Przyczepy samozbierające Royal

Wydajne przyczepy samozbierające Bergmann ROYAL

 

Przyczepy samozbierające Bergmann serii ROYAL są dostępne w czterech modelach, z osiami TANDEM, o pojemnościach ładunkowych od 26,8 m3 do 30 m3 (wg normy DIN). Cechą szczególną tej serii przyczep samozbierających są dwa dopasowane do siebie pracujące rotory: są to rotor tnący i rotor prasujący, dzięki którym plony są chronione, oszczędzana jest energia oraz zwiększona jest pojemność ładunkowa. Podbieracz o szerokości 1.940 mm ułatwia czysty zbiór materiału. Teoretyczna długość cięcia wynosi 34 mm. Podwozie z resorami parabolicznymi dba o sprawną jazdę w każdych warunkach. Opcjonalnie dostępne jest podwozie z zawieszeniem hydraulicznym. Maszyny Bergmann stawiają na jakość sieczki i jednoczesną solidność konstrukcji, widać to w elementach takich jak rama, burty, elementy podwozia. Drugi rotor pełni także funkcje wstępnego prasowania, którą normalnie spełnia pierwszy, rozdzielenie tych funkcji na dwa rotory powoduje unikanie szczytowych obciążeń co powoduje łatwiejszy przepływ i mniejsze zużycie elementów konstrukcyjnych.

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann ROYAL 280 S

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann ROYAL jest dostępna w 4 modelach:
2 modele bez walców dozujących (wyładowczych): ROYAL 280 K oraz ROYAL 300 K
2 modele z 2 walcami dozującymi (wyładowczymi): ROYAL 260 S oraz ROYAL 280 S.

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann ROYAL 300 K

 

Seryjnie przyczepy samozbierające Bergmann ROYAL są wyposażone w zaczep górny (możliwy z oczkiem o Ø 40 mm, z końcówką kulową K80, ze sztywnym pierścieniem o Ø 50 mm). Opcjonalnie dostępny jest zaczep dolny (z końcówką kulową K80 lub z obrotowym pierścieniem o Ø 50 mm). Opcjonalnie dostępna jest także hydrauliczna amortyzacja, oś skrętna wleczona. Podłoga transportująca w przyczepach ROYAL jest drewniana, 28 mm, o długiej trwałości dzięki impregnacji drewna. Nie ma potrzeby obniżonej podłogi, gdyż rotor prasujący jest zamontowany bardzo wysoko.

 

TEORETYCZNA DŁUGOŚĆ CIĘCIA 34 mm

Czyste cięcie gwarantuje paszę wysokiej jakości

 

Przyczepy samozbierające Bergmann ROYAL są wyposażone w podbieracz krzywkowy o szerokości 1.940 mm, z 5 rzędami palców i rozstawem 55 mm, zapewniający czysty i delikatny zbiór paszy. Rolka dogniatająca pokos i kierowane koła kopiujące w wyposażeniu seryjnym zapewniają równomierny przepływ materiału do rotora tnącego. Utrzymanie podbieracza na odpowiedniej wysokości jest optymalizowane za pomocą opcjonalnego walca kopiującego dla zapewnienia jeszcze czystszego zbioru materiału i tym samym lepszej jakości paszy.

 

Podbieracz krzywkowy o szerokości 1.940 mm, z 5 rzędami palców - Bergmann ROYAL

 

Mechanizm tnący umożliwia uzyskanie teoretycznej długości cięcia 34 mm. 41 noży na belce nożowej, w jednym rzędzie, zapewnia dokładne, optymalne i wydłużone cięcie oraz gwarantuje wysoką jakość kiszonki. Każdy nóż jest indywidualnie zabezpieczony przed ciałami obcymi, noże wracają do pozycji automatycznie, wymiana noży odbywa się bez narzędzi i nie ma potrzeby regulacji noży.

 

Mechanizm tnący i belka nożowa - Bergmann ROYAL

 

Przyczepy samozbierające Bergmann ROYAL są wyposażone w 2-rotorowy system załadowczy. Procesy cięcia i prasowania materiału przebiegają oddzielnie. W skład systemu załadowczego wchodzą: 1 rotor tnący (4 rzędy zębów ułożonych spiralnie) i 1 rotor prasujący (2 rzędy zębów ułożonych spiralnie). Średnica każdego rotora wynosi 600 mm a szerokość 1.428 mm. Zadania rotorów są następujące: pierwszy to rotor tnący sieczkę a drugi to rotor wprowadzający, który kieruje masę tak, aby jak najbardziej optymalnie wypełnić komorę załadunkową materiałem. Dla przykładu: pojemność objętościowa modelu ROYAL 300 K wg DIN wynosi 30 m3, natomiast pojemność przy średnim sprasowaniu sięga nawet 54 m3. 

 

2-rotorowy system załadowczy - Bergmann ROYAL

 

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE

Przyczep samozbierających Bergmann ROYAL

 

Dane techniczne przyczep samozbierających Bergmann ROYAL

Zastrzega się możliwość zmian wymiarów, ciężarów i danych technicznych. Wymiary i ciężary nie odpowiadają wykonaniu seryjnemu i nie są wiążące. 

NOWOŚCI BERGMANN TARGI AGRITECHNICA

ZOBACZ NOWE ROZRZUTNIKI I PRZYCZEPY BERGMANN

 

ZOBACZ TAKŻE PRZYCZEPY CAREX

ZOBACZ JAK PRACUJE PRZYCZEPA SAMOZBIERAJĄCA CAREXAKCESORIA DO PRZYCZEPY ROYAL

Przyczepa samozbierająca Royal


GALERIA PRODUKTU


Przyczepa samozbierająca Bergmann Royal


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna