Ocen produkt

Polaris RANGER EV

30 - 30 KM


WERSJA PDF

Polaris RANGER EV to w 100 %  elektryczny pojazd UTV posiadający napęd na 4 koła. Zewnętrznie jest niemal identyczny jak jego spalinowy odpowiednik, jednak jego napęd daje przewagę tam, gdzie wymagana jest cisza, zwinność i praktyczność. Duży zasięg i brak paliwa to atuty dla tego quada gdzie potrzebna jest bezemisyjność i cisza. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

PRODUKT ARCHIWALNY

 

Polaris Ranger EV pojazd na akumulatory klatka bezpeczeństwa wersja dla dwóch osób pasy bepieczeństwa klasyczna kierownica Korbanek

Prezentacja maszyny

Polaris Ranger EV

 

    Jednostka Napędowa

 

Silnik elektryczny zasilany napięciem 48 V z 6 akumulatorów generuje moc 30 KM, co pozwala rozpędzić się pojazdowi do 40 km/h. Kierowca ma do wyboru trzy tryby pracy jednostki napędowej (niski, wysoki, maksymalny zasięg), dzięki czemu na jednym ładowaniu można przejechać do 90 km. Baterie ładuje się poprzez podłączenie pojazdu do zwykłego gniazdka, jest to wygodne rozwiązanie, które eliminuje konieczność posiadania specjalnej stacji dokującej.

 

 

 

Polaris Ranger EV silnik i akumulatory

Polaris Ranger EV z pięknym krajobrazem

    Układ Napędowy
 

Polaris Ranger EV posiada prawdziwy napęd AWD na wszystkie cztery koła. Doskonała amortyzacja zapewniona jest dzięki mocnym, podwójnym wahaczom oraz skokowi zawieszenia ok 23 cm. System VERSATRAC umożliwia rozłączenie mechanizmu różnicowego tylej osi, dzięki czemu pojazd nie niszczy podłoża, po którym się porusza.

 

    Koła i Wymiary

 

Mocne stalowe felgi do trudnych warunków. Opony redukują wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem. Dobrze zaprojektowana maszyna, pozwoli wygodnie przemieszczać się w lesie, ale i nie tylko. Paka załadunkowa o dużych wymiarach pozwoli przenosić większe towary. Wygodna kabina pomieści dwie osoby.

Koło i zawieszenie Polaris Ranger EV

 

Panel sterowania w Polaris Ranger EV

    Udogodnienia Polarisa

 

RANGER EV od Polaris zapewnia niemal bezszelestne i czyste poruszanie się choćby po terenach leśnych, co czyni z niego idealną maszynę dla łowiectwa, gdzie te parametry mają ogromne znaczenie.  Ranger EV posiada dużą skrzynię ładunkową z tyłu pozwalającą na transport towarów o masie do
226 kg. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego pozwalającego przetransportować zarówno ludzi jak i ładunek i dostarczyć go w trudno dostępne miejsce.

   

Model Elektryczny

 

Dostosowany pod dzisiejsze czasy w 100% elektryczny quad od Polaris. Model Ranger EV posiada 6 akumulatorów o łącznej sile 48 Volt; pozwala to na przejechanie do 90 km bezszelestnie. Proste ładowanie! Po powrocie z wycieczki podłącz go do gniazdka. 

 

Akumulatory Polaris Ranger EV

Polaris CAMP

Polaris Ranger EV
 

Czy 100% elektryk poradzi sobie w terenie?
Obejrzyj filmik z przejazdu zorganizowanego przez firmę Korbanek.
Cała gama modeli w trasie.
Który radzi sobie najlepiej?
 

Pojazd podczas ładowania przy oborze kolor camo pojazd UTV Polaris Ranger EV korbanek.pl
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 30HP

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Kolumna MacPherson
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 22,9 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 25 x 9-12
Tylne Koła: 25 x 9-12
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 226.8 kg
Prześwit: 25.4 cm
Wymiary: (D x S x W) 279 x 147 x 185 cm
Ładowność: 453.6 kg
Rozstaw osi: 182.9cm
Masa na sucho: 783 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna