 45) lub Tridem z zawieszeniem hydraulicznym (HTW 65).
- Zaczep górny w seryjnym wyposażeniu przyczep HTW 35 / 40, opcjonalnie dostępny jest zaczep dolny.
- Zaczep dolny seryjnie dla modeli HTW 45 / 50 / 65 z resorowaniem, opcjonalnie resorowanie hydropneumatyczne, zapewniające wysoki komfort jazdy. 
- Wszystkie typy HTW w wersji seryjnej posiadają dyszel zaczepowy z resorowaniem za pomocą elementów amortyzujących, możliwość regulacji wysokości dyszla, resorowanie zarówno w strefie obciążenia dociskającego jak i rozciągającego – w rezultacie uzyskuje się wysoki komfort jazd. Opcjonalnie dla modeli HTW 45 / 50 i 60 jest możliwe resorowanie hydropneumatyczne.

 

Hydrauliczne otwieranie górnej części ściany oraz otwierana klapa tylna

 

- Hydraulicznie blokowana wleczona oś gwarantująca optymalną zwrotność przyczepy oraz chroni darń i opony,
- Hydrauliczny układ zawieszenia. Wszystkie koła są obciążone równomiernie. Duże zakresy zawieszenia, do 300 mm, zapewniają najlepsze właściwości jezdne również na nierównym terenie,
- Przenośnik podłogowy napędzany jest mechanicznie (w przypadku zastosowania 2 walców wyładowczych). Jeśli przyczepa nie jest wyposażona w walce wyładowcze, to hydrauliczny napęd przenośnika podłogowego jest umieszczony po obu stronach z dostępnymi dwoma prędkościami posuwu (lub opcjonalnie mechaniczny),

 

Przenośnik podłogowy przyczepy objętościowej Bergmann HTW


- Do 4 łańcuchów 14x50mm (odporność na zerwanie każdego łańcucha wynosi 25 ton) przykręcone są masywne listwy transportowe, co zapewnia najwyższą trwałość i funkcjonalność także przy trwałym obciążeniu. Łańcuch powracający pod nadbudową prowadzony jest na szynach z tworzywa sztucznego: brak uszkodzeń lakieru pod platformą, cichy bieg. Boczne prowadzenie łańcuchów przez bloczki z tworzywa sztucznego: łańcuch nie przesuwa się podczas pracy w pozycji pochyłej, łatwe czyszczenie podłużnic.

 

Opcjonalne walce poziome dozujące dla przyczepy objętościowej Bergmann HTW

 

 

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE

Przyczep objętościowych Bergmann HTW

 

dane-techniczne-przyczepy-objetosciowe-bergmann-htw.jpg

 

Zastrzega się możliwość zmian wymiarów, ciężarów i danych technicznych. Wymiary i ciężary nie odpowiadają wykonaniu seryjnemu i nie są wiążące. 

 

 

PRZYCZEPA OBJĘTOŚCIOWA BERGMANN HTW

Rozładuje 40 m3 w 45 sekund! Znakomita współpraca z sieczkarnią samojezdną do kukurydzy!

 

PRZYCZEPA OBJĘTOŚCIOWA HTW 40 S

ANDRZEJ DORADZA I PREZENTUJE PRZYCZEPĘ OBJĘTOŚCIOWĄ BERGMANN

 

zobacz film PRZYCZEPY OBJĘTOŚCIOWE

SERIA PRZYCZEP OBJĘTOŚCIOWYCH BERGMANN HTW

 

BERGMANN FULL LINE AGRITECHNICA

ANDRZEJ PRZEDSTAWIA NOWOŚCI W OFERCIE BERGMANNAKCESORIA DO PRZYCZEPY HTW/S

Przyczepa objętościowa Bergmann HTW/S


GALERIA PRODUKTU


Przyczepa objętościowa Bergmann HTW/S

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna