Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

AGREGAT PODORYWKOWY arSEN

 AGREGATY PODORYWKOWE TOLMET ARSEN 1,8 - 2,2 - 2,6 - 3,0 m 

 

Agregat podorywkowy Tolmet ARSEN jest przeznaczony do pracy w rolnictwie: do uprawy pól po zbiorach w celu przygotowania ich do uprawy podstawowej, którą może być orka lub uprawa bezorkowa.
Agregat ARSEN ze słupicami wyposażonymi w redlice i lemiesze boczne zapewnia głębsze ścinanie oraz wymieszanie resztek pożniwnych z glebą, a współpracujący z nim wał dociska spulchnioną glebę do podłoża. Agregat podorywkowy posiada zabezpieczenia bezpiecznikowe zębów i z tego powodu może być stosowany tylko na glebach niezakamienionych.

Budowa agregatu podorywkowego Tolmet ARSEN składa się z 4 podstawowych podzespołów, są to: trzypunktowy układ zawieszenia, sekcja zębów, sekcja talerzy niwelujących i sekcja wału. 
Trzypunktowy układ zawieszenia agregatu podorywkowego składa się z zaczepów dolnych i stojaka. Ten układ pozwala na łatwe i szybkie zespolenie maszyny z każdym ciągnikiem rolniczym wyposażonym w trzypunktowy układ zawieszenia. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania agregat można unieść przy pomocy podnośnika ciągnika do góry w celu trans-portu maszyny bądź w celu oczyszczenia przy zapchaniu podczas pracy. W wyposażeniu opcjonalnym możliwa jest automatyczna belka zaczepowa.

 

Budowa agregatu podorywkowego Tolmet ARSEN

 

W sekcji zębów zęby agregatu wyposażone są w redlicę i dwa boczne lemiesze, podcinają obrobioną glebę na całej szerokości, spulchniają i mieszają z nią resztki roślinne. Każdy ząb posiada zabezpieczenie spiralne dzięki którym możliwe jest uniknięcie uszkodzenia maszyny na skutek napotkania przeszkody podczas pracy lub przy zapchaniu się resztek pożniwnych podczas pracy. Zabezpieczenie spiralne podczas napotkania przeszkody ząb wraca do pozycji początkowej. Końcowe części zębów są wymienne, co umożliwia ich wymianę przy dużym zużyciu.

 

Budowa: sekcje agregatu podorywkowego Tolmet ARSEN

Sekcja talerzy jest mocowana za pomocą ramion i śrub rzymskich do ramy maszyny. Sekcja składa się z belki z uchwytami mocującymi i zamocowanych na niej talerzy. Zestaw talerzy niwelujących nierówności ustawionych skośnie do kierunku ruchu rozdrabnia, miesza glebę oraz wyrównuje bruzdy i grzbiety powstające po pracy zębów agregatu.
Sekcja wału - umieszczony z tyłu wał służy do ugniatania gleby oraz utrzymuje wymaganą głębokość pracy jak również dodatkowo kruszy i ugniata glebę. Ustawienie roboczej głębokości talerzy następuje przez skrócenie lub wydłużenie łączników zamontowanych pomiędzy ramionami wału a ramą przednią. Dodatkowe wyposażenie agregatu podorywkowego stanowi zestaw do hydraulicznego ustawiania głębokości roboczej agregatu. W miejsce łącznika montowane są siłowniki hydrauliczne dwustronnego działania, które poprzez skrócenie podnoszą wał do góry w wyniku czego maszyna zagłębia się w glebie.

Jeśli jesteście zainteresowani opryskiwaczem rolniczym marki Tolmet, który miałby pracować w Waszym gospodarstwie rolnym? Istnieje możliwość zakupu, możemy zaproponować różne modele w różnych wyposażeniach i konfiguracjach. Oto dostępna obszerna oferta, wystarczy kliknąć najbardziej poszukiwany model: opryskiwacze rolnicze (zawieszane opryskiwacze KLARA 200-600 litrów z belkami do oprysku od 6 do 18 m, KLARA 800-1200 litrów z belkami do oprysku od 12 do 18 m, zawieszane opryskiwacze XSARA 600-1200 litrów z belkami do oprysku od 6 do 18 m oraz rolnicze opryskiwacze przyczepiane BRUNO 1200-2500 litrów z belkami od 12 do 18 m i przyczepiane opryskiwacze BORYS 1500-3000 litrów z belkami od 15 do 24 m).

Dostępne są też maszyny uprawowe producenta Tolmet, wśród których dostępne: brony talerzowe (SIMPLY, ASTAT, TENES, MEGATRON), agregaty uprawowo-siewne (POLON, POLON S, POLONEK, TYTAN), agregaty uprawowe (NEON), agregaty podorywkowe (ARSEN i KRYPTON), kultywatory ścierniskowe, agregaty bezorkowe (DELTA, KRET), głębosze (THOR, THOR-RESOR, MICHEL), spulchniacze dłutowe i pługi dłutowe (RAPTOR).

WYPOSAŻENIE AGREGATÓW ARSEN

WYPOSAŻENIE SERYJNE I OPCJONALNE AGREGATÓW PODORYWKOWYCH ARSEN 

 

Agregat podorywkowy Tolmet ARSEN 180

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

- grządziele - zabezpieczenie spiralne,
- wzmacniany zaczep (II i III kategoria),
- wał rurowy Ø 510 mm lub strunowy Ø 440 mm,
- ręczna regulacja głębokości roboczej,
- talerze niwelujące na amortyzacji gumowej.

 

Agregat podorywkowy Tolmet ARSEN 220

Agregat podorywkowy Tolmet ARSEN z wałem

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

 

- hydrauliczna regulacja głębokości roboczej,
- automatyczna belka zaczepowa,
- elementy robocze typu Lemken,
- oświetlenie drogowe,
- wały opcjonalne (patrz lista poniżej).

Rodzaje możliwych wałów do agregatów podorywkowych ARSEN:
- Rurowy Ø 510 mm (seryjnie do wyboru), Rurowy Ø 600 mm (opcjonalny),
- Strunowy Ø 440 mm (seryjnie do wyboru), Strunowy Ø 520 mm (opcjonalny),
- Daszkowy Ø 500 mm lub Ø 600 mm (opcjonalny),
- Daszkowy z profila Ø 500 mm lub Ø 600 mm (opcjonalny),
- Pierścieniowy Ø 500 mm (opcjonalny),
- Ceownikowy Ø 520 mm lub Ø 600 mm (opcjonalny),
- Teownikowy Ø 600 mm (opcjonalny),
- Dyskowy Ø 600 mm (opcjonalny),
- Gumowy Ø 500 mm (opcjonalny),
- Spiralny Ø 500 mm (opcjonalny),
- Tandem daszkowy Ø 500 mm lub Ø 600 mm (opcjonalny),
- Tandem daszkowy z profila Ø 500 mm lub Ø 600 mm (opcjonalny),
- Tandem strunowy Ø 440 mm (opcjonalny),
- Tandem strunowo-rurowy Ø 440 mm lub Ø 510 mm (opcjonalny),
- Tandem ceownikowy Ø 520 mm (opcjonalny),
- Tandem teownikowy Ø 600 mm (opcjonalny),
- Tandem mulczujący rura Ø 140 mm lub rura Ø 270 mm (opcjonalny),

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE

DOSTĘPNE AGREGATY PODORYWKOWE TOLMET ARSEN 1,8 - 2,2 - 2,6 - 3,0 m

 

Agregat podorywkowy Tolmet ARSEN 260 Agregat podorywkowy Tolmet ARSEN 300

 

Podstawowe parametry techniczne agregatów podorywkowych Tolmet ARSEN
 

Model agregatu
podorywkowego TOLMET

Szerokość robocza (m)

Liczba redlic

Liczba talerzy

Masa własna (kg)

Zapotrzebowanie mocy (KM)

ARSEN 180

1,80

4

5

740

60-75

ARSEN 220

2,20

5

6

890

70-90

ARSEN 260

2,60

6

7

1 020

80-100

ARSEN 300

3,00

7

8

1 140

90-120

 

Wszystkie parametry podano dla orientacji. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów bez uprzedzenia.     

 

zobacz też OPRYSKIWACZE TOLMET

JAK WYBRAĆ OPRYSKIWACZ ZAWIESZANY DO GOSPODARSTWA?

 


GALERIA PRODUKTU


AGREGATY PODORYWKOWE TOLMET ARSEN 1,80 DO 3,0 M

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna. Dodatkowo oceny pozwalają innym wybrać produkt.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna