Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

 OPRYSKIWACZE SADOWNICZE OCTOPUS

DLA UPRAW KRZEWIASTYCH - MODELE ZAWIESZANE

 

Opryskiwacze sadownicze Krukowiak serii OCTOPUS są dostępne w wersji zawieszanej oraz w wersji przyczepianej. W zależności od wersji opryskiwacze te są przeznaczone do przeprowadzania zabiegów w uprawach krzewiastych  - np. porzeczkach oraz w uprawach rzędowych – np. truskawek, w których konieczne jest wspomaganie strumienia oprysku odpowiednim strumieniem powietrza.

Opryskiwacze OCTOPUS mogą być wyposażone w dwa rodzaje przystawek typu SAD/P i SAD/T. Każda z tych przystawek składa się z wentylatora promieniowego o średnicy 470 mm i maksymalnej wydajności sięgającej 16.000 m3/h, ze strumienicy ślimakowej, która rozdziela strumień powietrza równomiernie do 10 rur zakończonych specjalnie zaprojektowanymi dyfuzorami, w których zostały zamontowane rozpylacze. Przystawki do opryskiwaczy różnią się od siebie konstrukcją nośną dostosowaną do konkretnych zastosowań w oprysku. Przystawki dyfuzorowe są nazywane również wielogardzielowymi z powodu ich konstrukcji.

Opryskiwacze zawieszane OCTOPUS są dostępne ze zbiornikami głównymi o pojemności 600 litrów.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Opryskiwacze zawieszane sadownicze Krukowiak Octopus

 

PRZYCZEPIANE OCTOPUSY

WIĘKSZE ZBIORNIKI, WYŻSZE WYDAJNOŚCI - MODELE PRZYCZEPIANE

 

W przypadku opryskwiaczy OCTOPUS w wersji przyczepianej, dostępne są modele ze zbiornikiem głównym na ciecz o pojemności 1000, 1500 lub 2000 litrów. Przykładowo model OCTOPUS z przystawką SAD/P jest przystosowany do wykonywania zabiegów na krzewach owocowych, na przykład na porzeczkach, na malinach, itp. Natomiast opryskiwacze wyposażone w przystawkę dyfuzorową SAD/T są gotowe do przeprowadzania zabiegów oprysków na plantacjach rzędowych takich jak na przykład truskawki, poziomki, ogórki, itp.

 

Opryskiwacze przyczepiane sadownicze Krukowiak Octopus

Opryskiwacze przyczepiane posiadają bogate wyposażenie seryjnie, wymieńmy tutaj główne z nich: wentylator o średnicy 470 mm, zbiornik wykonany z polietylenu "3 w 1", w którym mieści się zbiornik na czystą wodę do płukania i zbiornik na czystą wodę do płukania rąk, 10 (lub 14 głowic na rozpylacze w modelu SAD/T), dyszel zaczepowy prosty (w modelu SAD/P) lub skrętny (w modelu SAD/T), instalacja oświetleniowa drogowa, zawór sterujący, rozpylacze wirowe Lechler, mechaniczny napęd turbiny z WOM ciągnika, przekładnia mechaniczna dwubiegowa, pompa o wydajności 115 l/min.

Jeśli chodzi o wyposażenie opcjonalne, mają Państwo do wyboru: zaczep obrotowy z wałkiem homokinetycznym (dla modelu SAD/P), sterowanie elektryczne ciśnieniem i sekcjami, komputer sterujący BRAVO 180 S, myjka zewnętrzna opryskiwacza, płuczka wewnętrzna zbiornika, ocynk ramy opryskiwacza, ocynk ramy i belki opryskiwacz (SAD/P), równoległy obieg cieczy do zabiegów polowych (SAD/T), sterowanie elektryczne hydrauliką olejową (SAD/T).

PRZYSTAWKI SADOWNICZE  DYFUZOROWE

PRECYZYJNY OPRYSK

Opryskiwacz sadowniczy OCTOPUS z przystawką SAD/P

 

Opryskiwacz zawieszany OCTOPUS z przystawką SAD/P

Opryskiwacz sadowniczy zawieszany OCTOPUS charakteryzuje się głównym zbiornikiem o pojemności 600 litrów. Może być wyposażony w przystawkę SAD/P. Jest to przystawka rurowa, z 10 przewodami zakończonymi dyfuzorami z regulacją rozstawu. Model "P" jest zamocowany na specjalnej kratownicy. Średnica wentylatora wynosi 480 mm. Maksymalna wydajność przystawki wynosi 16.000 m3/h. Napęd turbiny odbywa się za pomocą WOM ciągnika. Zasięg oprysku (szerokość x wysokość) to: 8,0 x 2,5 m. Głowice dwurozpylaczowe są wyposażone w rozpylacze wirowe Lechler.

 

Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/P

 

Opryskiwacz przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/P

Modele przyczepiane OCTOPUS o pojemnościach głównego zbiornika 1000, 1500 i 2000 litrów mogą być wyposażone w przystawkę SAD/P. Przystawka ta charakteryzuje się maksymalną wydajnością sięgającą 16.000 m3/h oraz zasięgiem oprysku (szerokość x wysokość) 7,0 x 2,5 m. Jest to przystawka rurowa, wyposażona w 10 przewodów z regulowanymi dyfuzorami. Całość konstrukcji jest rozprowadzona na kratownicy. Układem cieczowym steruje zawór regulacyjny COMET, dający możliwość wyłączania oprysku na jednej stronie lub obu stronach przystawki.

Opryskiwacz sadowniczy OCTOPUS z przystawką SAD/T

 

Opryskiwacz zawieszany OCTOPUS z przystawką SAD/T

Opryskiwacze zawieszane OCTOPUS mogą być wyposażone w przystawkę SAD/T. Jest to przystawka zamontowana na belce. Podobnie jak w przystawce w wersji P, przystawka "T" jest wyposażona w 10 przewodów z dyfuzorami o regulowanym rozstawie. Wydajność maksymalna przystawki sięga 16.000 m3/h a średnica wentylatora 480 mm. Przystawka oprócz rozpylaczy wirowych Lechler jest również wyposażona w zawór ARAG z kompensacją ciśnienia. Zasięg oprysku (szerokość x wysokość) wynosi: 8,0 x 2,5 m.

 

Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/T

 

Opryskiwacz przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/T

Model przyczepiany na zdjęciu powyżej to opryskiwacz przyczepiany OCTOPUS wyposażony w przystawkę SAD/T. Przystawka ta o maksymalnej wydajności 16.000 m3/h i regulowanym zasięgu oprysku w zakresie (szerokość x wysokość): 7,0 - 12 x 1,5 m została osadzona na składanej / rozkładanej hydraulicznie belce ze stabilizacją hydrauliczną. Zawór sterujący układem cieczowym marki ARAG z kompensacją ciśnienia jest obsługiwany manualnie. 

Dodajmy do tego, że wszystkie przystawki są wyposażone w wirowe rozpylacze Lechler.

 

jaki opryskiwacz Krukowiak wybrać

FILM O PARAMETRACH DOBORU OPRYSKIWACZY KRUKOWIAKAKCESORIA DO OPRYSKIWACZY DO UPRAW KRZEWIASTYCH

KRUKOWIAK OCTOPUS

 • Komputer Bravo 108 S
  Komputer Bravo 108 S 2-sekcyjny może być opcjonalnie zamontowany na opryskiwaczu przyczepianym Krukowiak Octopus do modeli specjalnie przygotowanych do upraw krzewiastych lub takich jak np. truskawki.
 • Rama ocynkowana
  Rama ocynkowana do opryskiwacza przyczepianego OCTOPUS do upraw krzewiastych wydłuża trwałość opryskiwacza, gdyż jest bardziej odporna na szkodliwe działanie środków chemicznych stosowanych do oprysków.
 • Sterowanie elektryczne
  Sterowanie elektryczne ciśnieniem i 2 lub 4 sekcjami dostępne do opryskiwaczy przyczepianych Krukowiak OCTOPUS usprawnia wykonywanie oprysku przez operatora.
 • Myjka zewnętrzna
  Myjka zewnętrzna do mycia opryskiwaczy przyczepianych Krukowiak OCTOPUS usprawnia utrzymanie maszyny w czystości.

GALERIA PRODUKTU


OPRYSKIWACZE DO UPRAW KRZEWIASTYCH KRUKOWIAK OCTOPUS

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna