Ocen produkt

Polaris RZR 570

45 - 45 KM

Polaris RZR 570 to najmniejszy przedstawiciel off-roadowy ATV z rodziny Polaris. Maszyny zadowoli przede wszystkim amatorów, którzy dopiero wdrażają się w ten motosport. Stylistyka i linia jak najbardziej nawiązuje do klasycznej wersji RZR i nadaje unikatowego wyglądu na tle innych ATV. Jest to maszyna, która nie nie ma równych. Małe gabaryty i sprawdzony silnik Prostar zapewniają maszynie bardzo dobrą dynamikę i przyjemność jazdy. Dzięki zastosowaniu najlepszych i najnowocześniejszych technologii zapewnia komfort jazdy oraz niesamowite przeżycia. Istotne, że RZR 570 posiada homologacje T1b, dzięki czemu dopuszczony jest do ruchu drogowego. Mocny silnik ProStar generuje moc 45 KM.

    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

RZR 570 Polaris EPS pojazd w zastosowaniu grupy SxS pasy bezpieczeństwa kolor biały kierownica samochodowa klasyczna orurowana klatka bezpieczeństwa felgi stalowe
 

 

układ napędowy i  zawieszenie

Moc bez kompromisów

 

 

 • Silnik ProStar o pojemność 567 cm3POLARIS RZR 570 wersja dodatkowe orurowanie klatki
 • Moc 45 KM przy 5700 obr./min
 • Moment obrotowy 48,8 Nm przy 6000 obr./min
 • Przekładnia: automatyczna PVT P/R/N/L/H na wale
 • Napęd prawdziwe 4x4 i 2x4
 • Przednie zawieszenie podwójny wahacz poprzeczny
 • Skok zawieszenia przedniego 22,9 cm
 • Tylne zawieszenie podwójny wahacz poprzeczny
 • Skok zawieszenia tylnego 24 cm

 

wymiary i  koła

Główne parametry 

 

POLARIS RZR dodatkowe orurowanie klatki kolor biały korbanek.pl
 • Długość: 273 cm Szerokość: 127 cm Wysokość: 175 cm
 • Prześwit: 26,7 cm
 • Rozstaw osi: 200,7 cm
 • Masa na sucho: 452 kg
 • Ładowność: 335,6 kg
 • Zbiornik paliwa: 27,4 L
 • Bagażnik Tył: 136,1 kg
 • Przednie Koła: 25 x 8-12
 • Tylne Koła: 25 x 10-12
 • Felgi Stalowe
                  

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

 

Komfort i wyposażenie

Szybka jazda tego wymaga

 

Nowoczesny silnik ProStar wyposażony jest w podwójny wałek rozrządu w głowicy i elektroniczny wtrysk paliwa, co w połączeniu z niską masą pojazdu i krótko zestrojoną skrzynią biegów zapewniają maszynie niesamowite przyspieszenie (od 0 km/h do 60km/h w niecałe 4 sekundy). Sprawdzone i wytrzymałe zawieszenie o dobrym skok oparte na systemie podwójnych wahaczy poprzecznych z przodu i z tyłu zapewniają najwyższą wygodę kierowcy  i pasażerowi. Najlepszym testem Polarisa RZR 570 jest wybranie się w  30-minutową podróż po najbardziej wymagających terenach. Warto jednak wcześniej zapoznać się, czemu zawdzięcza ta maszyna ATV taki wysoki komfort. Wygodne kubełkowe fotele zapewniają wygodną jazdę podczas najdłuższych przepraw, a ergonomiczna kierownica sprawia, że ręce się nie męczą, zapobiegając ślizganiu się podczas ekstremalnych przejazdów po piaskach, błocie czy płytkich wodach. Wspomaganie kierownicy, które jest nieodzownym elementem układu kierowniczego może odgrywać kluczową rolę w trakcie jazd. Limitowana maszyna na pokładzie ma elektroniczne instrumenty takie jak pędkościomierz, licznik przebiegu (również dzienny przebieg), licznik motogodzin, zegar, wskaźnik położenia dźwigni zmiany biegów, wskaźnik poziomu paliwa, wskaźnik wysokiej temperatury, niskiego naładowania akumulatora, świateł i temperatury płynu. Dzięki bogatemu oświetleniu LED nigdy nie zgubisz się na trasie, a dzięki gniazdu zapalniczki podładujesz telefon/nadajnik GPS. 

 

zobacz  wideo

Jak się sprawdza RZR w terenie

 

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna