Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Fendt Seria C

276 - 360 KM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Kombajny zbożowe serii C oznaczają najlepszą ekonomię, nowoczesną technologię i uniwersalność. Dzięki licznym nowym funkcjom na nowo został zdefiniowany segment kombajnów średniej mocy. Automatyczny układ prowadzenia, nowy wygląd, 6 wytrząsaczy słomy – to niektóre z najważniejszych silnych punktów. Nasze kombajny są doskonale przemyślane, począwszy od przyrządu żniwnego aż po rozdrabniacz słomy. Zawsze bierzemy pod uwagę jakość działania i pracy kombajnu. Naturalnie, również wyposażyliśmy kombajny serii C w wielokrotnie
nagradzany Fendt Variotronic – to jeden z wielu przykładów wprowadzania innowacji marki Fendt również w maszynach żniwnych.

small 6.26
 
Model Moc KM Liczba wytrząsaczy Zbiornik ziarna  Hedery FreeFlow Hedery PowerFlow
5275 C 276 5 9000 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 m
5255 C PL 276 5 8600 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 m
6335 C 360* 6 9000 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 / 7,7 m
6335 C PL 360* 6 8600 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 m
*Moc maksymalna z Power Boost

Układ omłotowy  i oddzielania

Układ omłotowy i układ oddzielania w kombajnach Fendt serii C

 

Sercem kombajnów zbożowych Fendt serii C jest szeroki, ciężki bęben młócący. Dzięki dużemu klepisku żniwa odbywają się z łatwością.  Kombajn,  może być przezbrojony do zbioru kukurydzy w dowolnym czasie. Masa bębna młócącego została zwiększona dzięki 8 listwom dociążającym zamontowane miedzy cepami. Masywna bezwładność zapewnia płynne i równomierne działanie. Dzięki temu znacznie zmniejsza się obciążenia napędów jak również pobór mocy i zużycie paliwa. Klepisko jest wyposażone w pręty o różnym rozstawie. Rozstaw w tylnej części jest dwa razy większy niż w części przedniej. Takie rozmieszczenie zapewnia optymalny stosunek między wydajnością młócenia a wysokiej jakości oddzielaniem. W celu zoptymalizowania jakości omłotu możliwe jest niezależne ustawianie klepiska z kabiny kombajnu.

Kombajn zbożowy Fendt 6335C

Klepisko komabjnu Fendt

Dla gospodarstw i firm usługowych zajmujących się zbiorem różnych gatunków roślin kombajn Fendt serii C można szybko przezbroić. Przedni segment klepiska jest łatwo demontowany i może być wymieniony poprzez otwarty chwytacz kamieni. Dostępne są dwa segmenty przedniej części klepiska. Segment z rozstawem prętów 14 mm dla intensywnego omłotu zbóż, lub segment z rozstawem prętów 24 mm zbioru kukurydzy, soi lub słonecznika. Dla zwiększenia separacji ziarna rozstaw prętów w tylnym uniwersalnym segmencie klepiska wynosi 24 mm.

Wydajne wytrząsacze o długości 4,256 mm, z 4 stopniami, umożliwiają maksymalne wytrząsanie słomy, by wydobyć z niej maksymalną ilość ziarna. Dzięki połączeniu ruchów wytrząsających i otwartych tylnych ścianek uzyskuje się większe oddzielanie. Mogą być Państwo pewni, że oddzielanie ziarna od słony jest efektywne. Łagodne obchodzenie się z materiałem zachowuje optymalną strukturę słomy. Zamknięta konstrukcja wytrząsaczy zapewnia doskonałą dystrybucję ziarna na całej powierzchni podsiewacza i równomierne zasilanie  a skręcane pręty zwiększają powierzchnię oddzielania i wydajność. Pierwszy stopień wytrząsaczy jest wzmocniony do zbioru kukurydzy.

 

Czyszczenie i Przygotowanie SŁOMY

Żniwa najwyższej jakości

Najlepszy  System czyszczenia

Jakość ziarna jest decydująca. Przy projektowaniu skrzyni sitowej skoncentrowano się na pracy sit HC o dużej wydajności, aby uzyskać największą czystość ziarna podczas zbioru. Wydajne sita HC mogą być łatwo ustawione w pełnym zakresie regulacji, by spełnić swoje zadanie. Dzięki temu nie trzeba ich często przestawiać. Jakość czyszczenia jest zachowana, a żniwa są jeszcze bardziej opłacalne.  Sita górne wyposażone są w przegrody oddzielające, aby prowadzony materiał mógł być rozłożony równomiernie na całej szerokości, również na pochyłym terenie. Układ odprowadza niedomłócony materiał z powrotem do bębna młócącego. Materiał jest równomiernie rozłożony wzdłuż całej szerokości bębna młócącego i podsiewacza, przez co zawsze jest wykorzystywana maksymalna możliwość oczyszczania ziarna.

 

Rozdrabnianie i  Rozrzucanie słomy

W celu przygotowania gleby do uproszczonej metody uprawy gleby lub siewu bezpośredniego słoma musi być bardzo krótko posiekana by potem łatwo rozkładała się. Nowy 6 rzędowy rozdrabniacz słomy został specjalnie zaprojektowany, by uzyskać optymalne cięcie i rozdrobnienie słomy. Ząbkowane noże zapewniają czyste, ostre cięcie oraz zmniejszają zużycie energii. Bezstopniowa regulacja przeciw noży, dodatkowa perforowana podłoga siekacza i regularne elektrycznie kierownice rozdrabniacza gwarantują pełną kontrolę nad jakością i rozrzucaniem słomy. Wystarczy jedno przestawienie dźwigni, aby operator mógł wybrać tryb rozdrabniania słomy albo układania jej w pokos. Słoma jest traktowana łagodnie podczas procesu wytrząsania, więc można dzięki niej uzyskać baloty wysokiej jakości, dobry materiał paszowy, dobrą ściółkę lub materiał energetyczny. Kierownice rozdrabniacza słomy regulowane elektrycznie są dostępne w wyposażeniu opcjonalnym. Przestawienie umożliwia równomierne rozłożenie rozdrobnionej słomy na całej szerokości pracy kombajnu zbożowego.

Kabina kombajnów  Fendt seriA C

Miejsce pracy profesjonalistów

 

 

Kabina jest bardzo przestronna. Dużo wolnej przestrzeni wpływa na dobre samopoczucie. Wszystko jest w zasięgu wzroku – począwszy od przyrządu żniwnego aż po rurę wyładowczą. Dzięki dużym, regulowanym elektrycznie lusterkom lub standardowej funkcji kamery video z obrazem wyświetlanym na terminalu Vario dostępne jest również pole widzenia do tyłu.  Kombajn jest wyposażony w fotel operatora najnowszej generacji, który jest amortyzowany pneumatycznie. Fotel został również wyposażony w liczne ustawienia dla optymalnego dopasowania go do potrzeb operatora. Dzięki regulowanej w 3 płaszczyznach kolumnie kierowniczej operator odnajdzie relaksującą pozycję pracy. Przewidziano również wygodne siedzenie dla pasażera. Kabina Skyline chroni słuch przed hałasem. Dzięki wytłumieniu kabiny operator może lepiej skoncentrować się na pracy. Opcjonalnie dostępne jest dla Państwa dodatkowe oświetlenie ścierniska. Menu nawigacyjne w terminalu Vario 7" z kolorowym wyświetlaczem jest intuicyjne w obsłudze. Menu jest jasno skonstruowane, zapewnia dostęp do wszystkich istotnych informacji dotyczących wydajności i ustawień kombajnu. Obsługa wszystkich ustawień może być wygodnie przeprowadzona za pomocą ekranu dotykowego lub za pomocą przycisków nawigacyjnych umieszczonych na uchwycie.

Kabina  Fendt 6335C

Fendt 6335C panel sterowania

Całkowitą nowością jest wyposażenie kombajnów zbożowy serii L w sprawdzony interfejs operacyjny Fendt Variotronic. Jest on przystosowany do pracy kombajnu, zintegrowany z prawym podłokietnikiem staje się najważniejszym elementem w obsłudze maszyny, podobnie jak ma to miejsce w naszych ciągnikach. Za jego pomocą można przeprowadzić wszystkie niezbędne ustawienia maszyny. 

Centralny element sterujący kombajnem Fendt leży pewnie w dłoni. Wielofunkcyjny joystick jest umieszczony w przedniej części podłokietnika Variotronic i zawiera wszystkie niezbędne elementy do sterowania pracą kombajnu i jego najważniejszych podzespołów podczas zbioru.

Opcjonalny układ automatycznego prowadzenia VarioGuide wykorzystuje najnowsze technologie do precyzyjnego prowadzenia maszyny. Dzięki temu zmniejsza się ilość nakładających się przejazdów na polu. Obsługa nawigacji odbywa się za pomocą terminalu Vario. Różne poziomy dokładności są dostępne: “Standard” = dokładność+/- 20 cm, “Precision” = dokładność +/- 5 cm lub “RTK” = dokładność +/- 2 cm.

 

 

Zbiornik i Silnik  Fendt seriA C

Zbiornik ziarna i silnik w kombajnie Fendt Seria C

 

Duża pojemność  zbiornika na ziarno

W celu zapewnienia wysokiej wydajności kombajny zbożowe zostały wyposażone w zbiornik na ziarno o pojemności 9000 litrów, natomiast w wersji ParaLevel 8600 litrów. Prędkość wyładunku jest bardzo wysoka i wynosi 105 l/sek. Dostęp do próbek ziarna jest bardzo łatwy. Dodatkową kontrolą jakości jest szerokie okno w kabinie Skyline ułatwiające bezpośredni kontakt wzrokowy ze zbiornikiem na ziarno.

SILNIKI  AGCO POWER

Oszczędny i przyjazny dla środowiska nowoczesny silnik AGCO POWER spełnia najnowsze normy dotyczące emisji zanieczyszczeń Tier IV final dzięki technologii Selektywnej Redukcji Katalitycznej (SCR) . Chłodnica zapewnia niezawodne chłodzenie silnika, instalacji hydraulicznej i klimatyzacji. Obrotowy kosz unosi się, dzięki czemu jego czyszczenie jest ułatwione, to bardzo ważne w warunkach pracy o wysokim zapyleniu. Pomost zapewnia bezpieczny dostęp do obrotowego kosza i chłodnicy.  Scentralizowane punkty są łatwa dostępne, przez co konserwacja jest prosta. Silnik, filtr powietrza i otwory wlewowe są optymalnie rozmieszczone. Duże boczne osłony zapewniają łatwy dostęp do podzespołów kombajnu, aby usprawnić przeprowadzenie codziennych czynności obsługowych oraz szybkiej kontroli.

 

Hedery  Fendt

Przyrządy żniwne stosowane w kombajnach Fendt

 

Heder Fendt Free Flow

 

Free Flow

 

Przyrząd żniwny FreeFlow w kombajnie zbożowym FENDT  jest nastawiony na najwyższą wydajność i długi okres użytkowania. Poprzez długą trwałość i wytrzymałość oraz łatwość wymiany zużytych części, przyrząd żniwny FreeFlow zapewnia wysoką opłacalność. Dzięki połączeniom śrubowym podłogi w zespole tnącym i stabilnej ramie przyrząd żniwny jest szczególnie mocny i niezawodny. Masywność i prosta wymiana różnorodnych części zamiennych ramy przyrządu żniwnego zapewnia Państwu niskie koszty eksploatacyjne.

Heder Fendt Power Flow

 

Power Flow

 

Wszechstronny, sprawdzony przyrząd żniwny PowerFlow od ponad 35 lat zapewnia najwyższą wydajność zbioru zbóż, rzepaku i soi. Szerokość robocza przyrządu wynosząca 5,50 m, oraz duży odstęp między listwą tnącą a ślimakiem podającym ułatwiają zbiory. Płynny transport zapewnia równomierne obciążenie młocarni zbożem podawanymi kłosami do przodu niezależnie od typu uprawy.

 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne kombajnów Fendt serii L

 Model

 5275 C  5275 C PL  6335 C  6335 C PL
Szerokość cięcia
przyrząd żniwny FreeFlow
[m]
 4.80 - 7.60   4.80 - 7.60    4.80 - 7.60   4.80 - 7.60
Szerokość cięcia
przyrząd żniwny PowerFlow
[m]
5.50 - 6.20  5.50 - 6.20  6.20 - 6.80  6.20 - 6.80
Zasilanie Walec PowerFeeder Walec PowerFeeder Walec PowerFeeder Walec PowerFeeder
Szer. bębna młócącego [mm]  1340  1340  1600  1600
Średnica bębna młócącego [mm]  600  600  600  600
Zakres obrotów bębna młócącego 380 - 1210  380 - 1210  430 - 1310   430 - 1310
Kąt opasania klepiska stopnie  120  120  120  120
Powierzchnia klepiska [m2]  0,83  0,83  0,99  0,99
Dodatkowy bęben - separator  Standard   Standard   Standard    Standard
Szerokość separatora [mm]  1340  1340  1600  1600
Średnica separatora [mm]  600  600  600  600
Łączna powierzchnia klepisk   [m2]  1,89  1,89  2,25  2,25
Liczba wytrząsaczy [szt]  5  5  6  6
Liczba stopni wytrząsaczy [szt.]  4  4  4  4
Długość wytrząsaczy [mm]  4256  4256  4256  4256
Powierzchnia wytrząsaczy [m2]  5,73  5,73  6,81  6,81
Powierzchnia sit [m2]  4,67  4,67  5,58  5,58
Pojemność zbiornika na ziarno [ l ]  9 000  8 600  9 000  8 600
Silnik  AGCO SISU POWER    AGCO SISU POWER    AGCO SISU POWER  AGCO SISU POWER
Pojemność silnika [ l ]  7,4  7,4  8,4  8,4
Moc silnika wg. ISO [kW/KM]  203 / 276   203 / 276 - -
Moc maksymalne z BowerBoost [kW/KM]     265/360 265/360
Pojemność zbiornika paliwa [ l ]  620  620  620  620
Pojemność zbiornika AdBlue [l] 80 80 80 80
 

Prezentacja Video

Prezentacja kombajnu zbożowego Fendt 6335C


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia kombajnów Fendt serii C

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna