Ocen produkt

Fendt seria 4000 i 5000

60 - 100 KM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Prasa  zwijająca

Fendt serii 4000 i 5000

Nowa generacja pras zmiennokomorowych marki Fendt, łączy w sobie wiedzę zbierana przez wiele lat, gwarantując niezawodne użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Cechuje je przede wszystkim uniwersalność, która oznacza, że z powodzeniem można stosować je do prasowania sianokiszonki, siana i słomy, dzięki czemu każdy dzień codziennej pracy jest bardziej dochodowy. Obydwa modele posiadają kilka inteligentnych i unikalnych cech m.in. podbieracz 2,2 m, szeroki wybór rotorów, ustawiana z kabiny ciągnika gęstość zgniotu oraz łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikowi system sterowania zgodny ze standardem ISOBUS.

Prasa Fendt 5160v

 

Podstawowe dane techniczne

Pras zwijających Fendt serii 5000

 

Prasa Fendt 5160v ze skosu
Średnica komory prasowania  500 - 1650 mm
Podbieracz 2200 mm
Wiązanie Siatka/Sznurek
Obroty WOM 540 obr/min
Waga 3250/3600 kg
Zapotrzebowanie mocy 100KM

 

 

balot  idealny

W prasie zwijającej Fendt serii 5000

 

Znakomicie wyglądające baloty – jeden po drugim. Kończąc prasowanie na każdym polu, będą Państwo przekonani, że zostawiają na nim tylko znakomicie wyglądające baloty. Układ wiązania siatka umiejscowiony w prasach Fendt w przedniej ich części oraz układ wiązania sznurkiem, gwarantują staranne i ciasne wiązanie. To z kolei zapewnia perfekcyjne przechowywanie i łatwy przeładunek.

 

Wiązanie  sznurkiem

Automatyczne wiązanie sznurkiem, z układem dwóch prowadnic podających sznurek szybko pracujących oznacza jednoczesne wiązanie dwóch krawędzi balotów, skracając czas wiązania do minimum. Skrzyżowanie sznurka w środkowej części balotu chroni przed pozostawieniem luźnego końca sznurka na końcu cyklu wiązania. Układ jest w pełni programowany, przez co mają Państwo pewność formowania najlepiej wyglądających balotów podczas zbioru wszystkich płodów rolnych.

 

Wiązanie  Siatką

Siatka pokrywa cała szerokość balotu, dzięki szerokiemu kanałowi jej podawania, który umożliwia również stosowanie bardzo szerokich siatek, jeżeli jest taka potrzeba. Bardzo nisko osadzone miejsce montażu siatki oraz bardzo prosty sposób montażu oznaczają minimum przestojów i długi czas prasowania. Możliwość zmagazynowania trzech rolek siatki, oznacza, że nie trzeba się obawiać jej braku w ciągu wielo-godzinnego dnia pracy. Prostota układu wiązania siatka pozwala na rozszerzenie szerokości wiązania nią aż po same krawędzie balotu. Siatka o szerokości 1,30 m jest szersza niż komora prasowania, dzięki czemu siatka ta może być również naciągnięta na boczne krawędzie balotu. W rezultacie otrzymujemy perfekcyjnie wyglądające i dobrze zabezpieczone baloty.

Wysoka  Wydajność

Pras zmiennokomorowych Fendt serii 5000

 

Pomimo szerokości roboczej aż do 2,2 m, szerokość transportowa pras Fendt 5160 V i 5200 V zależy tylko i wyłącznie od szerokości kół transportowych, dzięki innowacyjnej konstrukcji napędu podbieracza, który jest zlokalizowany po wewnętrznej stronie. Unikalność tej konstrukcji, oznacza, że nie ma potrzeby ściągania kółek podbieracza do przejazdów po drogach publicznych, dzięki czemu skróceniu ulega czas nieproduktywny pomiędzy kolejnymi polami.

Kluczem do niezwykłych wydajności pras Fendt 5160 V i 5200 V SuperCut jest bardzo szeroki podbieracz – 2,2 m oraz kilka jego unikalnych cech. Piec niezależnych listew, na których zamontowane są palce podbieracza oraz wysoka prędkość obrotowa gwarantują bardzo łatwe podbieranie materiału nawet podczas zbioru bardzo krótkiego materiału. Nawet podczas zbioru najcięższych materiałów, przede wszystkim sianokiszonki, obciążenie wywierane na listwy z palcami jest zredukowane do minimum, dzięki zastosowaniu dwóch wsporników w kształcie pierścieni, na których wspierają się listwy oraz dwóch zapadek sterujących palcami, po jednej z każdej strony podbieracza. Zabezpieczenie za pomocą sprzęgła ślizgowego to standard.

Fendt 5160 od tyłu

Fendt 5160v od boku

Niezrównany przepływ materiału

Wszystkie modele pras Fendt 5160 V i 5200 V są wyposażone w wydajny układ podający do komory gwarantujący maksymalna przepustowość. Dokonując wyboru pomiędzy rotorem wspomagającym SuperFeed, rotorem tnącym SuperCut-14 lub rotorem tnącym SuperCut25 można idealnie dopasować maszynę do własnych potrzeb. Wszystkie modele pras 5160 V i 5200 V są wyposażone w opuszczaną podłogę pod rotorem gwarantującym szybkie odblokowanie prasy z kabiny ciągnika.

Prezentacja  Video

Prasy Fendt serii 5000

 


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna