Widok pracującej na uzytku zielonym przyczepy samozbierajacej firmy Bergmann

BERGMANN  

dla profesjonalistów

 

 

 

 

 

dowiedz się wiecej

Bergmann Przyczepa samozbierająca Carex

-

Średnia seria przyczep samozbierających firmy Bergmann Carex wyróżnia się unikalnymi rozwiązaniami technicznymi mającymi na celu uzyskanie najlepszej jakości sieczki, która optymalizuje cały łańcuch karmienia i obniża koszty i czas potrzebny na przygotowanie paszy dla zwierząt. Lepsza sieczka to: większy załadunek na przyczepie, lepsze ubicie pryzmy, mniejsze straty składników, lepsza i krótsza praca paszowozu, mniej niedociętych odpadów.

Seria CAREX od 38 do 39 m3 wg DIN. Doskonały zbiór  zielonki z pokosu po kosiarkach wszystkich marek takich jak Claas, New Holland, Krone, Samasz, Fella czy Fendt  Oznaczenie "S" oznacza walce wspomagające wyładunek. Firma Bergmann jako świadomy producent wyposażyła swoje produkty w ogumienie przodujących producentów takich jak: NOKIAN, Vredestein, BKT, wszystko w zależności od preferencji i zamożności klienta.

Przyczepy samozbierające Bergmann Carex, to seria z hydraulicznym zawieszeniem, które kopiuje idealnie teren i pozwala na jazdę z dużą prędkością przy pełnym załadunku. Dodatkowo każdy CAREX jest wyposażony w przednią ścianę uchylną tak, aby pozwolić na pełne wypełnienie komory i optymalny zbiór. Szerokość podbieracz 2,05 m wraz z krzywkowym podbieraczem, oraz duży rotor z napawanymi wstawkami ze stali HARDOX, pozwala zoptymalizować cięcie oraz zużycie noży oraz rotora.

 

small 6.26

 przyczepy Bergmann

Charakterystyka przyczep Bergmann

   

sieczka po Bergmannie

Jakość sieczki dzięki CAREX

 

System tnący w przyczepach samozbierających CAREX został dopracowany do stanu idealnie równej pociętej sieczki o długości 34 mm. Jeśli weźmiemy pod uwagę delikatne podbieranie podbieraczem krzywkowym, które prowadzi do przeciągnięcia sieczki przez noże, nie prostopadle, tylko pod odpowiednim kątem co daje nam tzw. czyste cięcie, czyli równo pocięta sieczkę w prawie 90 % całej objętości.

Rotory z napawanymi wkładkami z hardoxu, każdy nóż osobno zabezpieczony, cały kosz nożowy opuszczamy hydraulicznie, mocna przekładnia Rogelberg, odchylana przednia ściana oraz obniżona podłoga powodują pełne wypełnienie i mocne zbicie masy sieczki.

Łańcuchy w przenośniku o oczkach o wymiarach 14 × 50 powierzchniowo utwardzane mają wytrzymałość na zerwanie 25 ton, są one na etapie produkcji wstępnie wyciągane na 130 % swojej wytrzymałości, tak aby się wstępnie ułożyły.

Większe modele CAREX 370 i 410 przyczep samozbierających Bergmann Carex mają w standardzie 3 walce wyładowcze, aby zoptymalizować wyładunek sieczki na pryzmie i aby przyspieszyć ten proces. Maszyna Bergmann Carex - to wybór dla profesjonalisty.

Multione seria 2 miejsce operatora

 

 

DANE TECHNICZNE

Przyczepy Bergmann CAREX

Dane techniczne   CAREX     370 S CAREX 390 K    CAREX 410 S CAREX     430 K
Wymiary maszyny          
Długość* mm 9.650 9.650 10.400 10.400
Szerokość* mm 2.550 2.550 2.550 2.550
Wysokość* mm 3.980 3.980 3.980 3.980
Prześwit podbieracza * mm ~400 ~400 ~400 ~400
Prześwit przy podniesionym zaczepie* mm ~700 ~700 ~700 ~700
Masa własna* kg 9.820 9.470 10.320 9.970
 Dopuszczalna masa całkowita* kg 24.000 24.000 24.000 24.000
Ładowność * kg 14.180 14.530 13.680 14.030
Pojemność przy średnim sprasowaniu* 67,5 70,2 74,7 77,4
Pojemność liczona wartością DIN 11741* 37,5 39 41,5 43
Długość cięcia mm 35 35 35 35
Ilość noży St. 41 41 41 41
Szerokość podbieracza mm 2.050 2.050 2.050 2.050

 

FILM YOUTUBE

Bergmann Carex



AKCESORIA DO AKCESORIA PRZYCZEP SAMOZBIERAJĄCYCH

BERGMANN CAREX


GALERIA PRODUKTU


BERGMANN CAREX

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna