Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
 

PRZYCZEPY SAMOZBIERAJĄCE REPEX

Przyczepy samozbierające Bergmann REPEX dla efektywnego zbioru zielonek

 

Przyczepy samozbierające Bergmann serii REPEX są dostępne w 8 modelach, na osi tandem, dostępne pojemności ładunkowe, w zależności od modelu (wg normy DIN) wynoszą od 28,6 m3 do 35,3 m3. Podłoga transportująca wykonana jest seryjnie ze stali, jest również obniżana z przodu, aby umożliwić jak najlepszy przepływ materiału oraz żeby zmniejszyć zapotrzebowanie na moc. Podbieracz krzywkowy o szerokości 1.940 mm ułatwia czysty zbiór zielonki. Teoretyczna długość cięcia wynosi 35 mm. Podwozie przyczep jest wyposażone w resory paraboliczne, które dbają o sprawną jazdę w każdych warunkach. Opcjonalnie dostępne jest również podwozie z zawieszeniem hydraulicznym.

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann REPEX 29 S (z walcami dozującymi)

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann REPEX jest dostępna w 8 modelach:
4 modele bez walców dozujących (wyładowczych): REPEX 30 K, REPEX 32 K, REPEX 33 K oraz REPEX 35 K
4 modele z 2 walcami dozującymi (wyładowczymi): REPEX 29 S, REPEX 31 S, REPEX 32 S oraz REPEX 34 S

Seryjnie przyczepy samozbierające REPEX 29 S, 30 K, 31 S i 32 K są wyposażone w zaczep górny (zaczep dolny jest oczywiście możliwy opcjonalnie). Natomiast modele REPEX 32 S, 33 K, 34 S i 35 K są seryjnie wyposażone w zaczep dolny. Amortyzacja hydrauliczna również jest dostępna opcjonalnie.
Seryjnie przyczepy REPEX są wyposażone w podłogę transportującą stalową, co zapewnia długą trwałość i jest niespotykanym wręcz rozwiązaniem w tej klasie przyczep. Z przodu podłoga jest obniżona o 200 mm, aby zapewnić łatwe napełnianie skrzyni bez uszkadzania zbieranego materiału przy optymalnym przepływie, zaletami są także mniejsze zużycie paliwa, uzyskanie kiszonki pełnej energii, co przekłada się na większą ilość mleka i finalnie więcej pieniędzy w portfelu.

 

CZYSTY ZBIÓR ZIELONKI

Przyczepami samozbierającymi Bergmann REPEX

 

W dobie rozwijających się usług rolniczych i doskonalenia się firm usługowych należy zwrócić uwagę na to co dana maszyna może zaoferować. W środowisku usługodawców funkcjonuje powiedzenie "sieczka po Bergmannie". Skoro taki slogan funkcjonuje, znaczy to, że rzeczywiście producent zrobił wszystko, aby parametry paszy do skarmiana wpłynęły na wydajność mleczną i jakość.
Repex to maszyna średniej wielkości do maksymalnie 35 m3 wg normy DIN, pytanie jednak jak dużo zmieści się dobrze pociętej trawy w tych 35 metrach sześciennych w porównaniu do złej jakości sieczki. Może zmieścić się dużo więcej i dużo łatwiej będzie nam tę sieczkę rozłożyć na pryzmie. Mocna solidna konstrukcja, wraz z  grubą ramą powodują, że maszyna nie puchnie, gdy załadujemy ją dużą ilością zbitej sieczki.

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann Repex

 

Konstrukcja podłogi, która jest obniżona w początkowej fazie, powoduje niemałe problemy przy produkcji takiej maszyny, jednak w pracy bardzo to ułatwia załadunek i zmniejsza opór ładowanego materiału. Wersja K oznacza przyczepę samozbierającą bez walców wyładowczych, wersja S oznacza przyczepę wraz z walcami do wyładunku.

 

Podbieracz krzywkowy i rolka dogniatająca pokos

 

Podbieracz krzywkowy w przyczepach samozbierających REPEX jest o szerokości 1.940 mm, posiada 6 rzędów palców o rozstawie 55 mm, dzięki czemu bez problemu zbiera nawet duże pokosy, zapewniając czysty i delikatny zbiór paszy. Rolka dogniatająca pokos wraz z grzebieniem prowadzącym oraz duże, kierowane koła kopiujące, znajdują się w wyposażeniu seryjnym.

 

Rotor przyczepy samozbierającej Bergmann REPEX

Przyczepy samozbierające Bergmann REPEX są seryjnie wyposażone w 1 rotor o średnicy 750 mm i szerokości 1.470 mm. 7 rzędów masywnych zębów jest ułożonych spiralnie. Nakładki zębów rotora Hardox (szerokość 15 mm). Napęd rotora zapewnia niewymagająca konserwacji, wytrzymała i efektywna przekładnia zębata.

Mechanizm tnący umożliwia uzyskanie teoretycznej długości cięcia 35 mm. 41 noży na belce nożowej, w jednym rzędzie, zapewnia dokładne, optymalne i wydłużone cięcie oraz gwarantuje wysoką jakość kiszonki. Każdy nóż jest indywidualnie zabezpieczony przed ciałami obcymi, noże wracają do pozycji automatycznie, wymiana noży odbywa się bez narzędzi i nie ma potrzeby regulacji noży. Jednoczesne podnoszenie dyszla przegubowego powoduje zwiększenie przestrzeni pod przyczepą samozbierającą REPEX, dzięki czemu odchylanie belki nożowej na boki nie jest konieczne.

 

Mechanizm tnący i belka nożowa przyczepy samozbierającej Bergmann REPEX

 

dane  techniczne

Przyczepy samozbierające Bergmann Repex

 

dane-techniczne-przyczepy-samozbierajace-bergmann-repex.jpg

 Zastrzega się możliwość zmian wymiarów, ciężarów i danych technicznych. Wymiary i ciężary nie odpowiadają wykonaniu seryjnemu i nie są wiążące.

BERGMANN REPEX 31 S

PRZYCZEPA SAMOZBIERAJĄCA DLA PROFESJONALISTÓW

 

REPEX 31 S JEDZIE DO ROLNIKA

NOWY NABYTEK - PRZYCZEPA SAMOZBIERAJĄCA W GOŁĘBIEWIE

 

ZOBACZ TAKŻE PRZYCZEPĘ CAREX

Zawsze warto obejrzeć jak pracuje przyczepa samozbierająca BERGMANN CAREXAKCESORIA DO BERGMANNA REPEX

przyczepa samozbierająca Repex akcesoria


GALERIA PRODUKTU


GALERIA BERGMANN REPEX

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna