OPRYSKIWACZE SADOWNICZE TAJFUN

DO KAŻDEGO TYPU SADU, OPRYSK Z SIŁĄ TAJFUNU

 

Opryskiwacze KRUKOWIAK TAJFUN są przeznaczone do pracy w różnego rodzaju sadach. Istnieją w wersji zawieszanej oraz w wersji przyczepianej, czyli można je dostosować do występujących potrzeb w konkretnym sadzie, potrzeb sadownika, wymagań mającego współpracować ciągnika oraz wymagań z zakresu rodzaju oprysku do przeprowadzenia. Bardzo bogaty wybór przystawek do oprysków, ich różne typy i możliwości zastosowania, sprawiają, że opryskiwacze TAJFUN są bardzo dobrym wyborem z zakresu maszyn przeznaczonych do pielęgnacji sadów praktycznie każdego typu.

W wersji zawieszanej opryskiwaczy TAJFUN główny zbiornik jest typu "3 w 1", co oznacza, że w jednej bryle mieszczą się trzy zbiorniki, jeden na ciecz roboczą do oprysku, drugi na czystą ciecz wykorzystywaną do płukania układu oprysku oraz zbiornik dedykowany na czystą wodę wykorzystywaną do mycia rąk. Zbiornik jest wykonany z tworzywa sztucznego: z polietylenu, który charakteryzuje się tym, że ścianki zbiornika są gładsze, łatwiejsze do utrzymania w czystości. Opryskiwacze być wyposażone w różne typy przystawek wentylatorowych o różnych właściwościach i przeznaczeniu oraz w różne rodzaje przystawek deflektorowych.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Opryskiwacz sadowniczy Krukowiak TAJFUN w wersji przyczepianej

 

MODELE PRZYCZEPIANE I ZAWIESZANE

OPRYSKIWACZE SADOWNICZE NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

 

Opryskiwacz sadowniczy KRUKOWIAK serii TAJFUN

 

Przyczepiane opryskiwacze sadownicze TAJFUN

 

Modele opryskiwaczy przyczepianych do pracy w sadach Krukowiak TAJFUN charakteryzują się zwartą budową. W zależności od potrzeby, opryskiwacz jest dostępny ze zbiornikiem głównym o pojemności 1000 litrów, 1500 litrów lub 2000 litrów. Dostępne są liczne modele przystawek okrągłych o klasycznym lub odwróconym ciągu oraz modele przystawek kolumnowych o różnych wysokościach i zasięgach oprysku a w związku z tym również o różnych wydajnościach. 

Wiele dostępnych rozwiązań usprawnia podjęcie wyboru o najwłaściwszym modelu z przystawką dobraną do rzeczywistych potrzeb występujących w sadzie. Poniżej przestawiamy te przystawki na poszczególnych zdjęciach, dla ułatwienia orientacji.

Opryskiwacze sadownicze Krukowiak TAJFUN zawieszane

 

Opryskiwacze sadownicze zawieszane

 

Opryskiwacze o pojemnościach głównego zbiornika mogących wynosić 400 lub 600 litrów, są dostępne w wersji zawieszanej. Kompaktowa budowa, małe gabaryty, możliwość zastosowania przystawki kolumnowej (SAD) wykonanej ze stali i malowanej proszkowo lub przystawki okrągłej (SAD/O), wykonanej z tworzywa sztucznego, umożliwiają pracę z wykorzystaniem ciągników o mniejszych gabarytach. Minimalne zapotrzebowanie mocy tych opryskiwaczy kształtuje się w przedziale 35-45 KM.

Napęd turbiny odbywa się z W.O.M.-u ciągnika, na opryskiwaczu zastosowano dwubiegową przekładnię mechaniczną, zasięg oprysku w zależności od modelu sięga z przystawką SAD 5,0 x 3,5 m (maksymalna wydajność 24.000 m3/h) lub z przystawką SAD/O 7,0 x 4,5 m (maksymalna wydajność 30.000 m3/h).

Zastosowanie zaworu regulacyjnego COMET z możliwością wyłączania jednej lub obu stron przystawki oraz głowice dwurozpylaczowe LECHLER z możliwością regulacji kąta wylotu cieczy (+/- 30 stopni) lub całkowitego zamknięcia głowicy, a także zastosowana pompa o wydatku 88 l/min. - odczuwalnie usprawniają pracę opryskiwaczem. 

PRZYSTAWKI SADOWNICZE

NA KAŻDĄ POTRZEBĘ, DO OPRYSKIWACZY TAJFUN

 

OPRYSKIWACZ TAJFUN SAD/U

Przystawka okrągła ze stali SAD/U

Przeznaczone do opryskiwaczy sadowniczych TAJFUN ze zbiornikami 1000, 1500 lub 2000 litrów. Napęd turbiny jest przenoszony przez WOM ciągnika, zastosowano dwubiegową przekładnię, natomiast zasięg przystawki wynosi szer. 8,60 x wys. 6,00 m. Maksymalna wydajność przystawki wynosi około 95.000 m3/h.

 

 

Opryskiwacz TAJFUN z przystawką kolumnową SAD

Przystawka kolumnowa ze stali nierdzewnej SAD

Przeznaczona do opryskiwaczy przyczepianych TAJFUN przystawka kolumnowa SAD, wykonana ze stali nierdzewnej charakteryzuje się maksymalną wydajnością 54.000 m3/h oraz zasięgiem (szer. x wys.) 7,0 x 5,5 m. Napęd przenoszony wałkiem napędowym z WOM ciągnika, przekładnia mechaniczna 2-biegowa. 

 

 

Opryskiwacz TAJFUN z przystawką kolumnową SAD/KL OC

Przystawka kolumnowa z tworzywa sztucznego SAD/KL OC

 

Przystawka kolumnowa SAD z tworzywa sztucznego z odwróconym ciągiem SAD/KL OC jest zwężona w górnej części. Jej maksymalna wydajność to 36.000 m3/h a zasięg szer. 7,0 x wys. 5,0 m. Podobnie jak w innych modelach przystawek napęd jest z WOM ciągnika, za pośrednictwem dwubiegowej przekładni mechanicznej.

 

 

Opryskiwacz TAJFUN z przystawką kolumnową z dwoma wentylatorami SAD/DUO

Przystawka kolumnowa stalowa SAD/DUO

 

Przystawka kolumnowa wykonana ze stali SAD/DUO posiada specjalną konstrukcję, która umożliwiła zamontowanie dwóch wentylatorów. Ta dwuwentylatorowa przystawka jest pomalowana proszkowo, charakteryzuje się lepszym rozkładem strumienia powietrza, co ułatwia uzyskanie dokładnego oprysku w sadzie.

Średnica wentylatorów wynosi po 800 mm. Maksymalna wydajność przystawki sięga 65.000 m3/h, a zakres oprysku (szer.) 7,0 m x (wys.) 5,0 m. Napęd jest przenoszony za pomocą wałka napędowego z WOM-u ciągnika, a przekładnia mechaniczna jest dwubiegowa. 

 

 

Przystawka okrągła SAD/OOC

Przystawka okrągła ze stali SAD/OOC

Okrągła przystawka wykonana ze stali charakteryzuje się odwróconym ciągiem powietrza (skrót nazwy OOC = Okrągła Odwrócony Ciąg). Przystawka jest przeznaczona do opryskiwaczy TAJFUN o pojemnościach 1000, 1500 lub 2000 litrów.

Średnica wentylatora wynosi 800 mm. Maksymalna wydajność przystawki sięga 64.200 m3/h, a jej zasięg (szerokość x wysokość oprysku) 8,0 x 6,0 m.

 

 

OPRYSKIWACZ TAJFUN SAD/KL

Przystawka kolumnowa z tworzywa sztucznego SAD/KL

Przystawka kolumnowa wykonana ze sztucznego tworzywa SAD/KL oferuje wydajność sięgającą maksymalnie 36.000 m3/h oraz zasięg 7,5 x 5,0 m (szer. x wys.). Przystawka jest zwężona u góry celem lepszego dostosowania się do specyficznych wymogów sadu. Napęd przystawki zapewnia W.O.M. ciągnika a prędkość obrotową dobiera się przekładnią mechaniczną 2-biegową.

 

 

Opryskiwacz TAJFUN z przystawką kolumnową SAD/OC

Przystawka kolumnowa z tworzywa sztucznego SAD/OC

Przystawka kolumnowa została wykonana z tworzywa sztucznego, z odwróconym ciągiem (SAD/OC), osiąga maksymalną wydajność 45.000 m3/h i zasięg szer. 7,0 x wys. 5,0 m. Napęd z WOM ciągnika, mechaniczna przekładnia dwubiegowa. Przystawka posiada większą średnicę wentylatora, wynoszącą 900 mm.

Wydajność pompy na opryskiwaczu wynosi 142 l/min, aby zapewnić wysoki wydatek i wydajność roboczą opryskiwacza. Opcjonalnie, przystawkę można wyposażyć w oświetlenie robocze kolumny (LEDOWE), które jest przydatne, gdy oprysk w sadzie jest przeprowadzany po zachodzie słońca. 

 

Wyposażenia opryskiwaczy Krukowiak TAJFUN

Bogate wyposażenie standardowe opryskiwaczy TAJFUN

Opryskiwacze sadownicze Krukowiak TAJFUN posiadają bogatą specyfikację i wyposażenie standardowe. Maszyny są wyposażone w zbiornik na czystą wodę do płukania i w zbiornik na czystą wodę do płukania rąk. W opryskiwaczach mają zastosowanie włoskie pompy cieczowe oraz zawory regulacyjne COMET. Każdy opryskiwacz TAJFUN zawieszany i przyczepiany posiada w wyposażeniu 2-biegową przekładnię mechaniczną. Dodajmy do tego głowice dwurozpylaczowe Lechler z możliwością regulowania kąta wylotu cieczy oraz możliwością całkowitego zamknięcia głowicy.

 

OPRYSKIWACZE SADOWNICZE KRUKOWIAK TAJFUN

FILM: Rozprawiamy się z ROBACTWEM w SADZIE!AKCESORIA DO OPRYSKIWACZY SADOWNICZYCH

KRUKOWIAK TAJFUN

 • Sterowanie elektryczne ciśnieniem
  Sterowanie elektryczne ciśnieniem i 2 lub 4 sekcjami dostępne do opryskiwaczy przyczepianych Krukowiak TAJFUN usprawnia wykonywanie oprysku przez operatora.
 • Deflektor górny
  Deflektor górny do opryskiwacza sadowniczego przyczepianego Krukowiak TAJFUN SAD U usprawnia ustawienie kierunku strumienia oprysku podczas pracy w sadzie.
 • Rama ocynkowana
  Rama ocynkowana do opryskiwacza przyczepianego Tajfun wydłuża trwałość opryskiwacza, gdyż jest bardziej odporna na szkodliwe działanie środków chemicznych stosowanych do oprysków.
 • Myjka zewnętrzna
  Myjka zewnętrzna do opryskiwaczy przyczepianych sadowniczych Krukowiak TAJFUN usprawnia utrzymanie maszyny w czystości.

GALERIA PRODUKTU


OPRYSKIWACZE SADOWNICZE KRUKOWIAK TAJFUN


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

4
4 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna