Polaris RZR TURBO X

182 - 182 KM

 

Polaris RZR TURBO X to off-roadowy, limitowany i bogato wyposażony pojazd SxS który nie idzie na żadne ustępstwa. Jest to maszyna, która nie nie ma równych. Dzięki zastosowaniu najlepszych i najnowocześniejszych technologii zapewnia komfort jazdy oraz niesamowite przeżycia. Maszyna posiada homologacje. Akcesoria w standardzie to: Zderzak przód, Felgi, Beadlocki, Drzwi aluminiowe z możliwością personalizacji, Osłony progów rurowe, Lusterka boczne, Sportowa klatka, Dach, Pasy 4-punktowe, Ride Command, Opony Pro Armor, Sportowy wydech, Moduł sportowy 170 km/h, Fotele sportowe na wymiar z możliwością personalizacji, Kufer Ogio Bag Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

POLARIS RZR TURBO XR  wersja Sport dodatkowe orurowanie klatki kolor pomaranczowy korbanek.pl

 HOMOLOGACJA T1b   Cena: 135 999 zł

Mocarny silnik ProStar Turbo generuje moc 182 Km co czyni z niego jeden z najmocniejszych pojadów side-by-side na rynku. Jazda tym potworem gwarantuje niesamowite wrażenia, a w sprawnych rękach jest to maszyna do zajmowania najlepszych miejsc we wszelakiego rodzaju zawodach.

 

POLARIS RZR TURBO XR  wersja Sport  orurowanie sportowe koloru pomarńczowego Polaris Korbanek.plSILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 925cm3 Napęd: 4×4/2×4 Moc: 182hp @ 5800 RPM Moment obrotowy: 165 Nm @ 8600 RPM

 

 

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Walker Evans
Skok zawieszenia 40.6cm Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe dual a-arm, stabilizator poprzeczny Skok zawieszenia 45.7 cm

 

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 30 x 10-14 Pro Armor Crawler XG Tylne Koła: 30 x 10-14 Pro Armor Crawler XG Felgi Aluminiowe z dodatkowymi beadlockami

 

 

WYMIARY

Bagażnik Tył: 136.1 kg Zbiornik paliwa: 36 L Prześwit: 34.3 cm Wymiary: (D x S x W) 302.2 x 177.7 x 180.3 cm Ładowność: 230 kg Rozstaw osi: 228.6 cm Masa na sucho: 679 kg

 

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

Zobacz RZR TURBO 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna