Ocen produkt

Polaris Outlaw 50

2 - 2 KM

 

Polaris OUTLAW 50 to niezawodna maszyna dla najmłodszych użytkowników. Posiada idealne parametry i moc gwarantującą bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom. Musi być użytkowany tylko pod nadzorem osoby dorosłej i przez dziecko od lat 6 lub powyżej. Zastosowanie rozruchu elektrycznego pozwala na szybszy start maszyny. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta. 

Outlaw 50 Polaris dla dzieci quad kolor limonkowy antena z flaga korbanek.pl

    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

Prezentacja maszyny

Polaris Outlaw 50

 

 

    Silnik  ProStar

 

Silnik Prostar o pojemności 49 cm3 i mocy 2,5 KM to jednostka napędowa idealna dla naszych pociech. Wystarczająca siła by sprawić frajdę w terenie. Cały silnik jest odpowiednio osłonięty i chroniony przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Choć maszyna przeznaczona jest dla najmłodszych, Polaris zadbał, by wszelkie komponenty — w tym jednostka napędowa — były odpowiednio dopracowane. 

Polaris Outlaw 50 widok na przód

Polaris Outlaw 50 zawieszenie i spód pojazdu

 

 

    Układ Napędowy

 

Przednie oraz tylne zawieszenie o skoku 7,6 cm doskonale amortyzuje przejazd po trudnym terenie naszego dziecka. Napęd 2x4 jest całkowicie wystarczający, by dziecko czerpało pełnie szczęścia z maszyny. Amortyzacja oraz zawieszenie są odpowiednio przystosowane pod trudne warunki jazdy i wszelkie wibracje, aby cieszyć się pełną jazdą, nie zważając na żadne szkody.

 

    Koła i Wymiary

 

Doskonałe wymiary maszyny pozwolą przemieszczać się nawet w najtrudniejszych warunkach. Odpowiednio dobrane koła ze stalowymi felgami pomogą przedostać się po trudnym terenie bez zakopywania się. Lasy, krzaki, tereny górzyste czy bagna nie stanowią problemu. Odpowiednia guma redukuje wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem.

Koło i amortyzator w Polaris Outlaw 50

 

 

 

Kierownica Polaris Outlaw 50

 

    Pojazd przyjazny Młodzieży

 

Maszyna Polaris Outlaw 50 została zaprojektowana, tak by łączyć zabawę z bezpieczeństwem. Quad ma dostosowaną moc maksymalną i masę, tak by poradził sobie z nią każdy. Ze spokojem możesz wyruszyć swoim Polarisem w teren, zabierając swoją pociechę na jego własnym quadzie. Outlaw 50 będzie dotrzymywał kroku i równie dobrze będzie pokonywał wszelkie przeszkody. Maszyna jest w kolorze niebieskim, ale równie dobrze możemy na życzenie klienta przefarbować wg uznania. Do maszyny jest też dostępny pakiet dodatków, by maszyna była odpowiednio doposażona. Przyjedź ze swoją pociechą do wybranego dealera i zobacz samemu, jak sprawuje się quad. 

Pamiętaj, że Polaris Outlaw 50 to nie jest zwykła zabawka, dziecko powinno być pod nadzorem dorosłego podczas użytkowania.

Outlaw 50

Zobacz quada w akcji
 

Czy Twojemu dziecku spodoba się maszyna?
Zobacz jak sobie radzi w terenie, jak młodzież operuje nim w cięższych warunkach.

Polaris Outlaw 50 wraz z młodym operatorem powinien być zawsze pod nadzorem dorosłego.
 

Dane techniczne

Polaris Outlaw 50

Dzieci jażdżące po lesie Quadami Polaris Outlaw na przedzie rózowy quad za nim czarno -czerwony
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 49cm3
Napęd: 2×4
Moc: 2,5hp @ 7500 RPM
Moment obrotowy: 2,9 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  pojedynczy wahacz A-Arm
Skok zawieszenia 7,6cm
Tylne zawieszenie: stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 7,6 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 16 x 6,5-7
Tylne Koła: 16 x 8-R7
Felgi stalowe

WYMIARY

Zbiornik paliwa: 7,8 L
Prześwit: 10,2 cm
Wymiary: (D x S x W) 121,9 / 80 / 71,1 cm
Rozstaw osi: 83,8 cm
Masa na sucho: 101,4 kg

 


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna