• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek masz możliwość skontaktowania się i zadania pytań dotyczących Cultiline XR . Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa. 

  Budynek firmy Korbanek Sp. z o.o.

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  Brak ocen, bądź pierwszy.
Ocen produkt

  Sulky - Agregaty - Cultiline XR

300 - 400 CM

 

Pobierz prospekt wszystkich agregatów Sulky CULTILINE >

Pobierz instrukcję obsługi agregatów talerzowych Sulky Cultiline XR >    Pobierz katalog części agregatów talerzowych Sulky Cultiline XR >

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

agregat talerzowy XR

DO SZYBKIEJ UPRAWY PRZED SIEWEM

 

Agregaty talerzowe SULKY CULTILINE XR to zawieszane dwurzędowe maszyny, mogące pracować solo lub mogące współpracować z pneumatycznymi siewnikami zbożowymi Sulky XEOS PRO oraz najnowszymi siewnikami pneumatycznymi SULKY PROGRESS P. Agregat talerzowy Sulky CULTILINE XR jest dostępny w szerokościach 3,00 m, 3,50 m i 4,00 m, umożliwia uzyskanie bardzo dużej prędkości roboczej, powyżej 12 km/h. Przygotowanie gleby przez agregat jest bardzo dobre: strumień uprawionej gleby jest wyrównywany za pomocą zagarniacza umieszczonego za dwoma rzędami talerzy roboczych. Natomiast wał zamocowany z tyłu zapewnia odpowiedni docisk gleby przed przejazdem sekcji wysiewających (do wyboru są różne wały: wał Packer 550, gumowy Gravity 520 lub pierścieniowy Tracker 550).

Jak łatwo stwierdzić agregat talerzowy nie potrzebuje wałka napędowego ani ciężkich przekładni napędzających wirniki, jak ma to miejsce w bronach wirnikowych, a to oznacza, że możliwa jest współpraca z ciągnikiem na niższej prędkości obrotowej silnika, a to z kolei daje największe oszczędności w zużyciu paliwa. Agregat talerzowy XR umożliwia zmniejszenie kosztów o połowę w porównaniu z broną aktywną.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Agregat talerzowy Sulky Cultiline XR dla szybkiej pracy

ZESTAW UPRAWOWO-SIEWNY

UPRAWA I SIEW W JEDNYM PRZEJEŹDZIE

 

Zestaw uprawowo-siewny z siewnikiem Sulky XEOS PRO

 

Agregat talerzowy z siewnikiem XEOS PRO

 

Agregaty talerzowe Cultiline XR można łączyć z siewnikami zbożowymi pneumatycznymi nabudowanymi XEOS PRO w zestaw uprawowo-siewny. Docisk sekcji wysiewających siewnika do 80 kg/sekcję to dobre rozwiązanie dla użytkowników ceniących sobie uproszczenia w uprawie i w siewie.

Siewnik pneumatyczny XEOS PRO nabudowany na agregacie talerzowym

Zestawy uprawowo-siewne pneumatyczne dają wiele zalet, między innymi dużą pojemność zbiornika na ziarno, dokładny podział ziarna co do dawki i co do rozmieszczenia na poszczególne rzędy siewnika. 

Agregat talerzowy w takim zestawie to oszczędność na paliwie, lepsza wydajność, gdyż szybkość robocza jest o wiele większa niż w przypadku brony wirnikowej. Praca jest możliwa na ściernisku, na warstwach mulczowych, w warunkach uproszczonych.

Duży docisk sekcji wysiewających (do 80 kg/sekcję w siewnikach XEOS PRO i do 100 kg/sekcję w siewnikach PROGRESS P100) zapewnia równomierność w utrzymaniu głębokości wysiewu.

W zestawie uprawowo-siewnym z siewnikiem pneumatycznym PROGRESS P100

 

W zestawie z siewnikiem PROGRESS P100

Od 2020 roku możliwe jest również łączenie agregatów talerzowych XR w agregaty uprawowo-siewne z nowoczesnymi siewnikami pneumatycznymi PROGRESS P100 z sekcjami talerzowymi o docisku do 100 kg/sekcję oraz kółkami ugniatającymi.

 

Siewnik PROGRESS P100 nabudowany na agregacie talerzowym

 

PROSTA ALE WYTRZYMAŁA BUDOWA

DO SZYBKIEJ I PEWNEJ PRACY

 

Agregat talerzowy przedsiewny XR

 

Najczęściej z wałem gumowym

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie wału gumowego Gravity o średnicy 520 mm. Wał gumowy charakteryzuje się silnym i równomierny docisk na całej szerokości roboczej, a to oznacza optymalne kiełkowanie i zmniejszenie parowania w warunkach suchych. Miękkie kauczukowe ogumienie daje zdolność do samooczyszczenia umożliwiającą uzyskanie wyższych prędkości roboczych. Agregat ma także niskie zapotrzebowanie mocy.

Z wałem Gravity 520 mm

 

Szybka i pewna praca

Prędkość jest jego sprzymierzeńcem: dzięki talerzom roboczym o średnicy 415 mm, agregat talerzowy CULTILINE XR jest przystosowany do pracy na powierzchni mulczowej, z prędkością roboczą w zakresie 12 do 15 km/h. Przygotowanie gleby jest udoskonalone: strumień gleby jest wyrównany za pomocą zagarniacza umieszczonego tuż za dwoma rzędami talerzy. Mają Państwo do wyboru różne wały: wał ugniatający, metalowy PACKER 550 mm, wał trapezowy pełny, metalowy TRACKER 550 mm lub wał gumowy GRAVITY 520 mm. Oczywiście inne wały też są możliwe:

Wały do agregatów talerzowych XR

 

 

Film 5 faktów o sulky

FILM O MARCE I PRODUCENCIE MASZYN SULKY

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna