OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK ORION

WYDAJNE PRZYCZEPIANE OPRYSKIWACZE ROLNICZE

 

Opryskiwacze przyczepiane Krukowiak ORION są przeznaczone do prac polowych, rolniczych. Maszyny są dostępne ze zbiornikami głównymi o pojemności 2500 lub 3000 litrów. Opryskiwacze mogą być wyposażone w sterowane hydraulicznie belki do oprysku o szerokościach 18, 20 i 21 m. Maszyny te są przeznaczone dla średnich i dużych gospodarstw rolnych, w których produkcja odbywa się w sposób tradycyjny.

Wszystkie dostępne modele opryskiwaczy przyczepianych Krukowiak ORION posiadają bogate wyposażenie seryjne: belki są w pełni sterowane hydraulicznie (rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja belki są obsługiwane hydraulicznie), sterowanie elektryczne układem cieczowym oraz hydrauliką olejową, pięciopozycyjne głowice rozpylaczy z dwoma rozpylaczami szczelinowymi, rozwadniacz boczny Polmac, płuczka zbiornika głównego, hamulce pneumatyczne, błotniki kół, drogowa instalacja elektryczna, wałek przegubowo-teleskopowy.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Opryskiwacze przyczepiane Krukowiak ORION

BELKI DO OPRYSKU

Szerokości robocze: 18, 20 lub 21 metrów

 

Opryskiwacz przyczepiany Krukowiak ORION 2500 litrów z belką PHN

 

Opryskiwacz przyczepiany ORION 2500 litrów z belką PHN

 

Zbiorniki główne opryskiwaczy przyczepianych Krukowiak ORION mogą mieć pojemność 2500 lub 3000 litrów. Przykładowa fotografia powyżej przedstawia opryskiwacz w wersji ze zbiornikiem głównym o pojemności 2500 litrów z belką typu PHN. Belki te są dostępne w szerokościach roboczych 18 lub 20, lub 21 metrów.

Charakterystyka ogólna belek PHN: stabilizacja belki jest obsługiwana na zasadzie hydraulicznego wymuszenia (siłownik stabilizacji belki znajduje się w standardzie). Belkę można hydraulicznie składać w sposób niezależny, czyli można złożyć np. 1/4 belki. Podnoszenie belki jest obsługiwane hydraulicznie. Hydraulika olejowa belki jest sterowana elektrycznie. Belka jest wyposażona w 5-pozycyjne głowice z zaworkiem przeciwkroplowym; głowice są seryjnie wyposażane w dwa rozpylacze szczelinowe.

Opryskiwacz przyczepiany Krukowiak ORION 3000 litrów z belką PHB

 

Opryskiwacz przyczepiany ORION 3000 litrów z belką PHB

 

Na zdjęciu powyżej widać opryskiwacz Krukowiak ORION ze zbiornikiem głównym o pojemności 3000 litrów. Maszyna jest wyposażona w belkę do oprysku PHB. Belka ta charakteryzuje się tym, że jest obsługiwana hydraulicznie. Dostępne szerokości robocze belki PHB są następujące: 18, 20 lub 21 metrów.

Stabilizacja belki polowej do oprysku jest hydraulicznie wymuszona (siłownik stabilizacji znajduje się w wyposażeniu standardowym). 
Opisując belkę należy dodać, że belka jest  sterowana hydraulicznie niezależnie (co umożliwia rozkładanie 1/4 belki), belka jest również hydraulicznie podnoszona. Sterowanie hydrauliką olejową belki    jest elektryczne. Głowice pięciopozycyjne, na których mocowane są rozpylacze posiadają zaworek chroniący przed kapaniem. Seryjnie głowice są wyposażone w dwa komplety rozpylaczy szczelinowych.

BOGATY WYBÓR WYPOSAŻEŃ

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE GODNE POZAZDROSZCZENIA

 

Opryskiwacze przyczepiane Krukowiak ORION są bogato wyposażone seryjnie. W wyposażeniu standardowym znajdują się: elektryczne sterowanie układem cieczowym, belka w pełni sterowana hydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja), rozwadniacz środków chemicznych boczny POLMAC, pięciopozycyjne głowice rozpylaczy (z dwoma rozpylaczami TT, włoska pompa cieczowa, płuczka zbiornika głównego, zbiornik wykonany z tworzywa sztucznego, zbiornik na wodę do mycia rąk i do płukania układu cieczowego, drogowa instalacja oświetleniowa, zaczep skrętny z regulowaną długością, regulacja rozstawu kół, amortyzacja pionowa i pozioma belki do oprysku, błotniki kół, hamulce pneumatyczne, wałek przegubowo-teleskopowy do napędu pompy.

 

Wyposażenie opryskiwaczy polowych Krukowiak ORION

Dodajmy, że najczęściej wybierane wyposażenie dodatkowe do tych opryskiwaczy to: komputer sterujący ARAG BRAVO 300S lub 400S, sterowanie głowicami SELETRON, filtry sekcyjne, automatyczna korekcja położenia belki BOOM SYSTEM LEVEL, różne dodatkowe rodzaje rozpylaczy do oprysku, ciągły obieg cieczy, dodatkowe akcesoria do komputerów sterujących. 

 

JAK OPRYSKIWACZ JEST NAJLEPSZY?

DLA MAŁEGO I ŚREDNIEGO ROLNIKA

 

 

JAKI OPRYSKIWACZ NAJLEPSZY DO OPRYSKÓW WIOSENNYCH?

PRAKTYCZNY FILM Z PRZYDATNYMI WSKAZÓWKAMI

 AKCESORIA DO OPRYSKIWACZY KRUKOWIAK

ORION 2500 I 3000 LITRÓW

 • Znacznik pianowy
  Znacznik pianowy szerokości pracy ułatwia w prosty sposób wykonywanie przejazdów po polu podczas oprysków. Ślad piany jest widoczny dla operatora maszyny, dzięki temu praca operatora jest łatwiejsza.
 • Eżektor do napełniania
  Eżektor - wąż - do napełniania zbiornika opryskiwacza ułatwia wprowadzanie cieczy do zbiornika głównego. Długość węża wynosi 6 metrów.
 • Oświetlenie nocne LED
  Oświetlenie nocne opryskiwacza jest bardzo przydatnym rozwiązaniem, gdy praca ma się odbywać wieczorem lub nocą. Coraz częściej terminy gonią i trzeba wykonywać opryski w nocy. Niebieskie światło LED ułatwia pracę.
 • Filtry sekcyjne
  Filtry sekcyjne do 5 sekcji belki opryskiwacza to przydatne rozwiązanie, dzięki któremu ciecz robocza wykorzystywana do zabiegu oprysku jest odpowiednio filtrowana.

GALERIA PRODUKTU


OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK ORION

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna