Ocen produkt

Fendt seria 6000 i 7000

75 - 100 KM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Prasa  zwijająca

Prasy Fendt 6160 V i 7200 V –inteligentny wybór zapewniający wysoka wydajność prasowania.

 

Nowa generacja pras zmiennokomorowych marki Fendt łaczy w sobie wiedzę zbieraną przez wiele lat, gwarantując niezawodne uzytkowanie, nawet w najtrudniejszych warunkach. Cechuje je przede wszystkim uniwersalność, która oznacza, ze z powodzeniem można stosować je do prasowania sianokiszonki, siana i słomy, dzięki czemu każdy dzień codziennej pracy jest bardziej dochodowy. Obydwa modele posiadają kilka inteligentnych i unikalnych cech m.in. podbieracz 2,2 m, szeroki wybór rotorów, ustawiana z kabiny ciągnika gęstość zgniotu oraz łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikowi system sterowania zgodny ze standardem ISOBUS.

Prasa Fendt 7160v od boku

 

Podstawowe dane techniczne

Pras zwijających Fendt serii 6000 i 7000

Prasa Fendt 7160v prawa strona
Średnica komory prasowania  800-1650 kg 
Podbieracz 2200 mm
Wiązanie Siatka/Sznurek
Obroty WOM 540 obr/min
Waga 2840/3250 kg
Zapotrzebowanie mocy  85 KM

 

 

balot  idealny

W prasie zwijającej Fendt serii 5000

 

Dzięki układom wiążącym Fendt są Państwo pewni, że na polu znajdą się doskonale przygotowane baloty. Czy będzie to wiązanie sznurkiem, czy siatką, baloty będą ściśnięte i dobrze uformowane, co daje pewność zachowania maksymalnego zagęszczenia i bezkompromisowego składowania.

Wiązanie  sznurkiem

Automatyczne, podwójne wiązanie sznurkiem jest przeprowadzane za pomocą dwóch rurek, z których każda jednocześnie wiąże połowę balotu. Czas wiązania jest dzięki temu ograniczony do minimum. Krzyżowanie się sznurków na końcu cyklu zapobiega zwisaniu sznurka. Programowanie aparatu wiążącego odbywa się za pomocą konsoli obsługowej znajdującej się w kabinie ciągnika, dla większego komfortu.

Wiązanie  Siatką POWER BIND

Nowy, opatentowany aparat wiążący Power Bind znajduje się w wyposażeniu pras Fendt 6000 V i Fendt 7000 V. Układ został całkowicie przeprojektowany, ilość części jest mniejsza. System Power Bind jest jednym z najszybszych aparatów wiążących z dostępnych na rynku. Dzięki temu czas przestoju jest minimalny, przez co czas poświęcony na prasowanie jest maksymalny. Siatka jest bezpośrednio wprowadzana do komory prasującej za pomocą ramienia. Ramię pozostaje w pozycji poziomej podczas wprowadzania siatki, utrzymując ją napiętą, przez co jej wprowadzenie jest to bardzo efektywne. Dzięki temu układowi żadne czynniki, takie jak wiatr, czy materiał nie zakłócają pracy aparatu wiążącego. Siatka jest przez cały czas napinana ramieniem wprowadzającym, a kiedy balot osiąga 90% swojej średnicy, to ramię przestawia się w kierunku komory, gotowej na wprowadzenie siatki. Dzięki temu wydajność jest większa. Bardzo niska wysokość załadunku i znakomity układ umieszczania rolki siatki są gwarancją zyskania na czasie jej wymiany.

Wysoka Wydajność

Pras Fendt z serii 6000 i 7000

 

Podbieracz 2,00 m i 2,20 m, kluczem do wydajności w nowych prasach serii 6000 V i 7000 V jest podbieracz nowej generacji. O małej średnicy i dużej prędkości obrotowej, nowy podbieracz umożliwi znakomite zasilanie pracy niezależnie od zbieranego materiału. 


Podbieracz 2,20 m jest wyposażony w 5 listew z palcami podbierającymi oraz podwójne prowadzenie z krzywek po obu stronach podbieracza. Nawet podczas pracy w ekstremalnych warunkach siła oddziałująca na listwy z palcami podbierającymi jest zmniejszona do minimum dzięki 2 pośrednim talerzom wzmacniającym oraz prowadzeniu z wykorzystaniem krzywek. Nowy podbieracz jest bardziej odporny, niezawodny i trwały. Mimo podbieracza o szerokości 2200 mm, który może znaleźć się w wyposażeniu pras serii 6000 V i 7000 V, szerokość prasy w pozycji transportowej jest określana tylko przez koła. Dzięki innowacyjnej budowie podbieracza z wewnętrznym napędem zmniejsza się szerokość transportową do minimum. To unikalne rozwiązanie z dostępnych na rynku umożliwia uniknąć demontażu kół podbieracza do jazdy po drodze, przez co zmniejsza się straty na czasie i zwiększa komfort pracy operatora.

Prasa Fendt 7160v podbieracz

Balot na polu

Inteligentnie  uformowany balot

Komora prasująca składa się z 5 bezszwowych pasów i 3 walców, dzięki czemu zapewnione jest dobre rozpoczęcie formowania balotu, równomierne obracanie i zredukowane straty zbieranego materiału w każdych warunkach zbioru. Agresywna rolka czołowa, wchodząca w bezpośredni kontakt z balotem, jest wyposażona w skrobak zapewniający doskonałe jej oczyszczenie. Dzięki temu zachowuje swoją efektywność w obracaniu i rozpoczęciu formowania balotu, jakikolwiek będzie prasowany materiał. W trakcie zwiększania się średnicy balotu układ ramienia napinającego zwiększa opór 2 siłowników hydraulicznych. Dzięki temu wraz ze wzrostem średnicy balotu wzrasta również jego zagęszczenie. Uzyskuje się dzięki temu zwarty, zagęszczony i dobrze uformowany balot z rdzeniem, którego stopień zgniotu można ustawić, podobnie jak stopień zagęszczenia pozostałych stref. Mamy również pewność lepszej stabilności podczas składowania balotów.

Prezentacja  Video

Prasy Fendt serii 6000 i 7000

 

 

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna