Ocen produkt

Polaris Sportsman 570 SP

44 - 44 KM

Legendarny design Sportsman 570 w połączeniu z wyposażeniem premium. Przednie i tylne niezależne zawieszenie wielowahaczowe i aktywna kontrola zjazdu (ADC) dostarczają nieporównywalne prowadzenie i komfort. Możliwość ściągnięcia maszyny używanej na indywidualne potrzeby klienta. Nowa w innej kolorystyce.

Sportsman 570 SP Polaris Quad z homologacja T3 kolor czerwony alufelgi klasyczna kierownica motocyklowa  lusterka w na kierownicy

    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Prezentacja maszyny

Polaris Sportsman 570 SP

 

    Jednostka napędowa  ProStar

 

Elektroniczny wtrysk paliwa oraz podwójny wałek rozrządu w głowicy to główne wyposażenie silników 570 SP. 44 Konie Mechaniczne zamknięte w jednostce napędowej ProStar, bardzo wytrzymałej oraz bezproblematycznej. Nawet ekstremalne warunki pogodowe — ciepło, zimno, sucho, wilgotno — nie mają wpływu na odpalanie maszyny. Wymiarowo mały silnik, potrafi rozpędzić quada aż do 100 km/h. Jednostka napędowa jest doskonale chroniona przed różnymi uderzeniami. Odpowiednio szybki przejazd w wodzie nie doprowadzi do zalania.

 

Polaris 570 SP podczas jazdy w terenie

 

 

Polaris 570 SP w błocie

 

    Układ Napędowy

 

Skok o ponad 20 cm w praktycznym przednim i tylnym zawieszeniu, doskonale amortyzuje wszelkie niedogodności na drodze. Nawet najtrudniejsze, niedostępne miejsca w terenie mogą zostać zdobyte dzięki napędowi 4x4. Proste załączanie napędu, jednym przyciśnięciem kciuka, pozwala na wygodny tryb jazdy. Ciesz się z pełnej jazdy, amortyzacja oraz zawieszenie są odpowiednio przystosowane pod trudne warunki jazdy i wszelkie wibracje.

 

    Koła i Wymiary

 

Zastosowanie 14" aluminiowych felg, pozwala Sportsmanowi 570 SP zyskać na prześwicie, aż do 3cm. Umożliwia to łatwiejsze pokonywanie przeszkód w terenie. Opony redukują wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem. Smukłe wymiary maszyny pozwolą przemieszczać się nawet w najtrudniejszych warunkach — lasy, krzaki, tereny górzyste czy bagna.

 

 

Przejazd dwóch osób na quadzie Polaris 570 SP

 

 

Przedni bumper w polarisie 570 SP

 

    Udogodnienia Polarisa

 

Najbardziej zintegrowany schowek wśród pojazdów ATV. 24 litry pojemności pozwalają schować mnóstwo sprzętu i nadal mieć do niego dostęp, nawet z przedmiotami przyczepionymi do pokrywy. System Hamowania Silnikiem (EBS) i Aktywna Kontrola Zjazdu (ADC) pracują razem, żeby dostarczyć hamowanie czterech kół dla optymalnej kontroli i płynności, zmniejszając prędkość podczas zjazdu ze wzniesień. Zastosowany system napędu 4x4, jest najszybszym dostępnym tego typu systemem. W momencie kiedy tego potrzebujesz, system włącza napęd również na przednie koła, aby dać Ci więcej trakcji.

 

    Elektroniczne wspomaganie kierownicy

 

Pełna kontrola Polarisa 570 SP. Manewruj maszyną z łatwością dzięki Elektronicznemu Wspomaganiu Kierownicy. EPS to gwarancja płynnej jazdy oraz doskonałej skrętności, umożliwia to pokonywanie nawet najtrudniejszych przeszkód bez dużego wysiłku.

 

Elektroniczne wspomaganie kierownicy w polarisie 570 sp

 

Elektroniczny wyświetlacz w polaris 570 sp

 

  Elektroniczny Wyświetlacz

 

Doskonała jakość ekranu w nowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczu. Gwarancja łatwości odczytu najważniejszych informacji, takich jak, np. obroty silnika, prędkość, temperatura silnika, itd.

Sportsman 570 SP

Zobacz maszynę w akcji
 

Sportsman 570 SP jeździ w terenie. Zobacz wyprawę z całą gamą pojazdów od Polaris.
Korbanek jako organizator, przygotował plan wycieczki po trudnych terenach.
Czy quady sobie poradzą?
 

Dane Techniczne

Polaris Sportsman 570 SP

Pojazd w terenie poderwany przód podczas wjazdu
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 567cm3
Napęd: 4×4/2×4/ADC
Moc: 44hp @ 6700 RPM
Moment obrotowy: 47.7 Nm @ 5900 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Wielowahaczowe Dual A-Arm Skok zawieszenia 20.8 cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm Skok zawieszenia 24,1cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 8-14; Maxxis
Tylne Koła: 26 x 10-14; Maxxis
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 40.8 kg/81.6 kg
Zbiornik paliwa: 17.0 L
Prześwit: 27,9 cm
Wymiary: (D x S x W) 210.8 x 121.9 x 143,9 cm
Ładowność: 220 kg
Rozstaw osi: 128.3 cm
Masa na sucho: 331 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna

 

WASZE OPINIE