OPRYSKIWACZE SAMOBIEŻNE

KRUKOWIAK HERKULES

 

Samobieżne opryskiwacze Krukowiak HERKULES to wydajne maszyny samojezdne, przeznaczone do wykonywania oprysków szybko i niezawodnie. Wyposażone w 6-cylindrowe silniki z turbodoładowaniem IVECO (w zależności od modelu dostępne są moce silnika 170 i 230 KM) zapewniają odpowiednią moc do pracy nawet w trudnych warunkach terenowych. Napęd hydrostatyczny 4x4 zapewnia przeniesienie mocy silnika na siłę uciągu. Duże zbiorniki główne na ciecz roboczą, są wykonane z polietylenu, czyli z tworzywa sztucznego, którego wewnętrzne ścianki są gładkie i łatwe w myciu, zbiorniki te dostępne są w pojemnościach 3500, 4000 i 5000 litrów. Duża pojemność zbiornika na ciecz daje dużą niezależność i autonomię. Bogate wyposażenie seryjnie usprawnia pracę opryskiwaczem. Opryskiwacze samobieżne mogą być wyposażone w belki do oprysku o dużej szerokości roboczej. Dostępne są belki stalowe (18, 20, 21 i 24 metry) oraz belki aluminiowe (szerokości robocze do 30 metrów). Ciekawym rozwiązaniem będzie także belka wyposażona w rękaw powietrzny.

Opryskiwacze samobieżne posiadają wysoki prześwit pod ramą. Maksymalny prześwit może sięgać nawet 180 cm (w modelu ze zbiornikiem o pojemności 3500 litrów), a to znacznie usprawnia przeprowadzanie oprysków na przykład w uprawie kukurydzy. Dodajmy do tego możliwość ręcznej regulacji rozstawu kół opryskiwacza, komputer BRAVO 300 S lub opcję pełnej instalacji ISOBUS wraz z terminalem sterującym, a opryskiwacz może spełnić wiele wymagań rolnika. Kabina opryskiwacza jest klimatyzowana a o czystość powietrza dba filtr węglowy. Amortyzacja podwozia opryskiwacza wpływa na uzyskanie wysokiego komfortu prowadzenia maszyny przez operatora.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Opryskiwacz samobieżny Krukowiak HERKULES w kukurydzy

WYSOKA WYDAJNOŚĆ WYSOKI PRZEŚWIT

WYGODNY OPRYSK W KUKURYDZY I NIE TYLKO

 

Opryskiwacz samobieżny Krukowiak HERKULES w kukurydzy widziany od tyłu

 

3500, 4000 lub 5000 litrów

W zależności od potrzeby rolnika opryskiwacz może być wyposażony w odpowiednio duży zbiornik, o odpowiedniej pojemności, która może sięgać nawet 5000 litrów.

Dostępne belki dla opryskiwaczy samojezdnych HERKULES są wykonane ze stali (belki PHB stalowe o możliwych szerokościach roboczych 18, 20, 21 lub 24 metry, rozkładane niezależnie (jednostronnie) z możliwością rozłożenia 1/4 szerokości belki i z wymuszoną hydraulicznie stabilizacją) lub z aluminium (belki ALU, dostępne szerokości robocze sięgają nawet 30 metrów). Zmienna geometria belki jest dostępna seryjnie.

Opryskiwacz samobieżny Krukowiak HERKULES

 

Belka z rękawem też jest możliwa

Dla wymagających rolników dostępna jest również belka z rękawem powietrznym, do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem pomocniczego strumienia powietrza. W przypadku opryskiwaczy samobieżnych Krukowiak HERKULES jest to belka wykonana z aluminium, dostępna w szerokościach roboczych 18, 20, 21, 24 lub 27 metrów.

Belka ta jest rozkładana niezależnie (jednostronnie) z możliwością rozłożenia 1/4 szerokości belki. Stabilizacja belki jest wymuszona hydraulicznie. Standardowo belka posiada zmienną geometrię.

ŁATWA, INTUICYJNA OBSŁUGA

JOYSTICK STERUJĄCY I PANEL OBSŁUGOWY

Joystick i panel obsługowy opryskiwacza HERKULES

 

Panel obsługowy usprawniający pracę

Panel obsługowy ułatwia pracę operatorowi. Obsługa pojazdu jest łatwa i intuicyjna, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, by wybrać mu przypisaną funkcję, jak choćby włączenie świateł. Dzięki prostej obsłudze, operator może skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na przeprowadzeniu efektywnego oprysku.

Joystick - wszystko w zasięgu ręki

 

Joystick sterujący - wszystko na wyciągnięcie ręki

Sterowanie hydrauliką belki za pomocą wielofunkcyjnego joysticka. Wszystkie najważniejsze funkcje są w zasięgu dłoni. Joystick będzie więc obsługiwać funkcje współpracującej z opryskiwaczem samobieżnym belki: podnoszenie, opuszczanie, składanie, korekcję przechylenia, zmienną geometrię belki.

PODSTAWOWE PARAMETRY  TECHNICZNE

TABELA Z DANYMI TECHNICZNYMI OPRYSKIWACZY KRUKOWIAK HERKULES

 

W zależności od pojemności głównego zbiornika, pożądanego prześwitu i rozstawu kół oraz wybranego modelu opryskiwacza samobieżnego Krukowiak HERKULES, opryskiwacze te charakteryzują się poniższymi parametrami, ujętymi w krótkiej tabeli. 

Tabela z podstawowymi parametrami technicznymi opryskiwaczy Krukowiak HERKULES

STANDARDOWO BARDZO DOBRZE WYPOSAŻONY

OPRYSKIWACZ GOTOWY DO PRACY

 

Wyposażenie seryjne opryskiwaczy samojezdnych Krukowiak HERKULES

wyposażenie seryjne  godne pozazdroszczenia

 

Wyposażenie seryjne opryskiwaczy samojezdnych Krukowiak HERKULES usprawni pracę - opryskiwacz jest gotowy do akcji oprysku. Wymieńmy najważniejsze wyposażenia standardowe tych samobieżnych opryskiwaczy:

- komputer sterujący BRAVO 300S,

- belki w pełni sterowane hydraulicznie (funkcja rozkładania, składania, podnoszenia, opuszczania i stabilizacji), obsługa odbywa się za pomocą joysticka,

- rozwadniacz środków chemicznych boczny POLMAC: opuszczany hydraulicznie do pozycji roboczej,

- pięciopozycyjne głowice rozpylaczy (dwa komplety rozpylaczy szczelinowych i jeden komplet opryskiwaczy inżektorowych - wszystkie rozpylacze są wyposażone we wkładkę ceramiczną,

- komfortowa kabina operatora, wyposażona w regulowane siedzisko, klimatyzację, filtr węglowy i radio z odtwarzaczem CD,

- ergonomiczny panel obsługowy,

- włoska pompa cieczowa,

- układ płuczący głównego zbiornika,

- zbiornik z tworzywa sztucznego,

- zbiornik na wodę do płukania układu cieczowego i do mycia rąk,

- instalacja oświetlenia drogowego,

- hydrauliczna amortyzacja podwozia opryskiwacza samojezdnego,

- regulacja rozstawu kół,

- amortyzacja pionowa i pozioma belki,

- napęd hydrostatyczny 4x4,

- system zapobiegający poślizgowi kół,

- hamulce hydrauliczne,

- drabinka do kabiny operatora opuszczana i podnoszona hydraulicznie.

 

wyposażenie opcjonalne:

 

Najczęściej wybierane wyposażenie dodatkowe do opryskiwaczy HERKULES to:

- Komputer sterujący ARAG 400S,

- sterowanie pojedynczymi głowicami SeleTRON,

- automatyczna kontrola pozycji belki Boom Level System (wykorzystująca czujniki sterujące automatyczną korektą wysokości ustawienia belki),

- oświetlenie robocze do pracy nocą,

- cyrkulacja cieczy w układzie cieczowym, 

- filtry sekcyjne,

- różne rodzaje rozpylaczy,

- instalacja ISOBUS z terminalem uniwersalnym TOUCH.

Opryskiwacze samojezdne Krukowiak HERKULES
 

DLACZEGO ROLNICY KUPUJĄ OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK

W FIRMIE KORBANEK?AKCESORIA DO OPRYSKIWACZY SAMOJEZDNYCH

KRUKOWIAK HERKULES

 • Sterowanie ISOBUS
  Wyposażenie ISOBUS (ISO 11783) – doposażenie opryskiwacza, oznacza wyposażenie maszyny w Controller MIDI, który jest komputerem roboczym ISOBUS regulującym wszystkie funkcje opryskiwacza. Technologia ISOBUS zapewnia współpracę każdej maszyny wykonanej w tym systemie z dowolnym terminalem ISOBUS każdego producenta pod warunkiem, że wszystkie komponenty systemu spełniają normę ISOBUS.
 • Automatyczna korekta położenia belki
  Automatyczna korekta położenia belki do oprysku - SYSTEM BOOM LEVEL i BOOM LEVEL PLUS opiera się na układzie czujników ultradźwiękowych, które ustalają wysokość ustawienia belki do oprysku w stosunku do podłoża. Istnieje wiele możliwych regulacji usprawniających pracę podczas oprysków.
 • Terminal ISOBUS
  Terminal uniwersalny ISOBUS TOUCH 800 (z anteną GPS i joystick) jest komfortowym terminalem dotykowym standardu ISOBUS, spełniającym wszystkie funkcje rolnictwa precyzyjnego. Monitor dotykowy TOUCH 800 zawiera aktywowane aplikacje: - nawigacji polowej (TRACK-Leader) - SECTION-Control – automatyczne sterowanie sekcjami roboczymi poprzez GPS.
 • Dostępne rozpylacze
  Szeroki wybór dostępnych rozpylaczy do opryskiwaczy Krukowiak (zawieszanych, przyczepianych i samojezdnych) sprawia, że użytkownik może opcjonalnie wyposażyć swój opryskiwacz w odpowiednie rozpylacze (dysze) o odpowiednim zakresie działania, zgodnym z dawkowaniem na hektar oraz prędkością roboczą i specyfiką środków używanych do oprysku.

GALERIA PRODUKTU


OPRYSKIWACZE SAMOJEZDNE KRUKOWIAK HERKULES


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna