Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

SIEWNIKI ZBOŻOWE  PNEUMATYCZNE

SULKY XEOS MD I HD

 

Siewniki zbożowe SULKY XEOS MD i XEOS HD są siewnikami z podziałem ziarna za pomocą dozownika (napędzanego mechanicznie lub elektrycznie) oraz za pomocą głowicy pneumatycznie rozdzielającej precyzyjnie ziarno na rzędy Sulky ADS-Inside. Siewniki mogą dokładnie wysiewać wszystkie zboża (np. pszenica, jęczmień, owies, żyto...), grubonasienne (np. groch) jak i drobnonasienne (np. rzepak). Bogate wyposażenie standardowe oraz dużo dostępnego wyposażenia opcjonalnego i specjalistycznego, sprawiają, że siewniki można dostosować do specyficznych wymagań gospodarstwa rolnego.

Produkcja siewników Sulky XEOS MD i HD zakończyła się w 2019 roku. W miejsce tych siewników, od 2020 roku proponowane są nowe modele siewników pneumatycznych nabudowanych: siewniki pneumatyczne Sulky MASTER P oraz Sulky PROGRESS P. Każdy z tych siewników można połączyć w zestaw uprawowo-siewny, np. z broną wirnikową Sulky Cultiline HR lub w przypadku siewnika Progress P100 z agregatem talerzowym Sulky Cultiline XR

W naszej ofercie maszyn okazyjnych znajdą Państwo również siewniki XEOS, zachęcamy do zapoznania się z ofertą specjalną siewników SULKY.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Zestaw uprawowo-siewny Sulky XEOS HD 3,0 m + brona wirnikowa HR 3000.19

W PARZE RAŹNIEJ

ZESTAW UPRAWOWO-SIEWNY PNEUMATYCZNY

 

Siewnik zbożowy XEOS MD nabudowany na bronie wirnikowej

 

XEOS MD 3,0 m na bronie wirnikowej

Siewnik zbożowy pneumatyczny Sulky XEOS MD 3,0 m z redlicami talerzowymi, nabudowany na bronie wirnikowej: dzięki temu uzyskuje się ekonomiczny zestaw uprawowo-siewny. Siewnik posiada mechaniczny napęd dozownika, przenoszony z koła ostrogowego oraz turbinę z napędem mechanicznym, przenoszonym za pomocą wałka przegubowo-teleskopowego z WOM ciągnika.

Agregat uprawowo-siewny pneumatyczny XEOS HD z broną wirnikową

 

XEOS HD 4,0 m w zestawie z broną wirnikową

Siewniki zbożowe XEOS HD dostępne w szerokościach pracy 3,0 oraz 4,0 m dysponują zbiornikiem na ziarno o większej pojemności. Napęd turbiny jest hydrauliczny a dozownik napędzany elektrycznie. To wydajne, solidne maszyny, które jako zestaw łączą uprawę i wysiew w jednym przejeździe. Na zdjęciu widać siewnik XEOS HD wyposażony w redlice talerzowe UNIDISC z rolkami dociskowymi, w boczne znaczniki przejazdów oraz w znaczniki przedwschodowe.

Z GŁOWĄ  NA KARKU

CZYLI PNEUMATYCZNA GŁOWICA ROZDZIELAJĄCA ZIARNO

Precyzyjny podział ziarna ADS

 

Podział ziarna - serce i głowa siewnika

Specjalnie zaprojektowana głowica rozdzielająca ziarno SULKY ADS umożliwia odpowiednie wymieszanie materiału siewnego z powietrzem. Wewnątrz głowicy nie ma martwych stref, w których ziarno unosiłoby się, lewitowało i nie było prowadzone do wylotów z głowicy. Jest wręcz przeciwnie, ziarno jest równomiernie rozprowadzone, podzielone na wyloty i transportowane silnym strumieniem powietrza. 

Ziarno opuszczając głowicę jest niesione strumieniem powietrza. Na poziomie sekcji wysiewającej został umieszczony odpowietrznik, odprowadzający nadmiar powietrza, by nie było wydmuchiwane poza bruzdę.

Równomierne wschody!

 

Piękne, równomierne wschody

Podział ziarna i wysiew w odpowiedniej dawce, równomiernie rozmieszczonej na wszystkich sekcjach wysiewających siewnika, odpowiednia głębokość robocza i docisk zapewniony przez kółka ugniatające zamontowane za redlicą stopkową lub talerzową - to podstawowe warunki, które trzeba spełnić, aby uzyskać prawidłowy wysiew, a potem równomierne i szybkie wschody na polu.

Głowica rozdzielająca współpracuje z dozownikiem i turbiną: dozownik odpowiednio dba o równą dawkę, turbina natomiast zapewnia odpowiedni strumień powietrza do transportu ziarna. Dzięki temu osiąga się znakomite umieszczenie ziarna w glebie.

Jaki jest efekt? Wystarczy popatrzeć na zdjęcie powyżej!

 

PNEUMATYCZNY AGREGAT UPRAWOWO-SIEWNY

AKTYWNY SULKY XEOS HD + BRONA WIRNIKOWA HR 3000.19 - OKAZJA!

 

FILM O PRODUCENCIE SIEWNIKÓW SULKY

5 FAKTÓW O SULKYAKCESORIA DO SIEWNIKÓW PNEUMATYCZNYCH

XEOS MD I HD

 • Kółka ugniatające
  Kółka ugniatające do siewnika XEOS MD lub HD z redlicami talerzowymi UNIDISC zapewniają równomierne dociśnięcie ziarna i kontakt ziarna z glebą.
 • Radar
  Radar do odczytu prędkości jazdy do siewników XEOS MD zapewnia precyzyjny odczyt rzeczywistej prędkości roboczej.
 • Znaczniki przedwschodowe
  Opcjonalne znaczniki przedwschodowe hydrauliczne służą do wyznaczania ścieżek przejazdowych służących do późniejszych przejazdów pielęgnacyjnych na uprawie.
 • Napęd hydrauliczny turbiny
  Opcjonalny napęd hydrauliczny turbiny siewnika XEOS MD jest przydatny, gdy użytkownik nie chce używać standardowego napędu WOM za pomocą wałka napędowego.

GALERIA PRODUKTU


SIEWNIKI I ZESTAWY UPRAWOWO SIEWNE SULKY XEOS MD I HD

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
13 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna