Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

POPULARNE OPRYSKIWACZE PRZYCZEPIANE

KRUKOWIAK APOLLO 1000 - 1500 - 2000 LITRÓW

 

Krukowiak APOLLO to popularna seria opryskiwaczy polowych przyczepianych, obejmująca modele ze zbiornikami głównymi o pojemności 1000, 1500 lub 2000 litrów. Te rolnicze opryskiwacze są przeznaczone do wykonywania oprysków w gospodarstwach rolnych o średniej intensywności przeprowadzania zabiegów. Główny zbiornik opryskiwacza jest wykonany z polietylenu, dzięki czemu wewnętrzne ścianki są łatwiejsze do czyszczenia a przez to do utrzymania w czystości. Bryła zbiornika głównego mieści w sobie w rzeczywistości trzy zbiorniki: zbiornik główny na ciecz roboczą, zbiornik na czystą wodę do płukania instalacji oprysku oraz najmniejszy zbiornik przeznaczony na czystą ciecz do mycia rąk.

Każdy model opryskiwacza z serii APOLLO jest wyposażony w mechaniczną stabilizację belki (natomiast w belkach hydraulicznych stabilizacja jest wymuszona hydraulicznie), zawór włoski ARAG z kompensacją ciśnienia, gdzie wyłączenie jednej lub kilku sekcji nie powoduje spadku (wzrostu) ciśnienia  na pozostałych, hydrauliczne podnoszenie belki, pięciopozycyjne głowice rozpylaczy z dwoma rozpylaczami szczelinowymi, dyszel przegubowy umożliwiający kopiowanie śladów ciągnika na uwrociach, instalację oświetleniową drogową oraz regulowany rozstaw kół jezdnych. Dla gospodarstw o mniejszym zasobie kapitału przygotowana została specjalna wersja opryskiwacza APOLLO ORP 1000, którego wyposażenie zostało zredukowane do minimum w taki sposób, aby maksymalnie obniżyć koszt jego zakupu. Jego wyposażenie odbiega od wyposażenia serii Apollo.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Opryskiwacze przyczepiane rolnicze Krukowiak APOLLO

BELKI  DO OPRYSKU

RÓŻNE MODELE I SZEROKOŚCI ROBOCZE BELEK POLOWYCH

 

Belka do oprysku, model H

Belka do oprysku typu H

Seria opryskiwaczy przyczepianych APOLLO może być wyposażona w różne typy belek polowych. Jednym z tych typów jest model H. Belki do oprysku typu H (dostępne szerokości robocze to 15, 16 i 18 m) – są to tradycyjne belki rozkładane ręcznie, wyposażone w mechaniczną stabilizację z opcjonalną możliwością zastosowania stabilizacji hydraulicznej. Belki te są podnoszone hydraulicznie.

 

Belka do oprysku, model PHA

Belka do oprysku typu PHA

Belka do oprysku typu PHA (dostępna w szerokości roboczej 15m) – to belka w pełni sterowana elektrohydraulicznie, składana niezależnie sekwencyjnie (asymetrycznie) poziomo za opryskiwaczem. Każda funkcja belki jest sterowana elektrohydraulicznie (czyli składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji) z dedykowanego panelu obsługowo sterującego. Rozkładanie ramion belki niezależne jest możliwe przy zachowaniu kolejności składania ramion.

 

Belka do oprysku, model PHB

Belka do oprysku typu PHB

Opryskiwacz APOLLO może być wyposażony w belkę typu PHB (15, 16, 18, 20 i 21 m). Belki PHB są w pełni sterowane elektrohydraulicznie, ramiona belki są składane niezależnie (asymetrycznie) wzdłuż osi opryskiwacza. Wszystkie funkcje belki są sterowane hydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji) z poziomu dedykowanego panelu sterowniczego.

Belka do oprysku PHX

Belka do oprysku typu PHX

Belki polowe typu PHX (o szerokości pracy 15 m) – to belki do wykonywania zabiegów oprysku, które są w pełni sterowane hydraulicznie, składane niezależnie (asymetrycznie) w kształt litery X. Wszystkie funkcje belek PHX są sterowane hydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji).

 

Belka do oprysku, model PHN

Belka do oprysku typu PHN

Belki dla opryskiwaczy Apollo z oznaczeniem typu PHN (o dostępnych szerokościach pracy 15, 16, 18, 20 lub 21 m) – to belki, które są w pełni sterowane hydraulicznie, składane zależnie (symetrycznie) wzdłuż osi opryskiwacza. Wszystkie funkcje belki są sterowane hydraulicznie (czyli: składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja).

 

 

 

 

Opryskiwacz Krukowiak APOLLO 2000 litrów z belką PHB

 

Belka do oprysku typu PHB

Warto dodać, że belka typu PHB może być również opcjonalnie wyposażona w pomocniczy strumień powietrza, czyli w tzw. "rękaw powietrza. 

BOGATE WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

OPRYSKIWACZ GOTOWY DO OPRYSKU

 

Opryskiwacze Krukowiak APOLLO są bogato wyposażone standardowo. Wymieńmy tutaj najważniejsze wyposażenia seryjne: zawór manualny z kompensacją ciśnienia, zbiornik z tworzywa sztucznego 3w1, rozwadniacz w sicie wlewowym, pięciopozycyjne głowice rozpylaczy z dwoma kompletami rozpylaczy typu TT, dyszel zaczepowy obrotowy, regulowany rozstaw kół, koła z ogumieniem 9,5 x 32'', instalacja oświetlenia drogowego, wałek przegubowo-teleskopowy do napędu turbiny.

Opcjonalnie, istnieje możliwość doposażenia opryskiwacza w rozwadniacz boczny POLMAC, błotniki kół, komputer BRAVO, w instalację ISOBUS, oświetlenie robocze nocne oraz w wiele innych przydatnych doposażeń, które można ustalić z naszym przedstawicielem handlowym.

 

Wyposażenie standardowe opryskiwaczy APOLLO

Jaki opryskiwacz najlepszy dla rolnika?

FILM O OPRYSKIWACZACH KRUKOWIAK SERII APOLLO

 AKCESORIA DO OPRYSKIWACZY PRZYCZEPIANYCH

KRUKOWIAK APOLLO

 • Rozwadniacz boczny
  Rozwadniacz boczny Polmac jest praktycznym rozwiązaniem umożliwiającym wstępne rozcieńczenie i wprowadzenie środków ochrony roślin do głównego zbiornika opryskiwacza.
 • Płuczka zbiornika
  Płuczka zbiornika głównego do mycia wnętrza zbiornika opryskiwacza przyczepianego Krukowiak Apollo.
 • Głowice 5-pozycyjne
  Głowice 5-pozycyjne do rozpylaczy umożliwiają również szeroki wybór różnych rozpylaczy, by osiągnąć pożądany zakres dawki oprysku.
 • Komputer Bravo 300
  Komputer Bravo 300 do opryskiwacza to jedna z możliwości uzyskania wyposażenia elektronicznego do opryskiwacza Krukowiak Apollo. Dostępne są również inne komputery, również w standardzie ISOBUS.

GALERIA PRODUKTU


OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK APOLLO

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna