Widok pracującej na uzytku zielonym przyczepy samozbierajacej firmy Bergmann

BERGMANN  

dla profesjonalistów

 

 

 

 

 

dowiedz się wiecej

Bergmann Przyczepa samozbierająca Royal

-

 
royal_k-modell.jpg

Przyczepa samozbierająca  Bergmann Royal

unikalne rozwiązania

Aby zapewnić optymalne wypełnienie komory, firma Bergmann zastosowała system dwóch rotorów. Pierwszy to rotor tnący sieczkę a drugi to rotor wprowadzający, który kieruje masę tak, aby jak najbardziej optymalnie wypełnić komorę załadunkową materiałem. Maszyny Bergmann stawiają na jakość sieczki i jednoczesną solidność konstrukcji, widać to w elementach takich jak rama, burty, elementy podwozia. Drugi rotor pełni także funkcje wstępnego prasowania, którą normalnie spełnia pierwszy, rozdzielenie tych funkcji na dwa rotory powoduje unikanie szczytowych obciążeń co powoduje łatwiejszy przepływ i mniejsze zużycie elementów konstrukcyjnych.

 

Dane  techniczne

Bergmann Royal

 

Bergman Royal 260 S dane techniczne

  Wymiary i ciężary:

Boczne ściany:

Profilowane powlekane

 Wymiary pojazdu 

 

Długość:

9,930 mm

Szerokość:

2,435 mm

Wysokość

3,705 mm

Prześwit:

350 mm

Prześwit z przedłużonym dyszlem hydraulicznym:

600 mm

Waga netto:

6,650 kg

Maksymalna masa brutto:

16.000 kg

Dodatkowe obciążenie:

9 350 kg

Pojemność przy średniej kompresji:

48 m³

Pojemność np. DIN 11741:

26,8 m³

Liczba noży:

41 szt.

Teoretyczna długość cięcia:

34 mm

Szerokość podbieracza:

1,940 mm

Zapotrzebowanie na energię:

 

KW

59 - 132

hp

80 - 180

 

Mały wydajny royal unikalne cięcie

idealna sieczka

 

     Najmniejsza seria przyczep samozbierających firmy Bergmann Royal wyróżnia się unikalnymi rozwiązaniami technicznymi mającymi na celu uzyskanie najlepszej jakości sieczki, która optymalizuje cały łańcuch karmienia i obniża koszty i czas potrzebny na przygotowanie paszy dla zwierząt. Lepsza sieczka to: większy załadunek na przyczepie, lepsze ubicie pryzmy, mniejsze straty składników, lepsza i krótsza praca paszowozu, mniej niedociętych odpadów. Seria Royal od 26 do 30 m3 wg DIN. Oznaczenie "S" oznacza walce wspomagające wyładunek. Przyczepy samozbierające Bergmann Royal, to najmniejsze z oferowanych przez producenta, zapotrzebowanie mocy już od 85 KM sprawia, że maszyny te są tak skonstruowane, aby pasowały do ciągników mniejszych gospodarstw. Specjalna budowa dwóch rotorów: tnącego i prasującego, pozwala na idealne pocięcie materiału na 34 mm długości oraz ułatwia załadunek w całej objętości przyczepy. Szybka wymiana 41 indywidualnie zabezpieczonych noży oraz precyzyjny dwuwalcowy system rozrzutu na pryzmę, dają nam komfort pracy oraz łatwość ułożenia materiału na pryzmie.

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

 

BERGMANN ROYAL  W PRACY

Zobacz film youtube - kliknijAKCESORIA DO PRZYCZEPY ROYAL

Przyczepa samozbierająca Royal


GALERIA PRODUKTU


Przyczepa samozbierająca Bergmann Royal

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna