Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Ciągnik Arbos 3055 Black Edition Limited

-

Komfortowa, 4-słupkowa kabina oraz dynamiczny i modny wygląd

 

Nowa, limitowana, czarna edycja Black Beauty ciągnika Arbos 3055 charakteryzuje się unikalnym nr ID, który jest umiejscowiony po obu stronach pokrywy silnika. Każdy ciągnik wyposażony jest w obciążniki kołowe (90kg/strona) oraz ma przedłużoną gwarancje do 3 lat. Dla każdego klienta przewidziany jest zestaw dziesięciu filtrów, który starczy na 1000h użytkowania. Dodatkowo klienci otrzymają pakiet gadżetów.

Ciągnik Arbos 3055 Black Edition stanowi kompromis między uniwersalnością, a prostą mechaniczną budową. Zwrotność i kompaktowość to najważniejsze cechy tego ciągnika. Dzięki powyższym zarówno małe gospodarstwa, jak i duże w formie uzupełnienia floty znajdą odpowiednie zadanie dla Arbosa 3055 przy pracach rolniczych, sadowniczych, a także komunalnych. Zestaw: ciągnik + posypywarka, pług, zamiatarka czy inna komunalna maszyna, to gwarancja dobrze wykonanej roboty. Ogumienie 260/70R20 i 380/85R24 zapewnią dobre prowadzenie.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Ciągnik serii 3000, model 3055 do każdego gospodarstwa. Arbos Lovol Korbanek

 

jednostka  napędowa

Niezawodny 4-cylindrowy silnik

 

Arbos 3055 napędzany jest 4-cylindrowym silnikiem Diesel'a z bezpośrednim wtryskiem. Dzięki dużej pojemności, która  wynosi 3168cm3, Black Beauty szczyci się mocą 50KM (zgodnie z ECE R120) - w przeliczniku na kilowaty, silnik ma moc 36,8kW. Specyfika pracy jednostki napędowej dowodzi niskiego spalania paliwa, która wynosi 245 g/kWh.Silnik ciągnika Arbos 3055

mechaniczna  skrzynia

Z napędem na 4 koła 

 

Przekładania ciągnika Arbos 3055

Arbos 3055 Black Editon ma prostą, mechaniczną skrzynię synchronizowana z napędem na cztery koła o 12 biegach do przodu i do tyłu. Dzięki pracy inżynierów ciągnik ma niezawodną przekładnię, która skutkuje bezawaryjnym użytkowanie na lata. Ponadto 3 zakresy prędkości pozawalają nam dopasować prędkość do wykonywanego zadania. Dzięki mechanicznemu rewersowi i blokadzie mechanizmu różnicowego użytkownik może zapomnieć o problemach elektronicznych.

Przednia 

Optymalny prześwit

Optymalizację siły uciągu oraz zwiększony prześwit ciągnik uzyskuje dzięki wytrzymałej portalowej przedniej osi. Standardowy napęd na cztery koła pozwala na jazdę w trudniejszych warunkach polowych. 

Przednia oś maszyny Arbos 3055

Wałek  wom

Możliwe prędkości 540/1000 obr/min

 

Wałek WOM ciągnika Arbos 3055

Niezależny wałek WOM posiada dwa tryby pracy - 540/1000 obrotów na minutę, co znajdzie rozwiązanie w różnorodnych pracach. 

układ  hydrauliczny

Dwie pompy hydrauliczne 

Podobnie jak standardowa wersja Black Beauty zamontowane ma dwie pompy hydrauliczne. Jedna o wydatku 15 l/min przeznaczona do układu sterowania oraz druga o wydajności 45 l/min dla tylnego TUZa oraz podzespoły współpracujące, uzyskując udźwig 2,5 tony na końcówkach. W standardzie znajdziemy dwie pary wyjść hydraulicznych. 

Pompa hydrauliczna w ciągniku 3055 Arbos

komfort i  wyposażenie

Ergonomia i Wygoda

 

Panel sterowania po prawej od kierowcy w Arbos 3055

Każdy ciągnik posiada takie elementy jak tylny zaczep, dolna belka polowa czy WOM o obrotach 540 oraz 1000. Hydrauliką oraz WOM sterowanie odbywa się z wnętrza kabiny, z prawej strony operatora. Panel sterowania umiejscowiony jest ergonomicznie, zapewniając dodatkowy komfort pracy. Operator latem nacieszy się chłodnym powietrzem dzięki klimatyzacji, a zimą ogrzewaniem. Dobrą widoczność zapewnia 4-słupkowa kabina z dużymi szybami.

Siedzenie  grammer'a

Odpowiednia jakość na odpowiednim miejscu

 

Renomowana marka Grammer odpowiednio zatroszczyła się o wygodę operatora, dzięki zaprojektowanym mocnym sprężynom. Dzięki tym prostym, a jednocześnie niezawodnym zabiegom operator nie odczuwa dyskomfortu na trudniejszych nawierzchniach. 

Siedzenie Grammer w Arbos 3055

Zbiornik  paliwa

Łatwy dostęp

 

Zbiornik 60L paliwa w traktorze

Zbiornik paliwa umiejscowiony jest zaraz przy stopniach dzięki czemu operator ma łatwy dostęp do zatankowania.

 

Dane  techniczne

Arbos 3055

 

SILNIK
moc 36,8 kW
KM 50 KM
cylindry 4
pojemność skokowa 3168 cm3
   
WOM
prędkość niezależny
sterowanie hydrauliczne
obroty 540/1000
PRZEKŁADNIA
typ mechaniczna, 4x4
sprzęgło podwójne, suche
prędkość max 30 km/h
rewers mechaniczny, zsynchronizowany
PODNOŚNIK
kategoria II
max udźwig 2200 kg
CIĘŻAR I WYMIARY
ciężar całkowity 2480 kg (z kabiną)
długość 4136 mm
szerokość 1743 mm
wysokość min 2731 mm - max 2809 mm
rozstaw osi 1990 mm

PREZENTACJA WIDEO

Arbos 3055 w akcji

 

Zestawienie Arbosa 3055 z legendą Polskich pól - czyli Ursusem C-360. Na filmiku przedstawiamy orkę ciągnikami, po pół hektara na maszynę z podczepionym pługiem dwu-skibowym.

Ciągniki pracują na głębokości orki - 20cm oraz szerokości roboczej - 30cm.

Sprawdź, który ciągnik ile spalił... 

 

 

Prezentacja i omówienie Arbosa 3055.

Zobacz ile miejsca jest w kabinie 3055 Black Limited

 


AKCESORIA DO ARBOSA 3055 BLACK EDITION LIMITED

Opcjonalne wyposażenie do ciągników

 • Ładowacz Hydrametu Xtreme S

  Ładowacz czołowy przeznaczony do ciągników Arbos 3055. Tur cechuje max. udźwig 1300 kg oraz max. wysokość podnoszenia do 2650 mm.
  Link do strony.

 • Łycha FM Ładowacz Czołowy Arbos

  Łycha do ładowacza czołowego z możliwością wyboru szerokości (1200-2400mm) i objętości (0,38-0,76m3). Służy do załadunku oraz rozładunku materiałów sypkich i objętościowych. Solidna konstrukcja zapewnia długą eksploatację odporną na uszkodzenia czy wgniecenia.

 • krokodyl trzynaście zębów ładowacza czołowego metal technik
  Dzięki, swojej solidnej konstrukcji, trzynastu zębom, 150cm szerokości rolnik zminimalizuje straty związane z wypadaniem płodów rolnych takich jak kukurydza, obornik.
 • paleciarka do ładowacza czołowego arbos 3055
  Niezbędny w każdym wszechstronnym gospodarstwie paleciak o szerokości 120cm i udźwigu 2000kg znajduje głównie zastosowanie w załadunku oraz rozładunku palet, jednak świetnie się sprawdzi również do transportu np. kłód drewna.
 • Haki w Trzypunktowy Układ Zawieszenia kategorii II
  Wysokiej jakości i solidne haki tylnego zaczepu gwarantują długie i bezawaryjne użytkowanie.
 • Przedni Tuz Arbos 3055 kategorii 2
  Przedni TUZ kategorii II o udźwigu 1000 kg, z możliwością podniesienia na wysokość 45 cm. Na życzenie montaż ramki z obciążnikami.

GALERIA PRODUKTU


Arbos 3055 BLACK EDITION

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna