Ocen produkt

Polaris RANGER Diesel

23 - 24 KM


WERSJA PDF

Polaris RANGER Diesel napędzany silnikiem wysokoprężnym Kohler. Jednostka ta charakteryzuje się nienaganną kulturą pracy i wyznacza nowe standardy pod względem trwałości. Wysoki moment obrotowy silnika gwarantuje dużą moc holowania, a dodatkowe systemy elektryczne zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

PRODUKT ARCHIWALNY

 pasy bezpieczeństwa pojazd na trzy osoby pasy bezpieczeństwa klasyczna kierownica przedni zderzak metalowy paka załadunkowa inaczej przestrzeń załadunkowa napęd 2x4 4x4 felgi stalowe korbanek.pl klatka bezpieczeństwa


 

Prezentacja maszyny

Polaris Ranger DIESEL

 

   

Silnik KOHLER
 

Wysokoprężny 3 cylindrowy silnik Kohler o pojemności 1028 cm3 to sprawdzona, wytrzymała, a przede wszystkim bardzo oszczędna jednostka napędowa. Chłodzony cieczą, wykorzystuje wtrysk pośredni, który zapewnia pracę bez zakłóceń oraz neutralizuje hałas dobiegający spod maski. Dzięki sporemu momentowi obrotowemu Ranger Diesel charakteryzuje się dużą siłą uciągu.

 

Polaris Ranger Diesel silnik

Polaris Ranger Diesel z pięknym krajobrazem

   

Układ Napędowy
 

Polaris Ranger Diesel posiada prawdziwy napęd AWD na wszystkie cztery koła. Doskonała amortyzacja zapewniona jest dzięki mocnym, podwójnym wahaczom oraz skokowi zawieszenia ok 25 cm. System VERSATRAC umożliwia rozłączenie mechanizmu różnicowego tylej osi, dzięki czemu pojazd nie niszczy podłoża, po którym się porusza.
 

   
Koła i
 Wymiary

 

Mocne stalowe felgi do trudnych warunków. Opony redukują wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem. Dobrze zaprojektowana maszyna, pozwoli wygodnie przemieszczać się w lesie, ale i nie tylko. Paka załadunkowa o dużych wymiarach pozwoli przenosić większe towary. Wygodna kabina pomieści dwie osoby.

Koło i zawieszenie Polaris Ranger Diesel

 

Panel sterowania w Polaris Ranger Diesel

 

  Udogodnienia 
Polarisa

 

Doskonałe zawieszenie i systemy wspomagające takie jak ADC (aktywna kontrola zjazdu) i EBS ( hamowanie silnikiem) zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Polaris Ranger DIESEL dodatkowo posiada powiększoną skrzynię ładunkową z tyłu pozwalającą na transport towarów o masie do 450 kg. Tylny hak holowniczy umożliwia ciągnięcie przyczepy o masie 680 kg i jest to wynik deklasujący inne pojazdy tego typu. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego.

   

Model DIESEL

 

Zwiększony moment obrotowy - 50 Nm (przy 2600 RPM), doskonała moc holownicza i dobrze dobrany silnik, który będzie służył przez lata — to właśnie jest Polaris model Ranger Diesel. Wysokoprężna jednostka napędowa to nowe standardy w trwałości, sama moc oraz praktyczność tego modelu to potwierdza. Nie straszne mu żadne warunki klimatyczne, odpali w każdej sytuacji, a jeździ jeszcze lepiej.

 

Polaris Ranger Diesel logo

Polaris CAMP

Polaris Ranger DIESEL
 

Quad podczas Polaris Camp organizowany przez firmę Korbanek. 

Zobacz jak radzi sobie Ranger Diesel.

Wytrzymałość oraz moc maszyny powodują swobodny przejazd nawet przez największe przeszkody.
 

Przyczepka doczepiona do Quada z drewnem
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 1028 cm3
Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 23.4 HP Kohler
Moment obrotowy: 50 Nm @ 2600 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz A-Arm
Skok zawieszenia 25,4cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 25,4 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 25 x 10-12
Tylne Koła: 25 x 11-12
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/ Tył:  40,8/81,6kg
Zbiornik paliwa: 37.9 L
Prześwit: 30.5 cm
Wymiary: (D x S x W) 296 x 152 x 193 cm
Ładowność: 680.4 kg
Rozstaw osi: 206 cm
Masa na sucho: 664 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna