Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

 

Ocen produkt

Arbos 3055 Black Edition Limited+

-

Komfortowa, 4-słupkowa kabina oraz dynamiczny i modny wygląd

 

Premierowy, limitowany ciągnik Arbos 3055 Black Edition Limited+ różni się od zwykłej wersji Black Beauty rozmiarem kół (280/70R20 i 380/70R28), obciążnikami na tylnych kół - 170kg/strona oraz końcówkami hakowymi w trzypunktowym układzie zawieszenia. Każda maszyna wyróżnia się unikalnym nr ID, po obu stronach pokrywy silnika. Gwarancja została przedłużona do 3 lat. Każdy klient otrzyma paczkę zawierającą dziesięć filtrów, który starczy na 1000h użytkowania.

Ciągnik Arbos 3055 Black Edition cechuje się wielozadaniowością oraz prostą, mechaniczną budową. Zwrotność i kompaktowość to zalety, których nie można odmówić temu zawodnikowi, co znaczy, że zarówno małe gospodarstwa jak i duże w formie uzupełnienia floty znajdą odpowiednie zadanie dla Arbosa 3055 przy pracach rolniczych, sadowniczych, a także komunalnych. Zestaw: ciągnik + posypywarka, pług, zamiatarka czy inna komunalna maszyna, to gwarancja dobrze wykonanej roboty.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Ciągnik serii 3000, model 3055 do każdego gospodarstwa. Arbos Lovol Korbanek

Jednostka  napędowa

Niezawodny 4-cylindrowy silnik

 

Arbos 3055 zasilany jest 4-cylindrowym silnikiem Diesel'a z bezpośrednim wtryskiem. Duża pojemność 3168cm3, Black Beauty osiąga moc 50KM (zgodnie z ECE R120) - w przeliczniku na kilowaty, silnik ma moc 36,8kW. Spalanie rzędu 245 g/kWh dowodzi ekonomii użytkowania ciągnika.Silnik ciągnika Arbos 3055

mechaniczna skrzynia

Z napędem na 4 koła

 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

Skrzynia Arbosa 3055 jest prostą, mechaniczną, synchronizowaną konstrukcją z napędem na cztery koła. Cztery biegi do przodu i do tyłu, przy trzech zakresach prędkości daje na duże możliwości zastosowania w praktyce. Inżynierowie zadbali o niezawodność mechanicznego rewersu i blokady mechanizmu różnicowego, która skutkuje bezawaryjnym użytkowaniem na lata.

przednia 

Optymalny prześwit

 

Black Beauty siłę uciągu oraz zwiększony prześwit osiąga przy pomocy wytrzymałej portalowej przedniej osi typu. Standardem w traktorze jest napęd 4x4 co ceni każdy użytkownik maszyny. 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

wałek  wom

Możliwe prędkości 540/1000 obr/min

 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

Niezależny wałek WOM posiada dwa tryby pracy - 540/1000 obrotów na minutę, co znajdzie rozwiązanie w różnorodnych pracach. 

układ  hydrauliczny

Dwie pompy hydrauliczne

Arbos 3055 zadbał o sprawność układu hydraulicznego, mianowicie zamontowane ma dwie pompy hydrauliczne. Jedna o wydatku 15 l/min przeznaczona do układu sterowania oraz druga o wydajności 45 l/min dla tylnego TUZa oraz podzespoły współpracujące, uzyskując udźwig 2,5 tony na końcówkach hakowych. W standardzie znajdziemy dwie pary wyjść hydraulicznych. 

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

komfort i  wyposażenie

Ergonomia i Wygoda

 

TUZ ciagnik 3055

Każdy ciągnik posiada takie elementy jak tylny zaczep, dolna belka polowa czy WOM o obrotach 540 oraz 1000. Hydrauliką oraz WOM sterowanie odbywa się z wnętrza kabiny, z prawej strony operatora. Panel sterowania umiejscowiony jest ergonomicznie, zapewniając dodatkowy komfort pracy. Operator latem nacieszy się chłodnym powietrzem dzięki klimatyzacji, a zimą ogrzewaniem. Dobrą widoczność zapewnia 4-słupkowa kabina z dużymi szybami.

siedzenie  grammer'a

Odpowiednia jakość na odpowiednim miejscu

 

W trosce o komfort użytkowania ciągnika marka Arbos postawiła na siedziska marki Grammer na specjalnie zaprojektowanych, mocnych sprężynach. Dzięki tym prostym, a jednocześnie niezawodnym zabiegom operator nie odczuwa dyskomfortu na trudniejszych nawierzchniach. 

TUZ ciagnik 3055

zbiornik  paliwa

Łatwy dostęp

 

TUZ ciagnik 3055

Zbiornik paliwa umiejscowiony jest zaraz przy stopniach, dzięki czemu operator ma łatwy dostęp do zatankowania.

 

Dane  techniczne

Arbos 3055

 

SILNIK
moc 36,8 kW
KM 50 KM
cylindry 4
pojemność skokowa 3168 cm3
   
WOM
prędkość niezależny
sterowanie hydrauliczne
obroty 540/1000
PRZEKŁADNIA
typ mechaniczna, 4x4
sprzęgło podwójne, suche
prędkość max 30 km/h
rewers mechaniczny, zsynchronizowany
PODNOŚNIK
kategoria II
max udźwig 2200 kg
CIĘŻAR I WYMIARY
ciężar całkowity 2480 kg (z kabiną)
długość 4136 mm
szerokość 1743 mm
wysokość min 2731 mm - max 2809 mm
rozstaw osi 1990 mm

PREZENTACJA WIDEO

Arbos 3055 w akcji

 

Zestawienie Arbosa 3055 z legendą Polskich pól - czyli Ursusem C-360. Na filmiku przedstawiamy orkę ciągnikami, po pół hektara na maszynę z podczepionym pługiem dwu-skibowym.

Ciągniki pracują na głębokości orki - 20cm oraz szerokości roboczej - 30cm.

Sprawdź, który ciągnik ile spalił... 

 

 

Prezentacja i omówienie Arbosa 3055

Zobacz ile miejsca jest w kabinie 3055 Black Limited. 

 

 

 


AKCESORIA DO ARBOSA 3055 BLACK EDITION LIMITED+

Opcjonalne wyposażenie do ciągników

 • Ładowacz Hydrametu Xtreme S

  Ładowacz czołowy przeznaczony do ciągników Arbos 3055. Tur cechuje max. udźwig 1300 kg oraz max. wysokość podnoszenia do 2650 mm.
  Link do strony.

 • Łycha FM Ładowacz Czołowy Arbos

  Łycha do ładowacza czołowego z możliwością wyboru szerokości (1200-2400mm) i objętości (0,38-0,76m3). Służy do załadunku oraz rozładunku materiałów sypkich i objętościowych. Solidna konstrukcja zapewnia długą eksploatację odporną na uszkodzenia czy wgniecenia.

 • krokodyl trzynaście zębów ładowacza czołowego metal technik
  Dzięki, swojej solidnej konstrukcji, trzynastu zębom, 150cm szerokości rolnik zminimalizuje straty związane z wypadaniem płodów rolnych takich jak kukurydza, obornik.
 • paleciarka do ładowacza czołowego arbos 3055
  Niezbędny w każdym wszechstronnym gospodarstwie paleciak o szerokości 120cm i udźwigu 2000kg znajduje głównie zastosowanie w załadunku oraz rozładunku palet, jednak świetnie się sprawdzi również do transportu np. kłód drewna.
 • Przedni Tuz Arbos 3055 kategorii 2
  Przedni TUZ kategorii II o udźwigu 1000 kg, z możliwością podniesienia na wysokość 45 cm. Na życzenie montaż ramki z obciążnikami.

GALERIA PRODUKTU


Arbos 3055 Black Edition


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna