Polaris Sportsman XP 1000

90 - 90 KM

SPORTSMAN XP 1000 bezkompromisowy pojazd ATV wyposażony we wszystkie możliwe systemy wspomagające, jakie można znaleźć w quadzie - EPS, ADC, EBS, a nawet wyciągarka. Dzięki tym wszystkim dodatkom będziesz w stanie zrobić cokolwiek i gdziekolwiek będziesz chciał. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

Polaris 1000 XP Sportsman LE kolor miedziany felgi aluminiowe opony Maxxis Vipr kontrola zjazdu ADC EPS wspomaganie kierownicy

Prezentacja maszyny

Polaris Sportsman XP 1000

 

    Jednostka napędowa  ProStar

 

Silnik ProStar o mocy 90 KM i momencie obrotowym 69 Nm daje ogromną przewagę nad innymi pojazdami tej klasy, co czyni tego Polarisa najpotężniejszym pojazdem ATV na rynku. Nowoczesne, sprawdzone i niezawodne rozwiązania, gwarantują  płynną i długotrwałą pracę silnika. Jednostka napędowa jest doskonale chroniona przed różnymi uderzeniami.

 

 

Polaris Sportsman XP 1000 z przednim bumperem

 

Polaris Sportsman xp 1000 i zawieszenie przednie

    Układ Napędowy

 

Najnowsza generacja napędu w POLARIS, tzw. High Performance All Wheel Drive to jeszcze bardziej ulepszona wersja już sprawdzonego napędu AWD. Wielowahaczowe zawieszenie zwiększy Twój komfort podczas jazdy w każdym terenie. Dzięki powiązaniu tych dwóch technologii pokonasz każdy teren i każdą przeszkodę bez względu na trudności. Większy prześwit oraz lepsza zdolność do pokonywania przeszkód jest możliwa, dzięki nowo zaprojektowanym wahaczom.

 

 

    Koła i Wymiary

 

Mocne aluminiowe felgi do trudnych warunków. Opony redukują wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem. Smukłe wymiary maszyny pozwolą przemieszczać się nawet w najmniej ciekawych warunkach — lasy, krzaki, tereny górzyste czy bagna.

 

 

Polaris Sportsman XP 1000 koło i felga

 

 

Przedni kufer w Polaris Sportsman xp 1000

 

    Udogodnienia Polarisa

 

Wielofunkcyjna paka ładunkowa na tyle maszyny o ładowności 261 kg! System Hamowania Silnikiem (EBS) i Aktywna Kontrola Zjazdu (ADC) pracują razem, żeby dostarczyć hamowanie czterech kół dla optymalnej kontroli i płynności, zmniejszając prędkość podczas zjazdu ze wzniesień. W momencie, kiedy tego potrzebujesz, system włącza napęd również na przednie koła, aby dać Ci więcej trakcji. Zastosowany system napędu 4x4, jest najszybszym dostępnym tego typu systemem. Sportsman XP 1000 daje Tobie również możliwość nawiązania połączenia z telefonem by wyświetlacz najważniejsze informacje na ekranie quada.

    Elektroniczne wspomaganie kierownicy

 

Manewruj maszyną z łatwością dzięki Elektronicznemu Wspomaganiu Kierownicy. EPS w Polarisie Sportsman XP 1000 to gwarancja doskonałej skrętności oraz płynnej jazdy, umożliwia to pokonywanie nawet najtrudniejszych przeszkód bez dużego wysiłku.

Elektroniczne wspomaganie kierownicy w polarisie sportsman xp 1000

Polaris CAMP

Zobacz jak działają systemy EBS i ADC
 

Sportsman XP 1000 w akcji! Zobacz przejazd maszyn zorganizowany przez firmę Korbanek.
Jak radzą sobie quady w trudnych warunkach? Czy systemy pomocnicze faktycznie są pomocnicze?
 

Dane Techniczne

Polaris Sportsman XP 1000
 

Zdjecie wykonane podczas rajdu
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 90hp@ 7250 RPM
Moment obrotowy: 69 Nm @ 6250 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 26 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 27 x 9-14
Tylne Koła: 27 x 11-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 55 kg/110 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 29.2 cm
Wymiary: (D x S x W) 211.4 x 120.9 x 140.8 cm
Ładowność: 261 kg
Rozstaw osi: 134.6 cm
Masa na sucho: 374 kg

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna