Polaris General XP 1000 Deluxe EPS ABS

100 - 100 KM

Polaris General XP 1000 Deluxe EPS ABS to lekki pojazd terenowy łączący zalety użytkowego pojazdu Polaris Ranger oraz sportowego RZR. Efektem tego połączenia jest maszyna, która doskonale sprawdza się w codziennej pracy, a jednocześnie daje ogromną frajdę z jazdy terenowej w wolnym czasie. Dzięki zastosowaniu najlepszych i najnowocześniejszych technologii zapewnia komfort jazdy oraz niesamowite przeżycia. Istotne, że Polaris General 1000 posiada homologacje T1b, dzięki czemu dopuszczony jest do ruchu drogowego. Mocny silnik ProStar generuje moc 100 KM co czyni z niego jeden z najmocniejszych pojazdów side-by-side na rynku.

EPS ABS napęd 4x4 2x4 Turf rozpięcie tylnej osi EPS wspomaganie kierownicy dach plastikowy paka załadunkowa z wywrotem wyciągarka 3500 LB linka stalowa
 

 

układ napędowy i  zawieszenie

Najwyższa moc bez kompromisów

 

 

 

wymiary i  koła

Główne parametry 

 

Polaris General 1000 ABS EPS XP Deluxe
  • Długość: 300 cm Szerokość: 158,7 cm Wysokość: 190,5 cm
  • Prześwit: 30,5 cm
  • Rozstaw osi: 206 cm
  • Masa na sucho: 680 kg
  • Ładowność: 499 kg
  • Zbiornik paliwa: 35,9 L
  • Bagażnik Tył: 272 kg
  • Przednie Koła: 27 x 9-14
  • Tylne Koła: 27 x11-14
  • Felgi Aluminiowe
                  

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

 

Komfort i wyposażenie

Szybka jazda tego wymaga

 

W Polarisie General 1000 główną domeną jest uniwersalność i kompaktowość. Przejazd po lesie, transportowanie ładunku czy też rekreacyjna jazda po lesie. Warto zapoznać się, czemu zawdzięcza ta maszyna ATV tak wysoki komfort. Wygodne kubełkowe fotele zapewniają wygodną jazdę podczas najdłuższych przepraw, a ergonomiczna kierownica sprawia, że ręce się nie męczą, zapobiegając ślizganiu się podczas ekstremalnych przejazdów po piaskach, błocie czy płytkich wodach. Wspomaganie kierownicy, które jest nieodzownym elementem układu kierowniczego może odgrywać kluczową rolę w trakcie jazd. Limitowana maszyna na pokładzie ma elektroniczne instrumenty takie jak pędkościomierz, licznik przebiegu (również dzienny przebieg), licznik motogodzin, zegar, wskaźnik położenia dźwigni zmiany biegów, wskaźnik poziomu paliwa, wskaźnik wysokiej temperatury, niskiego naładowania akumulatora, świateł i temperatury płynu. Dzięki bogatemu oświetleniu LED nigdy nie zgubisz się na trasie, a dzięki gniazdu zapalniczki podładujesz telefon/nadajnik GPS. 

 

zobacz  wideo

Jak się sprawdza General w terenie

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna