Ocen produkt

 Sulky - Siewniki - XEOS PRO

300 - 400 CM

Pobierz prospekt siewników zbożowych Sulky XEOS >

Pobierz instrukcję obsługi siewników Sulky XEOS PRO >    Pobierz katalog części siewników Sulky XEOS PRO >

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

PNEUMATYCZNE SIEWNIKI xeos pro

AKTYWNE ZESTAWY UPRAWOWO-SIEWNE

 

Produkcja siewników Sulky XEOS PRO i XEOS PRO w wersji limitowanej EVO została zakończona w 2019 roku. W miejsce tych siewników, od 2020 roku proponowane są nowe modele siewników pneumatycznych nabudowanych: siewniki nabudowane pneumatyczne Sulky PROGRESS P. Siewniki te można wykorzystać do zbudowania agregatu uprawowo-siewnego, np. z broną wirnikową Sulky Cultiline HR lub w przypadku siewnika Progress P100 z agregatem talerzowym Sulky Cultiline XR

W naszej specjalnej ofercie maszyn używanych i powystawowych znajdą Państwo również siewniki XEOS PRO, zachęcamy do zapoznania się z ofertą specjalną siewników SULKY.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Zestaw uprawowo-siewny pneumatyczny aktywny Sulky XEOS PRO 3,0 m

 

AGREGATY UPRAWOWO-SIEWNE

PNEUMATYCZNE SIEWNIKI ZBOŻOWE

 

Siewnik zbożowy Sulky XEOS PRO 3m

 

Siewnik zbożowy dla wymagających

XEOS PRO to siewnik zbożowy, który można nabudować na aktywnym agregacie uprawowym, na przykład na bronie wirnikowej SULKY lub na agregacie biernym talerzowym Sulky Cultiline XR. Dostępne szerokości robocze to 3 i 4 m. 

Zestaw uprawowo-siewny może pracować na ściernisku, na glebie z uproszczoną uprawą i na glebie przygotowanej w sposób klasyczny.

Zestaw uprawowo-siewny aktywny

 

Dobrze dostosowane agregaty

Szybki siew, wydajna uprawa gleby w jednym przejeździe - to wpływa na uzyskanie dużej wydajności. Solidna konstrukcja, silny trzypunktowy układ zawieszenia agregatu uprawowo-siewnego, silna budowa brony wirnikowej Sulky Cultline HR, to bardzo mocne argumenty.

3 lub 4 metry robocze

WIĘKSZA SZEROKOŚĆ ROBOCZA MOŻLIWA

 

Siewnik zbożowy XEOS PRO 4,0 m

 

Siewnik o szerokości pracy 4,0 m

Siewniki pneumatyczne Sulky XEOS PRO mogą współpracować z agregatem talerzowym Cultiline XR o szerokościach roboczych 3,0 m oraz 4,0 m. Wystarczy nabudować siewnik i utworzyć zestaw do jednoczesnej uprawy i wysiewu w jednym przejeździe.

Agregat talerzowy Cultiline XR 4,0 m

 

Może współpracować z agregatem talerzowym

 

Bierne zestawy mają mniejsze zapotrzebowanie mocy współpracującego ciągnika. O wiele mniejsze niż w przypadku brony wirnikowej, która posiada przekładnię napędową, by przenieść napęd na aktywne wirniki.

Szybkość pracy zestawem z agregatem talerzowym jest również wyższa o około 30% do 50%  (prędkość robocza wynosi zwykle od 12 do 15 km/h).

Podział ziarna dokładny i równy

PRECYZJA PODZIAŁU WEDŁUG SULKY

 

Podział ziarna odbywa się pneumatycznie

 

Doskonale podzielone ziarno na rzędy

Głowica rozdzielająca Sulky ADS o specjalnej konstrukcji zapewnia doskonale podzielone ziarno na wszystkich rzędach siewnika. Odpowiednio podzielona dawka materiału siewnego przez dozownik dostaje się do głowicy rozdzielającej niesiona odpowiednio silnym strumieniem powietrza.

Możliwe jest ścieżkowanie (np. 2x2 albo 3x2 rzędy), wysiew połową szerokości roboczej siewnika też jest możliwy. Możliwe są także nietypowe ustawienia (np. wysiew co drugą lub co trzecią sekcję), w tym celu można odpowiednio skonfigurować zawory wylotowe na głowicy rozdzielającej. 

Podział ziarna w siewniku pneumatycznym Sulky XEOS

 

Wysiew w odpowiedniej dawce

Równomiernie podzielony materiał siewny dostaje się do głowicy rozdzielającej. O dawkę wysiewu dba dozownik ziarna napędzany elektrycznie. Siewnik może dokładnie wysiać zboża, rzepak, bobik. itp. Wystarczy ustawić szczelinę dozownika i dobrać przełożenie. Resztą, czyli obrotami dozownika zajmuje się komputer i silnik elektryczny.

SZYBKI SIEW Z AGREGATEM TALERZOWYM

W PRACY MA OGROMNĄ WYDAJNOŚĆ

 

Szybka uprawa i siew w jednym przejeździe

 

Szybka uprawa i siew w jednym przejeździe

Praca na ściernisku też może być szybka, a przy tym wydajność jest wysoka, duża pojemność zbiornika na ziarno (w zależności od modelu aż do 1800 litrów) usprawnia pracę, siewnik jest bardziej autonomiczny, załadunków jest mniej, a czasu na siew jest więcej.

Zestaw talerzowy w pracy!

 

Na ściernisku i na mulczu

Zależy Państwu na szybkiej pracy? Warto wybrać zestaw uprawowo-siewny na mogącym szybko pracować agregacie talerzowym. Siewnik jest przygotowany do szybkiej pracy, dzięki odpowiednio skonstruowanej ramie i talerzowym sekcjom wysiewającym Cultidisc z możliwym regulowanym  dociskiem do 100 kg/sekcję.

 

JAK PRACUJE SIEWNIK XEOS PRO?

ZOBACZ FILM Z PRACY W POLU Z BRONĄ AKTYWNĄAKCESORIA DO SIEWNIKÓW PNEUMATYCZNYCH

SULKY XEOS PRO

 • Znaczniki przedwschodowe
  Opcjonalne tylne znaczniki przedwschodowe do siewnika XEOS PRO znaczą ślad dla późniejszych zabiegów pielęgnacyjnych na uprawie.
 • Głowica sterowana
  Głowica rozdzielająca Sulky ADS Inside może być opcjonalnie sterowana elektrycznie: możliwe jest rozłączanie ścieżek przejazdowych (2x2 lub 2x4) oraz połowy szerokości siewnika.
 • Skrobaki kół
  Opcjonalne skrobaki tylnych kół kopiujących utrzymują koła w czystości, ziemia nawet jeśli się przykleja, to jest zdrapywana z ogumienia koła.
 • Tylny zagarniacz
  Opcjonalny tylny zagarniacz niwelujący ułatwia wyrównanie powierzchni oraz przykrycie bruzdy z ziarnem glebą. Wykończenie pracy jest ważne, by zapewnić równomierne wschody uprawy.

GALERIA PRODUKTU


SIEWNIK ZBOŻOWY PNEUMATYCZNY SULY XEOS PRO


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna