Polaris RZR XP TURBO SPORT

168 - 168 KM

 

RZR XP Turbo EPS to pojazd off-road niepodobny do niczego innego. Jego 168KM silnik ProStar Turbo sprawia,że adrenalina jest i ciągle będzie obecna! Jednak to nie tylko światowej klasy silnik czyni XP Turbo wyjątkowym pojazdem.. Wyróżnia się wiodącym w branży zawieszeniem, prześwitem oraz wzmocnionym układem hamulcowym. ProStar® Turbo to najmocniejszy silnik w pojazdach typu side-by-side dostępny w ofercie Polarisa, gwarantujący niezrównaną moc, moment obrotowy oraz wydajność. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

Ciągnik rolniczy POLARIS RZR XP TURBO SPORT bogata wersja w akcesoria dach aluminiowy siatka ochronna oraz klatka bezpieczeństwa pasy bezpieczeństwa pełne drzwi orurowanie progów felgi aluminiowe z bedlock  kolor pomarańczowy Korbanek.pl

 HOMOLOGACJA T   Cena: 104 999 zł

Mocarny silnik ProStar Turbo generuje moc 182 Km co czyni z niego jeden z najmocniejszych pojadów side-by-side na rynku. Jazda tym potworem gwarantuje niesamowite wrażenia, a w sprawnych rękach jest to maszyna do zajmowania najlepszych miejsc we wszelakiego rodzaju zawodach.

 

Ciągnik rolniczy POLARIS RZR XP TURBO SPORT Korbanek.pl podczas jazdy w terenie SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 925cm3 
Napęd: 4×4/2×4 
Moc: 182hp @ 5800 RPM 
Moment obrotowy: 165 Nm @ 8600 RPM

 

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Walker Evans
Skok zawieszenia 40.6cm 
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe dual a-arm, stabilizator poprzeczny Skok zawieszenia 45.7 cm
 

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 30 x 10-14 Pro Armor Crawler XG 
Tylne Koła: 30 x 10-14 Pro Armor Crawler XG 
Felgi Aluminiowe z dodatkowymi beadlockami

 

WYMIARY

Bagażnik Tył: 136.1 kg 
Zbiornik paliwa: 36 L 
Prześwit: 34.3 cm 
Wymiary: (D x S x W) 302.2 x 177.7 x 180.3 cm
Ładowność: 230 kg 
Rozstaw osi: 228.6 cm 
Masa na sucho: 679 kg

 

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

Zobacz RZR TURBO 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna