Polaris Outlaw 110

7 - 7 KM

Polaris OUTLAW 110 to niezawodna maszyna dla najmłodszych użytkowników. Posiada idealne parametry i moc gwarantującą bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom. Musi być użytkowany tylko pod nadzorem osoby dorosłej i przez dziecko do lat 10 lub powyżej.  Idealna amortyzacja w trakcie jazdy zapewnia dodatkową frajdę i komfort z jazdy

PRODUKT ARCHIWALNY

Quad OUTLAW 110 - pojazd spalinowy dla dzieci

Prezentacja maszyny

Polaris Outlaw 110

 

    Silnik  ProStar

 

Silnik Prostar o pojemności 111,7 cm3 i mocy 6,8 KM to jednostka napędowa idealna dla dzieci. Silnik odpowiednio osłonięty i zabezpieczony przed uszkodzeniami na różnych gruntach. Maszyna ma odpowiednią moc by zapewnić świetną zabawę, a jednocześnie zachować bezpieczeństwo podczas jazd. Polaris  jest marką z ogromnym doświadczeniem i zadbał, by wszelkie komponenty były odpowiednio dopracowane. 

 

Polaris Outlaw 110 maszyna do jazdy w terenie

 

 

Polaris Outlaw 110 z dzieckiem podczas rajdu w terenie

 

    Układ Napędowy

 

Przednie zawieszenie o skoku 12,7 cm oraz tylne ze skokiem 15,2 cm doskonale amortyzuje przejazd po rozmaitych nierównościach. Napęd 2x4 zapewni odpowiednią przyczepność. Amortyzacja oraz zawieszenie są odpowiednio przystosowane pod trudne warunki jazdy i wszelkie wibracje, aby cieszyć się pełną jazdą, nie zważając na żadne szkody.

 

    Koła i Wymiary

 

Doskonałe wymiary maszyny pozwolą przemieszczać się nawet w najtrudniejszych warunkach. Odpowiednio dobrane koła ze stalowymi felgami pomogą przedostać się po trudnym terenie bez zakopywania się. Lasy, krzaki, tereny górzyste czy bagna nie stanowią problemu. Odpowiednia guma redukuje wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem.

 

 

Polaris Outlaw 110 w lesie podczas tripu

 

 

 

Polaris Outlaw 110 w terenie pokonując przeszkody

 

    Pojazd przyjazny Młodzieży

 

Maszyna Polaris Outlaw 110 została zaprojektowana przede wszystkim by zapoznać dzieci z motosportem, nadać nowego zainteresowania i nowej, ciekawej atrakcji. Istotne jest, że maszyna jest w pełni bezpieczna, a quad ma dostosowaną moc maksymalną i masę, tak by poradził sobie z nią każdy. Ze spokojem możesz wyruszyć swoim Polarisem w teren, zabierając swoją pociechę na jego własnym quadzie. Maszyna dostępna jest w kolorze niebieskim, ale równie dobrze możemy na życzenie zamówić inny kolor. Do maszyny jest też dostępny pakiet dodatków, by maszyna była odpowiednio doposażona. Przyjedź ze swoim dzieckiem do wybranego dealera i zobacz samemu, jak sprawuje się quad. 

Pamiętaj, że Polaris Outlaw 110 to nie jest zwykła zabawka, dziecko powinno być pod nadzorem osoby dorosłej.

 

Dane  Techniczne

Polaris Outlaw 110 dla dzieci i młodzieży

 

Quad OUTLAW 110 - niezawodna maszyna dla dzieci
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 111,7 cm3
Napęd: 2×4
Moc: 6,8hp @ 7000 RPM
Moment obrotowy: 7,5 Nm @ 5500 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  pojedynczy wahacz A-Arm
Skok zawieszenia 12,7cm
Tylne zawieszenie: stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 15,2cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 19 x 7-R8
Tylne Koła: 18 x 9,5-R8
Felgi stalowe

WYMIARY


Zbiornik paliwa: 5,9 L
Prześwit: 10,2 cm
Wymiary: (D x S x W) 155,6 / 93,3 / 97,8 cm
Rozstaw osi: 105,4 cm
Masa na sucho: 126 kg

 

Outlaw 110

Zobacz quada w akcji
 

Przyjedź i sam sprawdź, czy Twojemu dziecku spodoba się maszyna?
Zobacz sam, jak prezentują się maszyny Polaris na filmie.

Polaris Outlaw 110 wraz z młodym operatorem powinien być zawsze pod nadzorem dorosłego.

 

 

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna