Ocen produkt

Polaris Sportsman XP 1000 Black

90 - 90 KM

SPORTSMAN XP 1000 Black bezkompromisowy pojazd ATV wyposażony we wszystkie możliwe systemy wspomagające, jakie można znaleźć w quadzie EPS, ADC, EBS, a nawet wyciągarka. Dzięki tym wszystkim dodatkom będziesz w stanie zrobić cokolwiek i gdziekolwiek będziesz chciał. Model ten jest najsilniejszym pojazdem w swojej klasie. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej w innej kolorystyce niż na zdjęciu lub używanej wersji Black na indywidualne potrzeby klienta.

    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Polaris Sportsman 1000 XP BLACK kontrola zjazdu ADC kolor czerwony wspomaganie kierownicy EPS wyciągarka 2500 LB linka stalowa felgi aluminiowe

Najważniejsze aspekty

Polaris Sportsman XP 1000 BLACK

    SILNIK  ProStar

 

Silnik ProStar o mocy 90KM i momencie obrotowym 69 Nm — jest najmocniejszą standardową jednostką kiedykolwiek montowaną w pojeździe ATV, która  da Ci nad innymi ogromną przewagę. Sportsman XP 1000 BLACK ma wiele innowacyjnych rozwiązań, których na próżno szukać  w innych tego typu pojazdach. Nowoczesny system zarządzania charakterystyką silnika posiada 3 tryby pracy i można je zmieniać w zależności od tego, czego w danym momencie oczekujemy od maszyny.

 

 

Polaris Sportsman XP 1000 BLACK z silnikiem pro star

Polaris Sportsman xp 1000 BLACK i zawieszenie przednie

    Układ Napędowy

 

Zaprojektowany został, aby praca i jazda w terenie była samą przyjemnością. Najnowsza generacja napędu w POLARIS, tzw High Performance All Wheel Drive to jeszcze bardziej ulepszona wersja już sprawdzonego napędu AWD. Nowo zaprojektowane wielowahaczowe zawieszenie zwiększy Twój komfort podczas jazdy w każdym terenie. Dzięki powiązaniu tych dwóch technologii pokonasz każdy teren i każdą przeszkodę.  

 

 

    Koła i Wymiary

 

Dobrze dobrane ogumienie jest istotnym punktem przy kompletowaniu maszyny. Polaris Sportsman XP 1000 BLACK ma tak dobrane koła, byś cieszył się z płynnej jazdy i radził sobie nawet z najtrudniejszymi przeszkodami. Felgi aluminiowe są wytrzymałe na uderzenia oraz mają niesamowitą prezencję.

Polaris Sportsman XP 1000 BLACK koło i felga

 

 

Kierownica z systemem EPS w Polaris Sportsman xp 1000 BLACK

    Udogodnienia Polarisa

 

Wspomaganie kierownicy (EPS), hamowanie silnikiem (EBS) oraz aktywna kontrola zjazdu (ADC) to tylko część wyposażenia SPORTSMAN XP 1000 BLACK. W momencie, kiedy tego potrzebujesz najbardziej, załączany jest napęd na przednie koła, czy hamowanie czterech kół dla optymalnej kontroli i płynności. Zastosowanie napędu 4x4 wyswobodzi Cię z każdej opresji. Sportsman XP 100 BLACK połączy się z Twoim telefonem, by wyświetlić na ekranie quada najważniejsze powiadomienia.

    Model XP 1000 BLACK

 

Model, który Państwu oferujemy to model limitowany — BLACK EDITION. Posiada: wahacze sportowe, felgi rally na przód i tył oraz wyjątkowy czarny kolor. Zaprojektowany został, aby praca i jazda w terenie była samą przyjemnością.

Polaris Sportsman XP 1000 BLACK prezentacja modelu

Rajd Terenowy

Przejazd Polarisami
 

Przejazd terenowy quadami. Zobacz, jak radzą sobie maszyny w najtrudniejszych możliwie warunkach.
Czy Polaris Sportsman XP 1000 BLACK poradzi sobie? Jak on pokonuje przeszkody?

Dane Techniczne

Polaris Sportsman XP 1000 BLACK
 

Drwal z piła powalone drzewa Quad koloru miedzianego
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 90hp @ 7250 RPM
Moment obrotowy: 69 Nm @ 6250 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 26 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 8-14
Tylne Koła: 26 x 10-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 55 kg/110 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 29.2 cm
Wymiary: (D x S x W) 211.4 x 120.9 x 140.8 cm
Ładowność: 261 kg
Rozstaw osi: 134.6 cm
Masa na sucho: 374 kg

 


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna