Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Polaris Sportsman 570 X2

44 - 44 KM

 

Sportsman 570 X2 UTE - idealny pojazd do lekkich prac w gospodarstwie. Posiada otwieraną pakę ładunkową o ładowności ponad 180 kg. Maszyna wyposażona we wszystkie możliwe systemy ułatwiające jazdę takie jak EPS, ADC, EBS, Versatrac. Nowoczesny silnik ProStar 570 EFI sprawia, że pojazd nie zawodzi nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej w nieco innej konfiguracji niż na zdjęciu lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

Polaris Sportsman 2X 570 paka załadunkowa napęd 4x4 2x4 Turf rozpięcie tylnej osi kontrola zjazdu ADC EPS wspomaganie kierowniczy felgi stalowe wersja dla dwóch osób dodatkowy reflektor w kierownicy Korbanek.pl

Prezentacja maszyny

Polaris Sportsman 570 SP

 

    Jednostka napędowa  ProStar

 

Quad napędzany jest wytrzymałym silnikiem ProStar - jest to własna konstrukcja Polaris o mocy 44 KM, wyposażona w elektroniczny wtrysk paliwa i podwójny wałek rozrządu w głowicy. Dzięki najnowszej technologi konstrukcji silnika pojazd pracuje bardzo płynnie i bezproblemowo odpala bez względu na panującą pogodę. Wszystkie te cechy sprawiają, że Sportsman X2 UTE 570 HD jest doskonałym narzędziem pracy, dzięki któremu zaoszczędzisz swój drogocenny czas. Wymiarowo mały silnik, potrafi rozpędzić quada aż do 100 km/h. Jednostka napędowa jest doskonale chroniona przed różnymi uderzeniami.

 

Polaris 570 SP podczas jazdy w terenie

 

 

Polaris 570 SP w błocie

 

    Układ Napędowy

 

Niezależne tylne zawieszenie, a jego skok 24,1 cm umożliwia doskonałą płynność jazdy. Nawet najtrudniejsze, niedostępne miejsca w terenie mogą zostać zdobyte dzięki napędowi 4x4. Proste załączanie napędu, jednym przyciśnięciem kciuka, pozwala na wygodny tryb jazdy. Jako jeden z nielicznych, Polaris Sportsman 570 X2 ma możliwość odblokowania mechanizmu różnicowego na tylnej osi. Opcja ta daje możliwość większej skrętności oraz w efekcie, mniej zniszczone podłoże.

 

    Koła i Wymiary

 

Mocne stalowe felgi do trudnych warunków. Opony redukują wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem. Smukłe wymiary maszyny pozwolą przemieszczać się nawet w najmniej ciekawych warunkach — lasy, krzaki, tereny górzyste czy bagna.

 

 

Przejazd Polaris 570 SP w wodzie

 

 

Paka ładunkowa w polarisie 570 x2

 

    Udogodnienia Polarisa

 

Wielofunkcyjna paka ładunkowa na tyle maszyny o ładowności 180kg! System Hamowania Silnikiem (EBS) i Aktywna Kontrola Zjazdu (ADC) pracują razem, żeby dostarczyć hamowanie czterech kół dla optymalnej kontroli i płynności, zmniejszając prędkość podczas zjazdu ze wzniesień. W momencie, kiedy tego potrzebujesz, system włącza napęd również na przednie koła, aby dać Ci więcej trakcji. Zastosowany system napędu 4x4, jest najszybszym dostępnym tego typu systemem.

    Elektroniczne wspomaganie kierownicy

 

Manewruj maszyną z łatwością dzięki Elektronicznemu Wspomaganiu Kierownicy. EPS w Polarisie Sportsman 570 X2 to gwarancja doskonałej skrętności oraz płynnej jazdy, umożliwia to pokonywanie nawet najtrudniejszych przeszkód bez dużego wysiłku.

Elektroniczne wspomaganie kierownicy w polarisie 570 X2

Polaris CAMP

Zobacz jak działają systemy EBS i ADC
 

Sportsman 570 X2 w akcji! Zobacz przejazd maszyn zorganizowany przez firmę Korbanek.
Jak radzą sobie quady w trudnych warunkach? Czy systemy pomocnicze faktycznie są pomocnicze?
 

Dane Techniczne

Polaris Sportsman 570 X2

Wyładunek drewna za pomocą ruchomego bagażnika Polaris Sportsman 570 X2
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 567cm3
Napęd: 4×4/2×4/Turf
Moc: 44 KM @ 7300 RPM
Moment obrotowy: 36.2 Nm @ 5900 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 20,8cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 24,1cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 8-14, Maxxis
Tylne Koła: 26 x 10-14, Maxxis
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 40.8 kg/81,6 kg
Zbiornik paliwa: 17.0 L
Prześwit: 29,2 cm
Wymiary: (D x S x W) 218.4 x 121.9 x 121.9 cm
Ładowność: 220 kg
Rozstaw osi: 128,3 cm
Masa na sucho: 332 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
13 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna