Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

  Sulky - Agregaty - Cultiline XR

300 - 400 CM

 

Pobierz prospekt wszystkich agregatów Sulky CULTILINE >

Pobierz instrukcję obsługi agregatów talerzowych Sulky Cultiline XR >    Pobierz katalog części agregatów talerzowych Sulky Cultiline XR >

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

agregat talerzowy XR

DO SZYBKIEJ UPRAWY PRZED SIEWEM

 

Agregaty talerzowe SULKY CULTILINE XR to zawieszane dwurzędowe maszyny, mogące pracować solo lub mogące współpracować z pneumatycznymi siewnikami zbożowymi Sulky XEOS PRO oraz najnowszymi siewnikami pneumatycznymi SULKY PROGRESS P. Agregat talerzowy Sulky CULTILINE XR jest dostępny w szerokościach 3,00 m, 3,50 m i 4,00 m, umożliwia uzyskanie bardzo dużej prędkości roboczej, powyżej 12 km/h. Przygotowanie gleby przez agregat jest bardzo dobre: strumień uprawionej gleby jest wyrównywany za pomocą zagarniacza umieszczonego za dwoma rzędami talerzy roboczych. Natomiast wał zamocowany z tyłu zapewnia odpowiedni docisk gleby przed przejazdem sekcji wysiewających (do wyboru są różne wały: wał Packer 550, gumowy Gravity 520 lub pierścieniowy Tracker 550).

Jak łatwo stwierdzić agregat talerzowy nie potrzebuje wałka napędowego ani ciężkich przekładni napędzających wirniki, jak ma to miejsce w bronach wirnikowych, a to oznacza, że możliwa jest współpraca z ciągnikiem na niższej prędkości obrotowej silnika, a to z kolei daje największe oszczędności w zużyciu paliwa. Agregat talerzowy XR umożliwia zmniejszenie kosztów o połowę w porównaniu z broną aktywną.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Agregat talerzowy Sulky Cultiline XR dla szybkiej pracy

ZESTAW UPRAWOWO-SIEWNY

UPRAWA I SIEW W JEDNYM PRZEJEŹDZIE

 

Zestaw uprawowo-siewny z siewnikiem Sulky XEOS PRO

 

Agregat talerzowy z siewnikiem XEOS PRO

 

Agregaty talerzowe Cultiline XR można łączyć z siewnikami zbożowymi pneumatycznymi nabudowanymi XEOS PRO w zestaw uprawowo-siewny. Docisk sekcji wysiewających siewnika do 80 kg/sekcję to dobre rozwiązanie dla użytkowników ceniących sobie uproszczenia w uprawie i w siewie.

Siewnik pneumatyczny XEOS PRO nabudowany na agregacie talerzowym

Zestawy uprawowo-siewne pneumatyczne dają wiele zalet, między innymi dużą pojemność zbiornika na ziarno, dokładny podział ziarna co do dawki i co do rozmieszczenia na poszczególne rzędy siewnika. 

Agregat talerzowy w takim zestawie to oszczędność na paliwie, lepsza wydajność, gdyż szybkość robocza jest o wiele większa niż w przypadku brony wirnikowej. Praca jest możliwa na ściernisku, na warstwach mulczowych, w warunkach uproszczonych.

Duży docisk sekcji wysiewających (do 80 kg/sekcję w siewnikach XEOS PRO i do 100 kg/sekcję w siewnikach PROGRESS P100) zapewnia równomierność w utrzymaniu głębokości wysiewu.

W zestawie uprawowo-siewnym z siewnikiem pneumatycznym PROGRESS P100

 

W zestawie z siewnikiem PROGRESS P100

Od 2020 roku możliwe jest również łączenie agregatów talerzowych XR w agregaty uprawowo-siewne z nowoczesnymi siewnikami pneumatycznymi PROGRESS P100 z sekcjami talerzowymi o docisku do 100 kg/sekcję oraz kółkami ugniatającymi.

 

Siewnik PROGRESS P100 nabudowany na agregacie talerzowym

 

PROSTA ALE WYTRZYMAŁA BUDOWA

DO SZYBKIEJ I PEWNEJ PRACY

 

Agregat talerzowy przedsiewny XR

 

Najczęściej z wałem gumowym

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie wału gumowego Gravity o średnicy 520 mm. Wał gumowy charakteryzuje się silnym i równomierny docisk na całej szerokości roboczej, a to oznacza optymalne kiełkowanie i zmniejszenie parowania w warunkach suchych. Miękkie kauczukowe ogumienie daje zdolność do samooczyszczenia umożliwiającą uzyskanie wyższych prędkości roboczych. Agregat ma także niskie zapotrzebowanie mocy.

Z wałem Gravity 520 mm

 

Szybka i pewna praca

Prędkość jest jego sprzymierzeńcem: dzięki talerzom roboczym o średnicy 415 mm, agregat talerzowy CULTILINE XR jest przystosowany do pracy na powierzchni mulczowej, z prędkością roboczą w zakresie 12 do 15 km/h. Przygotowanie gleby jest udoskonalone: strumień gleby jest wyrównany za pomocą zagarniacza umieszczonego tuż za dwoma rzędami talerzy. Mają Państwo do wyboru różne wały: wał ugniatający, metalowy PACKER 550 mm, wał trapezowy pełny, metalowy TRACKER 550 mm lub wał gumowy GRAVITY 520 mm. Oczywiście inne wały też są możliwe:

Wały do agregatów talerzowych XR

 

 

Film 5 faktów o sulky

FILM O MARCE I PRODUCENCIE MASZYN SULKYAKCESORIA DO AGREGATÓW TALERZOWYCH

SULKY CULTILINE XR

 • Wał gumowy Gravity

  Wał gumowy Gravity 520 mm zapewnia silny i równomierny docisk na całej szerokości roboczej zapewniając optymalne kiełkowanie i zmniejszenie parowania w warunkach suchych. Miękkie kauczukowe ogumienie: silna zdolność do samooczyszczenia umożliwiająca uzyskanie szybkich prędkości pracy.

 • Wał metalowy Tracker
  Wał metalowy Tracker 550 mm oferuje wszystkie zalety agronomiczne oraz dodatkowa trwałość dzięki metalowej konstrukcji. Energiczny docisk bruzdy oznacza znakomite podsiąkanie kapilarne dla udanych wschodów. Wał metalowy nie niszczy się nawet na glebach zakamienionych. Dostępny dla rozstawów między rzędami co 12,5 cm lub co 15 cm.
 • Wał Packer
  Wał Packer Ø 550 mm to uniwersalne rozwiązanie. Z łatwością sprawdza się we wszystkich warunkach, to doskonały kompromis między kosztem a rozwiązaniem technicznym. Wzmocnione łożyska Ø 60 mm – długie zęby (rozgniatanie grudek, docisk, stabilność na zboczach). Skrobaki z centralną i indywidualną regulacją specjalnie hartowane, aby zachować długą trwałość. Podnoszona listwa ze skrobakami wału ułatwia jego oczyszczenie i konserwację.
 • Talerze boczne
  Mocowane z boków talerze spulchniające rozdrabniają glebę, dzięki nim unika się tworzenia zwałów gleby między kolejnymi przejazdami agregatem talerzowym.

GALERIA PRODUKTU


AGREGAT TALERZOWY SULKY CULTILINE XR W PRACY

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
13 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna