Ocen produkt

Polaris General 4 1000 EPS

100 - 100 KM


WERSJA PDF

Polaris General 4 1000 EPS o to lekki pojazd terenowy łączący zalety użytkowego pojazdu Polaris Ranger oraz sportowego RZR. Efektem tego połączenia jest maszyna, która doskonale sprawdza się w codziennej pracy, a jednocześnie daje ogromną frajdę z jazdy terenowej. Jest to maszyna, która nie nie ma równych. Dzięki zastosowaniu najlepszych i najnowocześniejszych technologii zapewnia komfort jazdy oraz niesamowite przeżycia. Istotne, że Polaris General 1000 Turbo posiada homologacje T1b, dzięki czemu dopuszczony jest do ruchu drogowego. Mocny silnik ProStar generuje moc 100 KM co czyni z niego jeden z najmocniejszych pojazdów side-by-side na rynku.

PRODUKT ARCHIWALNY

Quad Polaris GENERAL 1000 PREMIUM  lekki pojazd terenowy korbanek.pl
 

 

układ napędowy i  zawieszenie

Najwyższa moc bez kompromisów

 

 

 • Silnik ProStar o pojemność 999 cm3Quad Polaris GENERAL 1000 w terenie
 • Moc 100 KM przy 7000 obr./min
 • Moment obrotowy 87,4 Nm przy 7500 obr./min
 • Przekładnia: automatyczna PVT P/R/N/L/H na wale
 • Napęd prawdziwe 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
 • Przednie zawieszenie Podwójny wahacz A-Arm
 • Skok zawieszenia przedniego 31,1 cm
 • Tylne zawieszenie Podwójny wahacz A-Arm
 • Skok zawieszenia tylnego 33,5 cm

 

wymiary i  koła

Główne parametry 

 

Quad Polaris GENERAL 1000 PREMIUM  lekki pojazd terenowy korbanek.pl
 • Długość: 381,5 cm Szerokość: 158,7 cm Wysokość: 190,5 cm
 • Prześwit: 30,5 cm
 • Rozstaw osi: 206 cm
 • Masa na sucho: 842 kg
 • Ładowność: 580 kg
 • Zbiornik paliwa: 35,9 L
 • Bagażnik Tył: 272 kg
 • Przednie Koła: 27 x 9-14
 • Tylne Koła: 27 x11-14
 • Felgi Aluminiowe
                  

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

 

Komfort i wyposażenie

Szybka jazda tego wymaga

 

Jazda General 4 XP 1000 EPS o będzie idealnym wyznacznikiem wartości maszyny. Rekreacyjna przejażdżka z pasażerami? Transport po trudnym terenie? Przewóz po lesie sprzętu myśliwskiego, wędkarskiego? Polaris General właśnie do takich zadań jest najlepszy, główną domeną tego modelu jest uniwersalność i kompaktowość. Dzięki 4 miejscom przewieziesz znajomych dostarczających jakiś emocji. Warto zapoznać się, czemu zawdzięcza ta maszyna ATV tak wysoki komfort. Wygodne kubełkowe fotele zapewniają wygodną jazdę podczas najdłuższych przepraw, a ergonomiczna kierownica sprawia, że ręce się nie męczą, zapobiegając ślizganiu się podczas ekstremalnych przejazdów po piaskach, błocie czy płytkich wodach. Wspomaganie kierownicy, które jest nieodzownym elementem układu kierowniczego może odgrywać kluczową rolę w trakcie jazd. Limitowana maszyna na pokładzie ma elektroniczne instrumenty takie jak prędkościomierz, licznik przebiegu (również dzienny przebieg), licznik motogodzin, zegar, wskaźnik położenia dźwigni zmiany biegów, wskaźnik poziomu paliwa, wskaźnik wysokiej temperatury, niskiego naładowania akumulatora, świateł i temperatury płynu. Dzięki bogatemu oświetleniu LED nigdy nie zgubisz się na trasie, a dzięki gniazdu zapalniczki podładujesz telefon/nadajnik GPS. 

 

zobacz  wideo

Jak się sprawdza General w terenie

 


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna