KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE TOLMET

 KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE TOLMET 2,0 - 2,2 - 2,4 - 2,6 - 2,8 - 3,0 m 

 

Kultywator ścierniskowy Tolmet

 

Kultywator ścierniskowy Tolmet jest przeznaczony wyłącznie do pracy w rolnictwie. Kultywator ścierniskowy jest zawieszanym narzędziem uprawowym, przeznaczonym do spulchniania gleby poprzez jej wzruszenie i wymieszanie bez odwracania jej warstw. Może posłużyć do jednoczesnej uprawy gleby po orce przedzimowej lub do spulchniania ściernisk, jeżeli nie stosuje się podorywki. Kultywatorem można zwalczyć chwasty rozłogowe takie jak na przykład perz. Wał służy do ugniecenia warstwy gleby poniżej głębokości siewu w celu lepszego podsiąkania wody zapewniającego równomierne wschody. Nie należy stosować kultywatora na glebach silnie zakamienionych oraz na polach po podorywkach z płytko przyoranymi resztkami pożniwnymi.

Budowa kultywatora ścierniskowego Tolmet

Kultywator ścierniskowy jest maszyną zawieszaną na ciągniku. Na belce przedniej kultywatora przyspawane są zaczepy oraz stojak z otworami pod sworznie zawieszenia. Kultywator wyposażony jest w trzy rzędy zębów oraz redlice proste lub obrotowe. Kultywator ścierniskowy posiada redlice typu NON-STOP, które chronią elementy robocze maszyny przed uszkodzeniem, odpowiednio dobrana siła wyzwalająca na sprężynie, pozwala na swobodne ominięcie przeszkody. W przypadku natrafienia zęba na kamień uchyla się on razem ze słupicą, ściskając sprężynę, która po ominięciu przeszkody powraca do swojej pozycji roboczej. Kultywator ścierniskowy został skonstruowany z myślą o uzyskaniu maksymalnej wydajności przy minimalnych kosztach uprawy. Kultywator o trzech rzędach redlic rozdrabnia powierzchnię na całej szerokości roboczej maszyny. W kultywatorach jakość uprawy zależy od prędkości roboczej, stąd też zalecana prędkość robocza znajduje się w zakresie 7 do 10 km/h.

 

Regulacja wału kultywatora ścierniskowego Tolmet

 

W naszej ofercie możecie zakupić również rolnicze opryskiwacze marki Tolmet, możemy zaproponować różne modele w różnych wyposażeniach. Oto dostępna oferta: opryskiwacze rolnicze (zawieszane opryskiwacze KLARA 200-600 litrów z belkami do oprysku od 6 do 18 m, KLARA 800-1200 litrów z belkami do oprysku od 12 do 18 m, zawieszane opryskiwacze XSARA 600-1200 litrów z belkami do oprysku od 6 do 18 m oraz rolnicze opryskiwacze przyczepiane BRUNO 1200-2500 litrów z belkami od 12 do 18 m i przyczepiane opryskiwacze BORYS 1500-3000 litrów z belkami od 15 do 24 m).

Dostępne są również maszyny uprawowe Tolmet, wśród których znajdziecie: brony talerzowe (SIMPLY, ASTAT, TENES, MEGATRON), agregaty uprawowo-siewne (POLON, POLON S, POLONEK, TYTAN), agregaty uprawowe (NEON), agregaty podorywkowe (ARSEN i KRYPTON), kultywatory ścierniskowe, agregaty bezorkowe (DELTA, KRET), głębosze (THOR, THOR-RESOR, MICHEL), spulchniacze dłutowe i pługi dłutowe (RAPTOR).

KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE WYPOSAŻENIE

WYPOSAŻENIE SERYJNE I OPCJONALNE KULTYWATORÓW ŚCIERNISKOWYCH TOLMET 

Kultywator ścierniskowy Tolmet z wałem

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

- redlice typu NON-STOP,
- trzy rzędy zębów,
- redlica prosta, obrotowa,
- wzmacniany zaczep,
- wał strunowy Ø 440 mm lub rurowy Ø 510 mm,
- zgarniacz palcowy,
- ręczna regulacja głębokości roboczej.

 

 

Kultywator ścierniskowy Tolmet

 

 

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

 

- gęsiostopy,
- oświetlenie drogowe,
- wały opcjonalne (patrz lista poniżej).

 

Lista wałów dostępnych do kultywatorów ścierniskowych:

- wał rurowy Ø 510 mm (seryjnie do wyboru) lub wał strunowy Ø 440 mm (seryjnie do wyboru),
- wał pierścieniowy Ø 500 mm (opcjonalny),
- wał daszkowy Ø 500 mm (opcjonalny).

PODSTAWOWE PARAMETRY TECHNICZNE

DOSTĘPNE KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE TOLMET 2,0 - 2,2 - 2,4 - 2,6 - 2,8 - 3,0 m

 

Kultywator ścierniskowy Tolmet z wałem widok z boku  Kultywator ścierniskowy Tolmet z wałem widok od góry

 

Podstawowe parametry techniczne kultywatorów ścierniskowych Tolmet
 

Model kultywatora ścierniskowego TOLMET

Szerokość robocza (m)

Liczba redlic

Masa własna (kg)

Zapotrzebowanie mocy (KM)

KULTYWATOR 200

2,00

10

600

60-70

KULTYWATOR 220

2,20

11

680

70-90

KULTYWATOR 240

2,40

12

750

80-90

KULTYWATOR 260

2,60

13

840

90-100

KULTYWATOR 280

2,80

14

930

95-110

KULTYWATOR 300

3,00

16

1 050

100-12

 

Wszystkie parametry podano dla orientacji. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów bez uprzedzenia.     

 

zobacz też OPRYSKIWACZE TOLMET

JAKI OPRYSKIWACZ ZAWIESZANY DO GOSPODARSTWA?

 


GALERIA PRODUKTU


KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE TOLMET


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna. Dodatkowo oceny pozwalają innym wybrać produkt.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna