OPRYSKIWACZE ROLNICZE  KRUKOWIAK HEROS

W OPRYSKACH TEŻ MOŻNA BYĆ BOHATEREM!

 

Seria zawieszanych opryskiwaczy rolniczych Krukowiak HEROS obejmuje opryskiwacze o pojemnościach głównego zbiornika 400, 600, 800, 1000, 1300, 1600 i 1900 litrów. Jak od razu można zauważyć, wybór pojemności mającego pracować opryskiwacza jest bardzo duży. HEROS to seria opryskiwaczy, która jest przeznaczona dla profesjonalnego rolnictwa o wysokiej intensywności zabiegów opryskowych. Opryskiwacze charakteryzują się wyposażeniem w polietylenowe zbiorniki typu 3 w 1 (w jednej bryle zawierają się trzy zbiorniki: jeden ciecz roboczą, drugi na wodę do płukania instalacji i trzeci zbiornik na wodę do mycia rąk). Wszystkie opryskiwacze tej serii wyposażone są standardowo w mechaniczną stabilizację belki (w belkach hydraulicznych stabilizacja jest wymuszona hydraulicznie) oraz zawór cieczowy z kompensacją ciśnienia.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Opryskiwacze Krukowiak HEROS różne modele zawieszane

bogaty wybór  belek do oprysku

RÓŻNE MODELE OD 12 DO 24 METRÓW

 

Belka opryskiwacza Krukowiak HEROS - typu H

 

Belka do oprysku typu H

Seria HEROS może być wyposażona w różne typy belek polowych. Podstawowy typ najprostszej belki do oprysku to belka typu H (dostępne szerokości pracy to 12, 13,5, 15, 16 i 18 m). Są tradycyjne belki do oprysku rozkładane ręcznie, wyposażone w mechaniczną stabilizację z możliwością zastosowania stabilizacji hydraulicznej, dla szerokości od 15 m belki są podnoszone hydraulicznie (dla mniejszych szerokości to wyposażenie jest za dopłatą).

 

Belka opryskiwacza Krukowiak HEROS - typu PHA

Belka do oprysku typu PHA

Kolejnym popularnym typem belki, w którą może być wyposażony zawieszany opryskiwacz HEROS jest belka typu PHA (o szerokości roboczej 15m). Belka jest w pełni sterowana elektrohydraulicznie, składana niezależnie sekwencyjnie (asymetrycznie) poziomo za opryskiwaczem. Wszystkie funkcje belki są sterowane elektrohydraulicznie (czyli: składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji) za pomocą dedykowanego panelu sterowniczego. Rozkładanie belki niezależne jest możliwe przy zachowaniu kolejności składania ramion.

 

Belka opryskiwacza Krukowiak HEROS - typu PHR

Belka do oprysku typu PHR

Zaawansowanym modelem belki do oprysku jest belka typu PHR (o dostępnych szerokościach roboczych 15, 16, 18, 20 i 21 m). Są to belki z rękawem powietrznym, w pełni sterowane elektrohydraulicznie, składane niezależnie (asymetrycznie) wzdłuż osi ciągnika. Wszystkie funkcje tych belek są sterowane hydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji) z dedykowanego panelu sterowniczego.

Belka opryskiwacza Krukowiak HEROS - typu PHX

 

Belka do oprysku typu PHX

Opryskiwacze HEROS mogą być wyposażone w belkę typu PHX (dostępne szerokości robocze to 12, 15, 16 i 18 m). Belki do oprysku typu PHX są w pełni sterowane hydraulicznie, składane niezależnie (asymetrycznie) do kształtu przypominającego literę "X". Wszystkie funkcje belki są sterowane hydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji).

 

Belka opryskiwacza Krukowiak HEROS - typu PHH

Belka do oprysku typu PHH

Kolejną propozycją są belki do oprysku typu PHH (o dostępnych szerokościach roboczych 15, 16, 18, 20, 21 i 24 m). Są to belki w pełni sterowane elektrohydraulicznie, składane częściowo niezależnie pionowo za opryskiwaczem.

Wszystkie funkcje belki są sterowane elektrohydraulicznie (czyli składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji) z dedykowanego panelu sterowniczego.

 

 

Belka opryskiwacza Krukowiak HEROS - typu PHR

Belka do oprysku typu PHR

Wspomaganie strumieniem powietrza, potocznie nazywane również "rękawem powietrznym" to rozwiązanie chroniące ciecz roboczą przed znoszeniem bocznym przez wiatr. Zaletą takiego rozwiązania jest również "wspomagana" penetracja opryskiwanych roślin przez ciecz roboczą.

 

PODSUMOWANIE BELEK DO OPRYSKU

DO OPRYSKIWACZY ZAWIESZANYCH KRUKOWIAK HEROS

 

Ilustracja poniżej przedstawia krótkie obrazowe podsumowanie belek do oprysku, możliwych dla opryskiwaczy rolniczych zawieszanych Krukowiak HEROS. Warto dobrze przeanalizować potrzeby występujące w gospodarstwie rolnym oraz współpracujący ciągnik, aby dobrać odpowiednią belkę do oprysku. Warto uwzględnić ukształtowanie pola, ilość występujących przeszkód, na przykład słupów, a także inną specyfikę występującą w gospodarstwie rolnym.

 

typy-belek-dla-opryskiwaczy-krukowiak-heros.jpg

atrakcyjne wyposażenie standardowe

Opryskiwacz gotowy do wyjechania w pole i przeprowadzenia oprysku

 

Wymieńmy najważniejsze wyposażenia seryjne opryskiwaczy zawieszanych Krukowiak HEROS, są to: zawór manualny z kompensacją ciśnienia, zbiornik główny z tworzywa sztucznego (bryła "3 w 1"), rozwadniacz w sicie wlewowym, pojedyncze głowice z rozpylaczem typu TT, włoska pompa cieczowa, zbiornik na wodę do mycia rąk, instalacja oświetleniowa drogowa dla belek o szerokości roboczej od 15 metrów, wałek przegubowo teleskopowy.

 

Wyposażenie standardowe opryskiwaczy Krukowiak HEROS

 

JAKI OPRYSKIWACZ NAJLEPSZY?

DLA MAŁEGO I ŚREDNIEGO GOSPODARSTWA? PORADNIK FILMOWY.

 • Krukowiak Heros - Konstrukcja

  Krukowiak Heros - Wyposażenie
  • More
   Close
   Zbiornik z tworzywa sztucznego 3w1

  • More
   Close
   Pojedyncze głowice
   z rozpylaczem typu TT

  • More
   Close
   Zawór manualny
   z kompensacją ciśnienia

   Zawór manualny z kompensacją ciśnienia

  • More
   Close
   Drogowa instalacja oświetleniowa
   dla belek od 15m

   Drogowa instalacja oświetleniowa dla belek od 15m

  • More
   Close
   Rozwadniacz w sicie wlewowym

   Rozwadniacz w sicie wlewowym

  • More
   Close
   Włoskie pompy cieczowe

  • More
   Close
   Wałek przegubowo-teleskopowy

   Wałek przegubowo-teleskopowyAKCESORIA DO OPRYSKIWACZY ZAWIESZANYCH

KRUKOWIAK HEROS

 • Rozwadniacz boczny
  Rozwadniacz środków ochrony roślin boczny POLMAC do opryskiwacza zawieszanego Krukowiak HEROS ułatwi wprowadzanie środków fitosanitarnych do zbiornika maszyny.
 • Sterowanie elektryczne
  Sterowanie elektryczne u ułatwia pracę opryskiwaczem Krukowiak HEROS. Można ustawić przelew oraz regulować oprysk ciśnieniem.
 • Myjka zewnętrzna
  Myjka zewnętrzna do opryskiwacza Krukowiak HEROS ułatwia utrzymanie maszyny w czystości. Zwijany wąż i pistolet z końcówką ułatwiają obsługę zestawu.
 • Koła przetoczeniowe
  Koła przetoczeniowe służą do transportu opryskiwacza Krukowiak HEROS na przykład pod zadaszoną wiatę lub do hali.

GALERIA PRODUKTU


OPRYSKIWACZE ZAWIESZANE KRUKOWIAK HEROS


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna