Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Fendt Fendt Cargo

-

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Fendt Cargo łączy najbardziej nowoczesne technologie dla uzyskania maksymalnej wydajności. To uniwersalne wyposażenie jest idealnym partnerem dla ciągników.
FENDT Vario. Wszystkie modele są wyposażone w wyjątkowy układ szybkiego przyczepiania / odczepiania CARGO Lock oraz w układ równoległoboku z kinematyką Z. Ładowacz czołowy
Fendt Cargo Profi ma niespotykane możliwości takie jak wbudowana funkcja ważenia oraz możliwość ustawień przeprowadzanych operacji.

Ładowacz od Fendt model CargoProfi

najważniejsze Cechy

Idealnie dopasowany do Twojego Fendt'a

 

 

 

1. Kabina

Ciągniki serii 300 S4, 500 i 700 Vario są wyposażone w kabinę VisioPlus, która wyróżnia się dzięki specjalnie zakrzywionej aż po sam dach przedniej szybie. Kąt pola widzenia jest znacznie większy, a widoczność na ładowacz czołowy jest panoramiczna, nawet gdy ładowacz jest uniesiony. Pole widzenia w dół jest również zoptymalizowane i oferuje wyjątkową widoczność na przednie koła ciągnika. Widok z kabiny VisioPlus na ładowacz możesz ocenić sam, patrząc na zdjęcie obok. 

 

 

 

Ładowacz czołowy Fendt CargoProfi praca w polu

 

 

Ładowacz czołowy Fendt CargoProfi z łychą pobierając drewno

2. Amortyzacja

Ładowacze Fendt Cargo mogą zostać wyposażone w układ amortyzacji ograniczający znacznie przenoszenie wstrząsów z ładowacza na ciągnik. Korzyści nasuwają się automatycznie: lepsza stabilność ciągnika podczas zarówno pracy jak i przejazdów, a mniej przenoszonych drgań na ciągnik to mniej odczuwalnych drgań dla operatora co skutkuje wyższym poziomem komfortu. Dla wygody pracy amortyzację w każdej chwili można wyłączyć z poziomu kabiny, zapewniając sobie jeszcze większą precyzję.

 

 

 

3. Obsługa

Kompleksowa obsługa osprzętu może być przeprowadzana z wykorzystaniem trzeciej i czwartej opcjonalnej funkcji. Funkcje są uruchamiane i obsługiwane za pomocą przycisków, umieszczonych na dźwigni krzyżowej. W wyposażeniu opcjonalnym możliwa jest hydrauliczna blokada narzędzia oraz amortyzacja ładowacza, które również mogą być wygodnie uruchamiane z kabiny operatora. Pojęcie komfortowa obsługa nie dotyczy również tylko ładowacza. Rewers znajdujący się po lewej stronie pozwala zmieniać kierunek jazdy bez konieczności ściągania ręki z dźwigni krzyżowej — wszystko po to, aby maksymalnie wykorzystać potencjał dający połączenie ciągnika i przedniego ładowacza. 

Ładowacz czołowy Fendt CargoProfi okazyjnie od Korbanek

Udogodnienia CargoProfi

Ewolucja zestawu ciągnik + ładowacz czołowy

 

Ładowacze czołowe Fendt Cargo Profi

Rewolucja zestawu - ciągnik + ładowacz czołowy. 

Funkcje ładowacza CargoProfi ułatwiają pracę dzięki inteligentnym wstępnym ustawieniom. Umożliwia to operatorom ograniczenie wysokości unoszenia oraz kąta wysypu. To bardzo ważne rozwiązanie, mające zastosowanie w niskich budynkach lub podczas załadunku wysokich przyczep. Dzięki funkcji pamięci, pozycje ramy ładowacza i osprzętu mogą być zapamiętane dla bieżących czynności i przywołane w późniejszym czasie.

ładowacz czołowy w terminalu vario.

Ładowacze czołowe Fendt Cargo Profi współpracują z terminalami Vario 7 i 10.4" gwarantując tym samym doskonałą komunikację na linii ciągnik — operator - ładowacz czołowych. To właśnie w terminalu Vario operator wprowadza wszystkie parametry pracy ładowacza oraz załącza kolejne jego funkcje. Sprawną i szybką obsługę ładowacza zapewnia dźwignia krzyżowa usytuowana w najbardziej ergonomicznym dla niej miejscu.

Do najważniejszych cech ładowaczy czołowych Cargo Profi należą:  

 • funkcja wytrząsania — przydaje się szczególnie podczas prac z lepkim materiałem, wystarczy wcisnąć tylko jeden przycisk, a ładowacz czołowy błyskawicznie rozpocznie potrząsać łyżką tak, aby lepki materiał szybko został usunięty z łyżki.
 • funkcja ograniczenia wysokości podnoszenia oraz opuszczania wraz z funkcją ograniczenia wychylania łyżki — są to 2 funkcje odpowiadające za komfort pracy szczególnie w pomieszczeniach. Przy wprowadzeniu odpowiednich ustawień do warunków pracy operator ma zawsze stuprocentową pewność, że ładowacz, nawet podniesiony nie zawadzi o strop budynku. 
 • funkcja pamięci: zapisuje położenie ramy ładowacza czołowego i łyżki oraz wyświetlanie tych danych na terminalu Vario — operator może w ten sposób dodatkowo kontrolować położenie ładowacza oraz osprzętu
 • zintegrowana funkcja wagi — ekskluzywna funkcja ważenia w ładowaczu Cargo Profi umożliwia zapisanie jednostkowego i zsumowanego ciężaru ładowanego materiału. Dzięki temu operator może całkowicie kontrolować ciężar i całkowite obciążenie ciągnika w transporcie, aby moc załadować na przykład ziarno z bardzo dużą precyzją. Funkcja ważenia jest całkowicie wbudowana 
 • pełna integracja z terminalem Vario — gwarancja doskonałego nadzoru pracy ładowacza oraz szybkiej edycji ustawień
 • amortyzacja w zależności od prędkości jazdy (automatyczne włączanie i wyłączanie (dostępne również dla wersji Cargo)) - komfort i bezpieczeństwo podczas przejazdów z zamontowanym ładowaczem czołowym 

Dane Techniczne

Poszczególne modele ładowacza Fendt Cargo Profi

Model ładowacza 3x65 3x70 4x75 4x80 4x85 5x85 5x90
Dla ciągników Fendt serii 200 Vario  
Udźwig na całym zakresie daN 1680            
Udźwig maksymalny daN 1850            
Wysokość podnoszenia mm 3740            
Głębokość podbierania mm 210            
Zasięg do wysypu (na wysokości maks.) 860            
Zasięg do wysypu (na wysokości 3,5 m) 1170            
Model ładwacza 3x65 3x70 4x75 4x80 4x85 5x85 5x90
Dla ciągników Fendt serii 300 Vario  
Udźwig na całym zakresie daN 1680 2000 1940        
Udźwig maksymalny daN 1850 2190 2250        
Wysokość podnoszenia mm 3850 3900 4050        
Głębokość podbierania mm 110 60 225        
Zasięg do wysypu (na wysokości maks.) 930 1030 1260        
Zasięg do wysypu (na wysokości 3,5 m) 1350 1450 780        
Model ładowacza 3x65 3x70 4x75 4x80 4x85 5x85 5x90
Dla ciągników Fendt serii 500 Vario  
Udźwig na całym zakresie daN     1940 2260      
Udźwig maksymalny daN     2250 2620      
Wysokość podnoszenia mm     4125 4125      
Głębokość podbierania mm     180 180      
Zasięg do wysypu (na wysokości maks.)     1210 1210      
Zasięg do wysypu (na wysokości 3,5 m)     1750 1750      
Model ładowacza 3x65 3x70 4x75 4x80 4x85 5x85 5x90
Dla ciągników Fendt serii 700 Vario  
Udźwig na całym zakresie daN         2600 2600 2950
Udźwig maksymalny daN         3000 3000 3460
Wysokość podnoszenia mm         4150 4460 4460
Głębokość podbierania mm         130 250 250
Zasięg do wysypu (na wysokości maks.)         980 1080 1080
Zasięg do wysypu (na wysokości 3,5 m)         1610 1910 1910

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna