Przyczepy samozbierające SHUTTLE

BERGMANN SHUTTLE - Stworzone dla uzyskania idealnej sieczki

 

Seria największych przyczep samozbierających Bergmann SHUTTLE wyróżnia się unikalnymi rozwiązaniami technicznymi mającymi na celu uzyskanie najlepszej jakości sieczki, która optymalizuje cały łańcuch karmienia i obniża koszty i czas potrzebny na przygotowanie paszy dla zwierząt. Lepsza sieczka to: większy załadunek na przyczepie, lepsze ubicie pryzmy, mniejsze straty składników, lepsza i krótsza praca paszowozu, mniej niedociętych odpadów.

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann SHUTTLE 450 S na osi TRIDEM

 

Doskonały zbiór  zielonki z pokosu po kosiarkach wszystkich marek takich jak Claas, New Holland, Krone, Samasz, Fella czy Fendt. Oznaczenie "S" oznacza walce wspomagające wyładunek. Producent maszyn SHUTTLE firma Bergmann jako światowy leader oferuje ogumienie przodujących producentów takich jak: NOKIAN, Vredestein, BKT, aby sprostać wymaganiom klientów i ich zasobności portfela.

Mniejsze przyczepy samozbierające z serii SHUTTLE, posiadają zawieszenie hydrauliczne tandemowe natomiast większe są na podwoziu hydraulicznym TRIDEM. Zawieszenie hydrauliczne to standard w największej serii przyczep samozbierających Bergmann, daje nam to maksymalna stabilność na polu i przy dużych prędkościach. Operator, który miał już kiedyś maszynę z zawieszeniem hydraulicznym, zna zalety takiego rozwiązania.

 

Dużej pojemności przyczepa samozbierająca SHUTTLE 490 S firmy Bergmann

 

Przyczepy samozbierające SHUTTLE są wyposażone w zaczep dolny (możliwy z końcówką kulową K80 i z obrotowym pierścieniem Ø 50 mm). Opcjonalnie dostępna jest amortyzacja hydrauliczna. Seryjnie przyczepy SHUTTLE są wyposażone w podłogę transportującą stalową, co zapewnia długą trwałość. Z przodu podłoga jest obniżona o 275 mm, aby zapewnić łatwe napełnianie skrzyni bez uszkadzania zbieranego materiału przy optymalnym przepływie, zaletami są także mniejsze zużycie paliwa, uzyskanie kiszonki pełnej energii, co przekłada się na większą ilość mleka i finalnie więcej pieniędzy w portfelu.

Przyczepy samozbierające Bergmann serii SHUTTLE dostępne są w czterech modelach. Dostępne pojemności załadunkowe, w zależności od modelu: od 45,5 do 51 m3 (wg normy DIN). Wszystkie modele są dostępne z podwoziem na osi TRIDEM, natomiast 2 najmniejsze modele są standardowo wyposażone w oś TANDEM. Hydrauliczny układ jezdny jest montowany we wszystkich modelach przyczep SHUTTLE standardowo. Wszystkie przyczepy samozbierające SHUTTLE są wyposażone seryjnie w przednią ruchomą ścianę oraz w klapę do zbioru sieczki. Wykonana z wytrzymałej stali podłoga transportująca jest obniżana z przodu, aby zapewnić lepsze przesuwanie się materiału oraz zmniejszyć zapotrzebowanie mocy.

 

Oś TANDEM lub TRIDEM w zależności od modelu SHUTTLE

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann SHUTTLE jest dostępna w 4 modelach:
2 modele bez walców dozujących (wyładowczych): SHUTTLE 470 K oraz SHUTTLE 510 K
2 modele z 3 walcami dozującymi (wyładowczymi): SHUTTLE 450 S oraz SHUTTLE 490 S

 

hydrauliczne-zawieszenie-os-tridem-bergmann.jpg

 

WYSOKA JAKOŚĆ  SIECZKI

Czysty zbiór plonu i teoretyczna długość cięcia 35 mm

 

Dlaczego jakość sieczki jest tak ważna? Dlatego że sieczka jest cenna jako pokarm dla zwierząt, jeśli jest najwyższej jakości, to otrzymujemy takie właśnie mleko. Krótsza, dobrze ubita, nie powoduje strat wartości odżywczych, łatwiej ją rozrzucić na pryzmie, krowa nie tworzy niedojadów, łatwiej ją także ubić na pryzmie.

 

Podbieracz krzywkowy 2.270 mm przyczepy Bergmann SHUTTLE

Podbieracz krzywkowy o szerokości 2.270 mm, z 6 rzędami palców i rozstawem 55 mm, bez problemu zbiera nawet duże pokosy, zapewniając czysty i delikatny zbiór paszy. Rolka dogniatająca pokos z grzebieniem prowadzącym oraz duże, kierowane koła kopiujące, znajdują się w wyposażeniu seryjnym. Optymalne dopasowanie do podłoża umożliwia opcjonalny walec kopiujący podbieracza. Odciążenie podbieracza jest dostępne opcjonalnie, sprawia, że podbieracz zawsze łagodnie toczy się po ziemi ze stałym dociskiem i zbiera paszę w czysty sposób.

 

Napęd rotora w przyczepach samozbierających Bergmann SHUTTLE

 

Za napęd rotora w przyczepach samozbierających Bergmann SHUTTLE odpowiada wydajna przekładnia planetarna. Przy swojej kompaktowej konstrukcji dysponuje ona znacznym zapasem mocy i dzięki temu jest przeznaczona do pracy z największymi ciągnikami. Wysokowydajny rotor tnący o średnicy 850 mm i szerokości 1.840 mm, posiada 8 rzędów spiralnie ułożonych zębów. Delikatnie i równomiernie transportuje materiał do przestrzeni ładunkowej. Nakładki zębów ze stali Hardox oraz spawany czop końcowy wału zapewniają długą trwałość. 

Mechanizm tnący umożliwia uzyskanie teoretycznej długości cięcia 34 mm. 53 noże na belce nożowej, w jednym rzędzie, zapewniają dokładne, optymalne i wydłużone cięcie oraz gwarantują wysoką jakość kiszonki. Każdy nóż jest indywidualnie zabezpieczony przed ciałami obcymi, noże wracają do kanału cięcia automatycznie, wymiana noży odbywa się bardzo szybko – w tym celu niezbędne jest hydrauliczne odchylenie belki nożowej. Noże odblokowują się automatycznie i można je wyjąć bez używania narzędzi. Jednoczesne podnoszenie dyszla przegubowego powoduje zwiększenie przestrzeni pod przyczepą samozbierającą SHUTTLE, dzięki czemu odchylanie belki nożowej na boki nie jest konieczne. Komfortowe przestawianie dyszla i belki nożowej odbywa się po lewej stronie pojazdu.

 

Dane techniczne  bergmann shuttle

Tabela z podstawowymi danymi technicznymi przyczep samozbierających Bergmann SHUTTLE

 

Dane techniczne przyczep samozbierających Bergmann SHUTTLE

Zastrzega się możliwość zmian wymiarów, ciężarów i danych technicznych. Wymiary i ciężary nie odpowiadają wykonaniu seryjnemu i nie są wiążące.

 

PODLASIANIN ODKRYŁ SPOSÓB

NA ZARABIANIE PIENIĘDZY PRZYCZEPĄ SAMOZBIERAJĄCĄ

 

jak zarobić pieniądze

NA WYNAJMIE PRZYCZEPY SAMOZBIERAJĄCEJ

 

Zobacz przyczepę samozbierającą

BERGMANN SHUTTLE 450S W TRAKCIE ZBIORU TRAWY

 

ZOBACZ TAKŻE CAREX

Przyczepy samozbierające Bergmann CAREX 370S w akcji

 AKCESORIA DO BERGMANN SHUTTLE

Przyczepy samozbierające Bergmanna

 • Przyczepa Bergmann Shuttle widok z tyłu
  Największa przyczepa samozbierająca Shuttle posiada klapę wraz z walcami wyładowczymi, które ułatwiają równomierny rozładunek.
 • Widok z boku przekładni planetarnej
  Przyczepa samozbierająca shuttle wyposażona jest w przekładnię planetarną rotora tnącego tak, aby zminimalizować zapotrzebowanie na moc, oraz zwiększyć żywotność maszyny.
 • widok z przodu klapa uchylana hydraulicznie
  Klapa hydrauliczna w maszynach Bergmann Shuttle, służy do ukierunkowania materiału w przyczepie tak, aby optymalnie wypełnić przyczepę.
 • Widok noży tnących w przyczepie Bergmann Shuttle
  Każda przyczepa Bergmann Shuttle posiada w 51 solidnych noży tnących, indywidualnie zabezpieczonych, opuszczanych hydraulicznie, wyciąganych bez żadnego narzędzia.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia przyczep Bergmann Shuttle


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna