przyczepy SAMOZBIERAJĄCE Bergmann

Wydajny i efektywny zbiór zielnoki przyczepą samozbierającą

 

Seria przyczep samozbierających firmy Bergmann Carex wyróżnia się unikalnymi rozwiązaniami technicznymi mającymi na celu uzyskanie najlepszej jakości sieczki, która optymalizuje cały łańcuch karmienia i obniża koszty i czas potrzebny na przygotowanie paszy dla zwierząt. Lepsza sieczka to: większy załadunek na przyczepie, lepsze ubicie pryzmy, mniejsze straty składników, lepsza i krótsza praca paszowozu, mniej niedociętych odpadów.

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann CAREX 410 S

 

Seria CAREX od 37,5 m3 do 43 m3 wg DIN. Doskonały zbiór  zielonki z pokosu po kosiarkach wszystkich marek takich jak Claas, New Holland, Krone, Samasz, Fella czy Fendt  Oznaczenie "S" oznacza walce wspomagające wyładunek. Firma Bergmann jako świadomy producent wyposażyła swoje produkty w ogumienie przodujących producentów takich jak: NOKIAN, Vredestein, BKT, wszystko w zależności od preferencji i zamożności klienta.

 

4 MODELE O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Z walcami dozującymi (wersja "S") lub bez walców dozujących (wersja "K")

 

Przyczepy samozbierające Bergmann serii CAREX są dostępne w 4 modelach, na osi tandem, o pojemności ładunkowe w zależności od modelu, od 37,5 do 43 m3 (wg normy DIN). Hydrauliczny układ jezdny jest montowany we wszystkich modelach seryjnie. Podobnie, w wyposażeniu standardowym wszystkie przyczepy są wyposażone w ruchomą ścianę przednią oraz w klapą do zbioru sieczki. Wykonana z wytrzymałej stali podłoga transportowa jest obniżona z przodu, aby umożliwić lepszy przepływ zbieranego materiału oraz zmniejszyć zapotrzebowanie mocy współpracującego ciągnika. Podbieracz o szerokości 2.050 m ułatwia czysty zbiór plonów. Teoretyczna długość cięcia wynosi 35 mm.

Przyczepa samozbierająca Bergmann CAREX dostępna jest w 4 modelach:
2 modele bez walców dozujących (wyładowczych): CAREX 390 K oraz CAREX 430 K
2 modele z 3 walcami dozującymi (wyładowczymi): CAREX 370 S oraz CAREX 410 S

 

 

Przyczepa samozbierająca Bergmann CAREX 430 K
 
Przyczepy samozbierające Bergmann Carex, to seria z hydraulicznym zawieszeniem, które kopiuje idealnie teren i pozwala na jazdę z dużą prędkością przy pełnym załadunku. Podbieracz krzywkowy o szerokości 2.050 mm, z 6 rzędami palców i rozstawem 55 mm, stanowiący wyposażenie przyczep samozbierających Bergmann CAREX, bez problemu zbierze nawet duże pokosy, zapewniając czysty i delikatny zbiór paszy. Rolka dogniatająca pokos z grzebieniem prowadzącym oraz duże, kierowane koła kopiujące, znajdują się w wyposażeniu seryjnym. Standardowo przyczepy samozbierające CAREX są wyposażone w mechanizm tnący z 41 nożami na belce nożowej. Wszystkie modele CAREX można opcjonalnie wyposażyć w podbieracz o szerokości 2.270 mm w połączeniu z 53-nożowym mechanizmem tnącym. Optymalne dopasowanie do podłoża umożliwia opcjonalny walec kopiujący podbieracza. Odciążenie podbieracza jest dostępne opcjonalnie, sprawia, że podbieracz zawsze łagodnie toczy się po ziemi ze stałym dociskiem i zbiera paszę w czysty sposób. 
 

RÓWNO POCIĘTA ZIELONKA

Teoretyczna długość cięcia 35 mm

 

Za napęd rotora w przyczepach samozbierających Bergmann CAREX odpowiada wysokowydajna przekładnia planetarna. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji i dostępnym znacznym zapasem mocy może współpracować z największymi ciągnikami. Wysokowydajny rotor tnący o średnicy 850 mm i szerokości 1.470 mm, posiada 8 rzędów spiralnie ułożonych zębów. Delikatnie i równomiernie transportuje materiał do przestrzeni ładunkowej. Nakładki zębów ze stali Hardox oraz spawany czop końcowy wału zapewniają długą trwałość. 

 

Podbieracz krzywkowy przyczepy Bergmann CAREX

 

Mechanizm tnący zastosowany w przyczepach samozbierających Bergmann CAREX umożliwia uzyskanie teoretycznej długości cięcia 35 mm. 41 noży na belce nożowej, w jednym rzędzie, zapewnia dokładne, optymalne i wydłużone cięcie oraz gwarantuje wysoką jakość kiszonki. Każdy nóż jest indywidualnie zabezpieczony przed ciałami obcymi, noże wracają do kanału cięcia automatycznie, wymiana noży odbywa się bardzo szybko – w tym celu niezbędne jest hydrauliczne odchylenie belki nożowej. Noże odblokowują się automatycznie i można je wyjąć bez używania narzędzi. Jednoczesne podnoszenie dyszla przegubowego powoduje zwiększenie przestrzeni pod przyczepą samozbierającą CAREX, dzięki czemu odchylanie belki nożowej na boki nie jest konieczne. Komfortowe przestawianie dyszla i belki nożowej odbywa się po lewej stronie pojazdu. 

 

Rotor i mechanizm tnący przyczepy samozbierającej Bergmann CAREX

 

 

DANE TECHNICZNE

Przyczepy samozbierające Bergmann CAREX

 

dane-techniczne-przyczepy-samozbierajace-bergmann-carex.jpg

Zastrzega się możliwość zmian wymiarów, ciężarów i danych technicznych. Wymiary i ciężary nie odpowiadają wykonaniu seryjnemu i nie są wiążące. 

 

PANCERNA PRZYCZEPA SAMOZAŁADOWCZA

BERGMANN CAREX 370 S W AKCJI!

 

MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ PRZYCZEPY

BERGMANN CAREX 370 S Z PEŁNYM ZAŁADUNKIEM

 

KLIENT WYBRAŁ CAREX 410 S

ANDRZEJ OPOWIADA O ZALETACH PRZYCZEPY SAMOZBIERAJĄCEJ 

 

OLBRZYMIA PRZYCZEPA SAMOZBIERAJĄCA

BERGMANN CAREX 370 S ZAWIEZIONA DO KLIENTA

 

FILM YouTube

Wiele praktycznych informacji o przyczepie samozbierającej Bergmann CarexAKCESORIA DO AKCESORIA PRZYCZEP SAMOZBIERAJĄCYCH

BERGMANN CAREX


GALERIA PRODUKTU


BERGMANN CAREX


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna