Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

 

Ocen produkt

Ciągnik Arbos 3055 Gold Limited+

-

Sprawdzona jakość w nowej odsłonie

 

Limitowana edycja ze starannie dobranym kolorem. Gold Limited + to nowa odsłona jednego z najpopularniejszych ciągników w Polsce, w ostatnim czasie — czyli Arbosa 3055. Maszyna wyposażona jest w hakowe zakończenia ramion, w standardzie znajdziemy również przednie błotniki oraz obciążenie na tylne koła (po 170kg na stronę). Pracę w gospodarstwie rozjaśni nam komplet oświetlenia LEDowego dostępnego w tej wersji wyposażenia.

Wielozadaniowe ciągniki Arbos 3055 idealnie wpasują się w każde gospodarstwo. Użytek znajdą w większych, średnich lub małych gospodarstwach. Dzięki swojej kompaktowości, skrętności oraz funkcjonalności, maszyny pokochały również firmy sadownicze, które genialnie sprawdzają się między owocami. Arbos 3055 może zostać sparowany z wieloma maszynami towarzyszącymi, takimi jak sadzarki, posypywarki, opryskiwacze, itd.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Arbos 3055 Gold Limited + prezentacja modelu limitowanego

Jednostka  napędowa

Moc zamknięta w kompaktowym silniku

 

Gold Limited + wyposażony jest w wydajny silnik Diesla z bezpośrednim wtryskiem - 4-cylindrowy, o pojemności 3168cm3.  Ciągnik osiąga moc 50KM (zgodnie z normą ECE R120) - w przeliczniku na kilowaty, silnik ma moc 36,8kW. Spalanie rzędu 245 g/kWh dowodzi ekonomii użytkowania.Silnik ciągnika Arbos 3055

mechaniczna Przekładnia

Napęd 4x4 w standardzie

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

Arbosy 3055 wyposażone są w prostą, mechaniczną przekładnię, sprawdzoną pod kątem funkcjonalności. 4 biegi w przód praz 4 biegi w tył, w połączeniu z 3 zakresami (ślimak, żółw, zając), dają nam łącznie 12 biegów w obie strony. Do pomocy w pracach polowych, przychodzi nam również napęd na 4 koła oraz blokada mechanizmu różnicowego. Łatwy w obsłudze rewers mechaniczny oraz zsynchronizowana przekładnia to gwarancja sukcesu.

przednia 

Wytrzymała konstrukcja

 

Gold Limited + to maszyna oparta na wytrzymałych osiach. Doskonała siła uciągu oraz zwiększony prześwit zdecydowanie pomoże w trudnych pracach polowych. Standardem w traktorze jest napęd 4x4 co ceni każdy użytkownik maszyny. 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

wałek  wom

Dwie prędkości - 540/1000

 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

6 wpustowy, niezależny wałek odbioru mocy posiada 2 prędkości - 540 i 1000 obrotów na minutę, co znajdzie rozwiązanie w różnorodnych pracach. 

układ  hydrauliczny

Dwie pompy hydrauliczne

Arbos 3055 zadbał o sprawność układu hydraulicznego, mianowicie zamontowane ma dwie pompy hydrauliczne. Jedna o wydajności 45 l/min dla tylnego TUZa oraz druga o wydatku 15 l/min przeznaczona do układu sterowania, oraz podzespołów współpracujących. Hydraulika pozwala osiągnąć udźwig na tylnym TUZie aż do 2,5 tony. W standardzie znajdziemy dwie pary wyjść hydraulicznych na tyle maszyny.

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

komfort i  wyposażenie

Ergonomia i Wygoda

 

TUZ ciagnik 3055

Wersja Gold limited + jest wyposażona w zakończenia hakowe tylnego TUZ kategorii II. Widok przed operatorem oświetlą LEDowe lampy specjalnie dobrane do tego modelu. Przednie błotniki w tej wersji wyposażenia, pomogą ochronić przed zabrudzeniami.

Standardowo, w 3055 znajdziemy również wałek WOM o obrotach 540 oraz 1000, tylny zaczep górny i dolny, czy tylny TUZ o udźwigu ok 2,5t. Hydrauliką oraz WOM sterowanie odbywa się z wnętrza kabiny, z prawej strony operatora. Panel sterowania umiejscowiony jest w taki sposób, by zapewnić jak najlepszą ergonomię, zapewniając dodatkowy komfort pracy. Operator latem nacieszy się chłodnym powietrzem dzięki klimatyzacji, a zimą ogrzewaniem. Dobrą widoczność zapewnia 4-słupkowa kabina z dużymi szybami.

siedzenie  grammer'a

Odpowiednia jakość na odpowiednim miejscu

 

W trosce o komfort użytkowania ciągnika marka Arbos postawiła na siedziska marki Grammer na specjalnie zaprojektowanych, mocnych sprężynach. Dzięki tym prostym, a jednocześnie niezawodnym zabiegom operator nie odczuwa dyskomfortu na trudniejszych nawierzchniach. 

TUZ ciagnik 3055

zbiornik  paliwa

Wytrzymały i łatwo dostępny

 

TUZ ciagnik 3055

Zbiornik paliwa umiejscowiony jest zaraz przy stopniach, dzięki czemu operator ma łatwy dostęp do zatankowania.

 

Dane  techniczne

Arbos 3055

 

SILNIK
moc 36,8 kW
KM 50 KM
cylindry 4
pojemność skokowa 3168 cm3
   
WOM
prędkość niezależny
sterowanie hydrauliczne
obroty 540/1000
PRZEKŁADNIA
typ mechaniczna, 4x4
sprzęgło podwójne, suche
prędkość max 30 km/h
rewers mechaniczny, zsynchronizowany
PODNOŚNIK
kategoria II
max udźwig 2200 kg
CIĘŻAR I WYMIARY
ciężar całkowity 2480 kg (z kabiną)
długość 4136 mm
szerokość 1743 mm
wysokość min 2731 mm - max 2809 mm
rozstaw osi 1990 mm

Video z arbosem 3055

Zobacz naszą prezentację

 


Arbos 3055 łeb w łeb z legendą polskich dróg - czyli Ursusem C-360. 
Zobacz ja poradzi sobie maszyna firmy Korbanek

 

 

Omówienie ciągnika Arbos 3055.

Zimno nie przszkadza w prezentacji wyjątkowej maszyny :)

 

 


AKCESORIA DO ARBOSA 3055 GOLD LIMITED+

Opcjonalne wyposażenie do ciągników

 • Ładowacz Hydrametu Xtreme S

  Ładowacz czołowy przeznaczony do ciągników Arbos 3055. Tur cechuje max. udźwig 1300 kg oraz max. wysokość podnoszenia do 2650 mm.
  Link do strony.

 • Łycha FM Ładowacz Czołowy Arbos

  Łycha do ładowacza czołowego z możliwością wyboru szerokości (1200-2400mm) i objętości (0,38-0,76m3). Służy do załadunku oraz rozładunku materiałów sypkich i objętościowych. Solidna konstrukcja zapewnia długą eksploatację odporną na uszkodzenia czy wgniecenia.

 • krokodyl trzynaście zębów ładowacza czołowego metal technik
  Dzięki, swojej solidnej konstrukcji, trzynastu zębom, 150cm szerokości rolnik zminimalizuje straty związane z wypadaniem płodów rolnych takich jak kukurydza, obornik.
 • paleciarka do ładowacza czołowego arbos 3055
  Niezbędny w każdym wszechstronnym gospodarstwie paleciak o szerokości 120cm i udźwigu 2000kg znajduje głównie zastosowanie w załadunku oraz rozładunku palet, jednak świetnie się sprawdzi również do transportu np. kłód drewna.
 • Przedni Tuz Arbos 3055 kategorii 2
  Przedni TUZ kategorii II o udźwigu 1000 kg, z możliwością podniesienia na wysokość 45 cm. Na życzenie montaż ramki z obciążnikami.

GALERIA PRODUKTU


Arbos 3055 Gold Limited +

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna