Ocen produkt

Polaris Sportsman 570 EPS

44 - 44 KM

Jeden z najbardziej uniwersalnych quadów na rynku. Sportsman 570 EPS wyposażony jest w elektroniczne wspomaganie kierownicy (EPS), dzięki któremu kontrola nad pojazdem jest łatwa i przyjemna. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

Kolor zielony atv quad felgi stalowe kierownica motocyklowa

    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Prezentacja maszyny

Polaris Sportsman 570 EPS

 

    Jednostka napędowa  ProStar

 

Elektroniczny wtrysk paliwa oraz podwójny wałek rozrządu w głowicy to główne wyposażenie silników 570 EPS. 44 Konie Mechaniczne zamknięte w jednostce napędowej ProStar, bardzo wytrzymałej oraz bezproblematycznej. Nawet ekstremalne warunki pogodowe - ciepło, zimno, sucho, wilgotno - nie mają wpływu na odpalanie maszyny. Wymiarowo mały silnik, potrafi rozpędzić quada aż do 100 km/h. Jednostka napędowa jest doskonale chroniona przed różnymi uderzeniami. Odpowiednio szybki przejazd w wodzie nie doprowadzi do zalania.

 

Polaris 570 podczas jazdy w terenie

 

 

Polaris 570 w błocie

 

    Układ Napędowy

 

Skok o ponad 20 cm w praktycznym przednim i tylnym zawieszeniu, doskonale amortyzuje wszelkie niedogodności na drodze. Nawet najtrudniejsze, niedostępne miejsca w terenie mogą zostać zdobyte dzięki napędowi 4x4. Proste załączanie napędu, jednym przyciśnięciem kciuka, pozwala na wygodny tryb jazdy. Ciesz się z pełnej jazdy, amortyzacja oraz zawieszenie są odpowiednio przystosowane pod trudne warunki jazdy i wszelkie wibracje.

 

    Koła i Wymiary

 

Odpowiednio dobrane koła ze stalowymi felgami pomogą przedostać się po trudnym terenie bez zakopywania się. Starannie dobrana guma redukuje wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem. Doskonałe wymiary maszyny pozwolą przemieszczać się nawet w najtrudniejszych warunkach. Lasy, krzaki, tereny górzyste czy bagna nie stanowią problemu.

 

 

Przejazd dwóch osób na jednym quadzie Polaris 570

 

 

 

Przednia skrytka w polarisie 570

 

    Udogodnienia Polarisa

 

W maszynach marki Polaris możliwa jest instalacja gamy produktów. Dostępne są dodatkowe ochraniacze, kufry czy adaptery pod nawigację. Na życzenie klienta, możliwa jest zmiana wizualna maszyny, poprzez np. dodatkowe naklejki, montaż innych felg, czy zamówienie quada w konkretnej kolorystyce.
 

Bagażnik o udźwigu ponad 80 kg został tak zaprojektowany, byś bez najmniejszego problemu znalazł wygodny i bezpieczny punkt zaczepu przewożonego towaru. Ponadto zintegrowany schowek o pojemności 24 litrów udostępnia dużo miejsca na niezbędne podczas pracy czy też dalszej wyprawy podstawowe narzędzia. Obie skrytki są odpowiednio chronione przed działaniem zewnętrznym.

 

    Elektroniczne wspomaganie kierownicy

 

Pełna kontrola Polarisa 570 EPS. Manewruj maszyną z łatwością dzięki Elektronicznemu Wspomaganiu Kierownicy. EPS to gwarancja płynnej jazdy oraz doskonałej skrętności, umożliwia to pokonywanie nawet najtrudniejszych przeszkód bez dużego wysiłku.

 

 

Elektroniczne wspomaganie kierownicy w polarisie 570 eps

Sportsman 570 EPS

Zobacz maszynę w akcji
 

Jazda Polarisami w terenie. Pełna gama produktów prezentuje się idealnie w polu.
Obejrzyj i sprawdź jak sobie radzi między innymi Polaris 570 EPS.
 

Dane Techniczne

Polaris 570 EPS

 
Pług sniezny z quadem podczas postooju przedni zderzak
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 567cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 44 KM @ 6700 RPM

ZAWIESZENIE

Moment obrotowy: 49 Nm @ 5900 RPM
Przednie Zawieszenie:  Kolumna MacPherson
Skok zawieszenia 20,8cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 24,1cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 25 x 8-12
Tylne Koła: 25 x 11-12
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 40.8 kg/81.6 kg
Zbiornik paliwa: 17.0 L
Prześwit: 27.9 cm
Wymiary: (D x S x W) 210.8 x 121.9 x 121.9 cm
Ładowność: 220 kg
Rozstaw osi: 128.3 cm
Masa na sucho: 325 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna