Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos


Ocen produkt

 Sulky - Siewniki - MASTER P

300 - 400 CM

 

Pobierz prospekt siewników pneumatycznych Sulky MASTER P >

Pobierz prospekt pozostałych siewników pneumatycznych SULKY (2021) >

Pobierz instrukcję obsługi siewników pneumatycznych Sulky MASTER P >    Pobierz katalog części siewnika Sulky MASTER P >    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

pneumatyczny zestaw uprawowo-siewny

SIEWNIK SULKY MASTER P30 + BRONA WIRNIKOWA HR 160

 

MASTER P to siewnik zbożowy pneumatyczny o prostej konstrukcji, nabudowany na dedykowanej bronie wirnikowej, mogący pracować z lekkimi ciągnikami od 100 KM / 4-cylindrowymi, dzięki temu, że masa własna zestawu wynosi ok. 2 ton. Ultra wytrzymała konstrukcja, wsporniki na wale brony wirnikowej zostały umieszczone standardowo, by zapewnić doskonałą stabilność siewnika i precyzyjną kontrolę głębokości siewu. Bogate wyposażenie standardowe, praktyczne rozwiązania, łatwość obsługi to solidne argumenty. Redlice talerzowe UNIDISC - sekcje wysiewające na ramieniu dwustronnego działania, można siać głęboko i bardzo płytko (rzepak!) z zachowaniem precyzji. Redlice talerzowe UNIDISC to sprawdzone rozwiązanie od wielu lat, redlice talerzowe nie wymagają konserwacji dzięki zastosowaniu szczelnego łożyska z dwoma rzędami kulek. Antena GPS zamiast radaru, dla siewników w wersji z elektrycznym napędem dozownika > precyzyjny odczyt prędkości, nic nie przeszkadza podczas wykonywania manewrów.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Agregat uprawowo-siewny Sulky MASTER P, 3m

Fotografia: Zestaw uprawowo-siewny składający się z brony wirnikowej Sulky Cultiline HR 160 oraz siewnika nabudowanego pneumatycznego Sulky Master P30 z redlicami talerzowymi.

 

BOGATE WYPOSAŻENIE I WYSOKIE OSIĄGI

ZNAKOMITE PARAMETRY TECHNICZNE

 

 • Zestaw może współpracować z ciągnikami o mniejszej mocy.Zestaw uprawowo-siewny SULKY MASTER P na bronie wirnikowej HR 160
 • Prostota obsługi, łatwy dostęp do podzespołów maszyny.
 • Dozownik napędzany elektrycznie (dawka wysiewu 1 - 450kg/ha).
 • Konsola elektroniczna PILOT (obsługa ścieżek technologicznych)
 • Antena GPS do precyzyjnego odczytu prędkości jazdy.
 • Redlice talerzowe UNIDISC (maks. docisk do 30 kg/sekcję).
 • Pneumatyczna głowica rozdzielająca ziarno Sulky ADS.
 • Turbina napędzana hydraulicznie.
 • Pojemność zbiornika na ziarno: 1 000 litrów.
 • Pokrywa zbiornika z tworzywa sztucznego, wspomagana siłownikiem gazowym.
 • Ilość rzędów: 24. Rozstaw między rzędami: 12,5 cm.
 

DOCENICIE PROSTE I NIEZAWODNE USTAWIENIA

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA PRZEDE WSZYSTKIM

 

Pomost dostępowy do załadunku zbiornika

 

Wygodny dostęp do zbiornika

Wygodny pomost dostępowy, bezpieczne składane schodki i poręcze ułatwiają załadunek zbiornika materiałem siewnym również we workach.

Pokrywa zbiornika wspomagana siłownikiem gazowym

 

Pokrywa zbiornika ze wspomaganiem

Łatwy dostęp do zbiornika o pojemności 1000 litrów, którego pokrywa jest łatwo podnoszona dzięki zastosowaniu siłowników gazowych. Pokrywa zapewnia również szczelność zbiornika, co jest bardzo ważne, by materiał siewny nie ulegał zawilgoceniu. Rozmiary załadunkowe zbiornika wynoszą aż 124 x 184 cm! Dzięki temu załadunek za pomocą worków Big-Bag, czy łyżką ładowacza czołowego jest możliwy.

Dozownik ziarna z napędem elektrycznym

 

Dozownik napędzany elektrycznie

Dozownik z napędem elektrycznym jest bardzo łatwy w ustawieniu. Nie trzeba wymieniać żadnych wałków dozujących. Wystarczy tylko ustawić szczelinę dozownika i przestawić kółko zębate w czerwonym kolorze, jeśli ma być siany rzepak. Resztą zajmie się elektryczny napęd dozownika. Sprawdzony dozownik ziarna SULKY umożliwia wysiew każdego rodzaju materiału siewnego, możliwe jest dawkowanie w przedziale od 0,5 do 450 kg/ha.

Przykładowo, przestawienie z wysiewu gruboziarnistych na rzepak odbywa się poprzez przesunięcie czerwonego wałka dozującego. Nie trzeba niczego wymieniać. Dozownik jest łatwy w obsłudze, wytrzymały i zapewnia spokój podczas wysiewu. Dozownik jest napędzany elektrycznie, dawka jest utrzymywana niezależnie od prędkości roboczej, dzięki sygnałowi o prędkości jazdy otrzymywanemu z anteny GPS.

Konsola elektroniczna Sulky PILOT

 

Konsola obsługowa PILOT

Konsola elektroniczna Sulky PILOT z intuicyjną obsługą ułatwia sterowanie siewnikiem. Dozownik ziarna jest napędzany za pomocą silnika elektrycznego a wszystkie główne funkcje są szybko dostępne na wyświetlaczu. Próba kręcona jest wspomagana, jej przeprowadzenie odbywa się z tyłu siewnika, z miejsca skupiającego informacje i ustawienia.

Komputer umożliwia obsługę ścieżkowania, rozłączenie wysiewu na połowie siewnika (opcja), ręczną zmianę dawkowania oraz zapewnia automatyczną zmianę dawki w zależności od ilości rozłączonych sekcji podczas wyznaczania ścieżek technologicznych.

Konsola obsługowa jest wyposażona w poręczne przyciski, palce nie ślizgają się, co jest bardzo ważne, zwłaszcza podczas jazdy po polu.

 

DOKŁADNY WYSIEW

ŁATWA I SZYBKA PRÓBA KRĘCONA

 

Przycisk do próby kręconej na siewniku MASTER P

 

Przycisk do próby kręconej na siewniku

Wygodnie umieszczony przycisk do próby kręconej został umieszczony na siewniku. Dzięki temu próba kręcona jest szybka i prosta. Dokładny pomiar zebranego materiału siewnego podczas próby kręconej ma wpływ na precyzyjne ustawienie dawki wysiewu na hektar.

Próba kręcona łatwa i praktyczna
 

WSZYSTKO  POD KONTROLĄ

ZNAKOMITE POLE WIDZENIA

 

Szerokie pole widzenia na siewnik i wykonywaną pracę

 

Wszystko w zasięgu wzroku

Pełna kontrola wzrokowa dzięki odpowiedniemu kształtowi zbiornika, czujnik poziomu ziarna w zbiorniku z możliwością regulacji wysokości ustawienia. Mnóstwo ergonomicznych rozwiązań zastosowanych na siewniku ułatwia pracę operatora i wpływa na wzrost wydajności.

Łatwa kontrola głowicy rozdzielającej ziarno ADS

 

Łatwy dostęp do kontroli głowicy rozdzielającej

Głowica rozdzielająca ziarno jest umieszczona z tyłu, dzięki czemu siewnik jest wysunięty bardziej do przodu, a co za tym idzie środek ciężkości maszyny jest możliwie najbliżej ciągnika.

Przestudiowany kształt głowicy rozdzielającej ziarno wpływa na dokładniejszy podział materiału siewnego, w standardzie siewnik jest wyposażony w ścieżkowanie 2x2 rzędy, opcjonalnie możliwe jest wyznaczanie ścieżek technologicznych 2x3 rzędy.

Opcjonalnie możliwy jest siew połową siewnika.

 

 

BRONY WIRNIKOWE hr 160

BRONY, KTÓRE SPOWODOWAŁY ZAMIESZANIE NA RYNKU

 

Brona wirnikowa HR 160

 

Brona wirnikowa HR 160

Wytrzymałość bron wirnikowych SULKY HR została już wielokrotnie udowodniona. Podczas prac rozwojowych brony SULKY są testowane przez setki godzin w ekstremalnie trudnych warunkach. Dedykowana do współpracy z siewnikiem Master P brona wirnikowa HR 160 posiada 4 wirniki na metr, zęby 300x15 mm są przykręcane śrubami, grubość obudowy 6 mm jest podwojona na spodzie, by zachować odporność na największe naprężenia.

Smarowanie fabryczne wystarczy na cały okres użytkowania brony i zapewnia trwałość części wewnętrznych. Wirniki są wyposażone w wieniec napędowy o grubości 45 cm zapewniający optymalne przeniesienie siły na każdą oś wirnika. Wytrzymałe łożyska stożkowe o średnicy 65 mm są zamontowane na wieńcu napędowym i mogą absorbować bardzo duże naprężenia.

Wahliwa belka zaczepowa kat. 3

 

Znakomite kopiowanie terenu

Wahliwa belka zaczepowa kategorii 3 trzypunktowego układu zawieszenia umożliwia łatwe kopiowanie ukształtowania terenu. Praca zestawem uprawowo-siewnym jest bardziej płynna. Przyczepienie agregatu do ciągnika jest łatwe. Oczywiście istnieje możliwość pracy samą broną wirnikową, jeśli zajdzie taka konieczność. Siewnik nabudowany na bronie można odczepić i ustawić na specjalnie do tego celu przygotowanych podporach spoczynkowych.

 

WYGODNA PRACA W POLU

WYDAJNY I DOKŁADNY WYSIEW

 

Siew na polu

 

Siew na polu

Szybkie przeprowadzenie próby kręconej, dokładny podział ziarna za pomocą dozownika napędzanego elektrycznie i głowicy rozdzielającej, wygodna konstrukcja, redlice talerzowe utrzymujące głębokość roboczą i konsola elektroniczna ułatwiająca nadzór nad maszyną - wszystko to sprawia, że siew na polu staje się przyjemnością.

 

Dokładny wysiew ziarna

Kompaktowe rozmiary gabarytowe

 

Rozmiary ułatwiające manewry

Kompaktowe rozmiary agregatu uprawowo-siewnego mniej obciążają ciągnik oraz ułatwiają przeprowadzanie manewrów, również na uwrociach pola.

Siewnik jest bardzo dobrze zintegrowany z broną wirnikową. Nawet w przypadku doposażenia w znaczniki przejazdów i znaczniki przedwschodowe, maszyna zachowuje zwarte rozmiary gabarytowe.

Siewnik zbożowy pneumatyczny Sulky Master P30 w pracy

 

SULKY TO TAKŻE ROZSIEWACZE NAWOZÓW

JAKI WYBRAĆ MODEL ROZSIEWACZA SULKY?AKCESORIA DO SIEWNIKÓW ZBOŻOWYCH PNEUMATYCZNYCH

SULKY MASTER P

 • Znaczniki przedwschodowe
  Znaczniki przedwschodowe talerzowe są obsługiwane hydraulicznie. Przydatne, jeśli mają być wyznaczane ścieżki technologiczne dla oprysków wykonywanych przed wschodami uprawy.
 • Akcesoria: spulchniacze śladów kół
  Opcjonalne spulchniacze śladów kół ciągnika montowane są na bronie wirnikowej wchodzącej w skład zestawu uprawowo-siewnego z siewnikiem Master P. Spulchniają glebę w miejscu, w którym pozostał ślad kół ciągnika.
 • Włóka wyrównująca
  Opcjonalna włóka wyrównująca niwelująca jest montowana przed wirnikami brony wirnikowej. Dzięki temu zestaw uprawowo siewny zapewnia dobre wyrównanie gleby przed przejazdem wirników i przed przejazdem sekcji wysiewających.
 • Listwa zabezpieczająca
  Listwa zabezpieczająca przed kamieniami może być opcjonalnie zamontowana na bronie wirnikowej. Dzięki temu unika się dostawania małych kamieni między obudowę a wirniki brony wirnikowej.

GALERIA PRODUKTU


PNEUMATYCZNY ZESTAW UPRAWOWO-SIEWNY SULKY MASTER P / HR 160

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
13 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna