GŁĘBOSZE BELKOWE TOLMET MICHEL

 GŁĘBOSZ BELKOWY TOLMET MICHEL 3,0 lub 4,0 m 

 

Głębosz belkowy Tolmet MICHEL przeznaczony jest głębokiej uprawy, na głębokość do 60 cm. Maszyna służy do kruszenia i spulchniania gleby w celu polepszenia jej właściwości zarówno fizycznych jak i biologicznych. Głębosz belkowy MICHEL spulchnia nieruszaną przez orkę warstwę gleby i umożliwia glebie lepsze podsiąkanie oraz dotlenienie, co sprzyja rozwojowi korzeni roślin. W wyniku głęboszowania następuje przemieszczanie nawozów do głębszych warstw gleby. Pojawiające się na polach zastoiska wodne są oznaką nadmiernie zagęszczonej gleby, która nie pozwala przedostać się wodzie głębiej. Zabieg głęboszowania ma na celu spulchnienie głębszych warstw gleby, gdzie tradycyjna uprawa (na przykład pługiem) nie ma zasięgu. Dzięki głęboszowaniu woda jest lepiej wchłaniana przez glebę, a sama gleba ma możliwość lepszego oddychania, rośliny dzięki temu mogą rosnąć szybciej a ich układ korzeniowy jest bardziej stabilny. Można powiedzieć, że głeboszowanie umożliwia ponowny obiec powietrza i wody, aby przywrócić życie w glebie. Żywa gleba jest wstępnym warunkiem uprawy. W uprawie uproszczonej coraz częściej rolnicy zastępują pracę pługa przez zastosowanie na polu głębosza.

W ofercie maszyn produkowanych przez Tolmet znajdą Państwo również inne maszyny bezorkowe: głębosze THOR i THOR-RESOR oraz pługi dłutowe RAPTOR oraz spulchniacz dłutowy.   

 

Głębosz belkowy Tolmet MICHEL

 

Głębosz belkowy zaleca się stosować na glebach średniozwięzłych i zwięzłych a także na glebach lekkich o nieprzepuszczalnym podłożu. Maszyna jest wyposażona w grządziele włoskiego producenta AMA, grządziele mogą być przesuwane, posiadają one wymienne elementy robocze. Zabezpieczenie jest na kołki zrywalne. Zęby robocze są wykonane ze specjalnej stali i odpowiednio uformowane, przez co charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na moc. Regulacja rozstawu między zębami umożliwia dostosowanie się do różnych współpracujących ciągników rolniczych.

Głębosz belkowy Tolmet MICHEL jest dostępny w szerokościach roboczych 3 metry (z 4 grządzielami - dla łatwiejszej współpracy z ciągnikami o zakresie mocy 120-140 KM lub z 6 grządzielami, wymagających wyższej mocy współpracującego ciągnika: od 150 do około 180 KM) oraz 4 metry (z 8 grządzielami).

 

Głębosz belkowy Tolmet MICHEL z 6 grządzielami

Głębosz belkowy Tolmet MICHEL przystosowany jest do połączenia z maszyną towarzyszącą, na przykład z agregatem biernym, z agregatem talerzowym lub z agregatem aktywnym. To praktyczne rozwiązanie, gdyż dzięki temu można połączyć ze sobą różne, przystosowane do technologii pracy zabiegi uprawowe na polu. Opcjonalnie, głębosz belkowy MICHEL może być wyposażony w wał wykańczający pracę (dostępne są: wał rurowy o średnicy 510 lub 600 mm, wał strunowy o średnicy 440 lub 520 mm lub wał tandem mulczujący dostępny na rurze o średnicy 140 lub 270 mm).

Czy w gospodarstwie jest potrzebny opryskiwacz Tolmet ? Istnieje wiele konfiguracji i modeli. Wystarczy wybrać i kliknąć najbardziej poszukiwany opryskiwacz: opryskiwacze rolnicze (zawieszane opryskiwacze KLARA 200-600 litrów z belkami do oprysku od 6 do 18 m, KLARA 800-1200 litrów z belkami od 12 do 18 m, zawieszane opryskiwacze XSARA 600-1200 litrów z belkami od 6 do 18 m oraz rolnicze opryskiwacze przyczepiane BRUNO 1200-2500 litrów z belkami od 12 do 18 m i przyczepiane opryskiwacze BORYS 1500-3000 litrów z belkami od 15 do 24 m).

W ofercie dostępne są także maszyny uprawowe producenta Tolmet, są to: brony talerzowe (SIMPLY, ASTAT, TENES, MEGATRON), agregaty uprawowo-siewne (POLON, POLON S, POLONEK, TYTAN), agregaty uprawowe (NEON), agregaty podorywkowe (ARSEN i KRYPTON), kultywatory ścierniskowe, agregaty bezorkowe (DELTA, KRET), głębosze (THOR, THOR-RESOR, głębosze belkowe MICHEL), spulchniacze dłutowe i pługi dłutowe (RAPTOR).

WYPOSAŻENIE GŁĘBOSZY MICHEL

WYPOSAŻENIE SERYJNE I OPCJONALNE GŁĘBOSZY TOLMET MICHEL

 

Głębosz Tolmet MICHEL z 6 zębami

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

- grządziele włoskiego producenta AMA z wymiennymi elementami roboczymi,
- zabezpieczenie - kołek zrywalny,
- głębokość robocza do 60 cm,
- stopki,
- grządziele przesuwne.

 

Wyposażenia opcjonalne do głębosza Tolmet MICHEL

 

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

 

- oświetlenie drogowe,
- adapter do wału,
- tylny sprzęg trzypunktowy,
- wały opcjonalne (patrz lista poniżej z możliwymi wałami).

Lista dostępnych wałów do głęboszy Tolmet THOR:

- wał rurowy Ø 510 mm (opcjonalny),
- wał rurowy Ø 600 mm (opcjonalny),
- wał strunowy Ø 440 mm (opcjonalny),
- wał strunowy Ø 520 mm (opcjonalny),
- tandem mulczujący rura Ø 140 mm (opcjonalny),
- tandem mulczujący rura Ø 270 mm (opcjonalny).

DANE TECHNICZNE GŁĘBOSZY MICHEL

DOSTĘPNE GŁĘBOSZE BELKOWE TOLMET MICHEL 3,0 - 4,0 m

 

 Głębosze belkowe Tolmet MICHEL dane techniczne

Podstawowe parametry techniczne głęboszy belkowych Tolmet MICHEL

 

Model głębosza belkowego TOLMET

Szerokość robocza (m)

Liczba grządzieli

Masa własna (kg)

Zapotrzebowanie mocy (KM)

MICHEL 4

3,00

4

1 100

120-140

MICHEL 6

3,00

6

1 250

150-180

MICHEL 8

4,00

8

1 500

200-250

 

Wszystkie parametry podano dla orientacji. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów bez uprzedzenia.     

 

 

zobacz TAKŻE OPRYSKIWACZE TOLMET

JAKI OPRYSKIWACZ ZAWIESZANY WYBRAĆ DO GOSPODARSTWA?


GALERIA PRODUKTU


GŁĘBOSZE BELKOWE TOLMET MICHEL

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna. Dodatkowo oceny pozwalają innym wybrać produkt.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna