Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Polaris Sportsman 570 Touring SP

44 - 44 KM

SPORTSMAN 570 Touring SP to moc i przyjemność z jazdy w czystej postaci. Zaawansowany technicznie pojazd z dwuosobową kanapą zapewnia niezrównany komfort jazdy nawet z dużymi prędkościami. Nowoczesny silnik ProStar o pojemności 567 cm3 sprawia, że maszynie nigdy nie zabraknie mocy. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

PRODUKT ARCHIWALNY

Quad Polaris Sportsman 570 SP Touring z homologacja T3 kolor srebrny alufelgi klasyczna kierownica motocyklowa lusterka w na kierownicy wersja dla dwóch osób

Prezentacja maszyny

Polaris Sportsman 570 Touring SP

 

    Jednostka napędowa  ProStar

 

Silnik ProStar jest autorską konstrukcją Polarisa wyposażoną w nowoczesny wtrysk paliwa. Jest to pewna i sprawdzona jednostka, która zapewnia pojazdowi doskonałe osiągi i wystarczający zapas mocy w każdej sytuacji. Niezawodny w każdych warunkach pogodowych. Wymiarowo mały silnik, potrafi rozpędzić quada aż do 100 km/h. Jednostka napędowa jest doskonale chroniona przed różnymi uderzeniami. 

 

Polaris 570 SP podczas jazdy w terenie

 

Polaris 570 SP w błocie

    Układ Napędowy

 

Skok o ponad 20 cm w praktycznym przednim i tylnym zawieszeniu, doskonale amortyzuje wszelkie niedogodności na drodze. Nawet najtrudniejsze, niedostępne miejsca w terenie mogą zostać zdobyte dzięki napędowi 4x4. Proste załączanie napędu, jednym przyciśnięciem kciuka, pozwala na wygodny tryb jazdy. Ciesz się z pełnej jazdy, amortyzacja oraz zawieszenie są odpowiednio przystosowane pod trudne warunki jazdy i wszelkie wibracje.

 

    Koła i Wymiary

 

Specjalnie zaprojektowane opony redukujące wibracje powstające w kontakcie z podłożem. Zastosowanie 14" aluminiowych felg, pozwala Sportsmanowi 570 SP zyskać na prześwicie, aż do 3cm. Umożliwia to łatwiejsze pokonywanie przeszkód w terenie. Smukłe wymiary maszyny pozwolą przemieszczać się nawet w najtrudniejszych warunkach — lasy, krzaki, tereny górzyste czy bagna.

 

 

Przejazd na quadzie Polaris 570 SP w terenie

 

 

Przedni bumper w qudzie Polaris

 

    Udogodnienia Polarisa

 

Wersja Touring to wydłużony quad mogący pomieścić dwie osoby. System Hamowania Silnikiem (EBS) i Aktywna Kontrola Zjazdu (ADC) pracują razem, żeby dostarczyć hamowanie czterech kół dla optymalnej kontroli i płynności, zmniejszając prędkość podczas zjazdu ze wzniesień. W momencie, kiedy tego potrzebujesz, maszyna załącza napęd 4x4, aby dać Ci więcej trakcji.

 

    Elektroniczne wspomaganie kierownicy

 

Pełna kontrola Polarisa 570 Touring SP. Manewruj maszyną z łatwością dzięki Elektronicznemu Wspomaganiu Kierownicy. EPS to gwarancja płynnej jazdy oraz doskonałej skrętności, umożliwia to pokonywanie nawet najtrudniejszych przeszkód bez dużego wysiłku.

 

Elektroniczne wspomaganie kierownicy w polarisie 570 touring sp

 

Elektroniczny wyświetlacz w polaris 570 sp

 

  Elektroniczny Wyświetlacz

 

Doskonała jakość ekranu w nowym ciekłokrystalicznym wyświetlaczu. Gwarancja łatwości odczytu najważniejszych informacji, takich jak, np. obroty silnika, prędkość, temperatura silnika, itd.

Sportsman 570 Tourung SP

Jazda w terenie
 

Rajd zorganizowany przez firmę Korbanek. Wiele modeli radzi sobie w ciężkich warunkach?
Który wypada najlepiej? Zobacz wyczyny Polarisa Sportsman 570 Touring SP!
 

Dane Techniczne

Polaris Sportsman 570 Touring SP

Polaris Sportsman 570 Touring SP Pojazd w terenie z kierowcą w kasku kolor biały pojazdu
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 567cm3
Napęd: 4×4/2×4/ADC
Moc: 44hp @ 7300 RPM
Moment obrotowy: 36,2 Nm @ 5900 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 20,8cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 24,1 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 8-14
Tylne Koła: 26 x 10-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 41 kg/82 kg
Zbiornik paliwa: 25,5 L
Prześwit: 27,9 cm
Wymiary: (D x S x W) 220,3 x 121,9 x 144,4 cm
Ładowność: 230 kg
Rozstaw osi: 142,3 cm
Masa na sucho: 344 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna