Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Polaris RANGER 570 EPS

40 - 40 KM

 

WERSJA PDF

Polaris RANGER 570 to lekki i uniwersalny terenowy pojazd użytkowy typu UTV. Charakteryzuje się solidną konstrukcją, łatwością obsługi i niskimi kosztami eksploatacji. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego pozwalającego przetransportować zarówno ludzi, jak i ładunek i dostarczyć go w trudno dostępne miejsce. Wygodny i bezpieczny w pracy. Dający mnóstwo frajdy z jazdy rekreacyjnej.

PRODUKT ARCHIWALNY

Ranger 570 EPS Polaris  kolor zielony paka załadunkowa pasy bezpieczeństwa kierownica samochodowa pasy bezpieczeństwa zderzak przedni metalowy felgi stalowe napęd 2x4 4x4 EPS wspomaganie

Prezentacja maszyny

Polaris Ranger 570

 

    Silnik  ProStar

 

Mocny 44 konny silnik ProStar pozostawia porównywalne pojazdy konkurencji daleko w tyle i zapewnia optymalną moc i siłę uciągu. Silnik wyposażony jest w elektroniczny wtrysk paliwa oraz podwójny wałek rozrządu w głowicy. Bardzo wytrzymała jednostka napędowa przeciwstawi się nawet najtrudniejszym warunkom w terenie.

 

Polaris Ranger 570 deska rozdzielcza

 

 

Polaris Ranger 570 cała okazałość

 

    Układ Napędowy

 

Kolumna MacPhersona na przodzie oraz podwójny wahacz A-arm na tyle, to idealne połączenie, które pozwala twojej maszyny na trudne manewry w terenie. Doskonała konstrukcja pozwala na skok zawieszenie o 23 cm! Napęd 4x4, który pomoże Tobie wyjść z niejednej nieciekawej sytuacji, jest w standardowym wyposażeniu maszyny. System VERSATRAC umożliwia rozłączenie mechanizmu różnicowego tylej osi, dzięki czemu pojazd nie niszczy podłoża, po którym się porusza. Cały układ napędowy został tak zaprojektowany, byś miał 100% satysfakcję z jazdy po każdej nawierzchni.
 

 

    Koła i Wymiary

 

Bieżnik opony jest dostosowany pod trudną nawierzchnię. Czy jedziesz po polu, lesie czy łące, koła odpowiednio zdają swój egzamin. Stalowe felgi wytrzymają większe obciążenia. Większe wymiary maszyny pozwalają na wygodną jazdę i transport różnego rodzaju rzeczy, narzędzi itp. Usiądziesz komfortowo w quadzie, a klatka ochroni Cię i współpasażerów przy ewentualnej wywrotce. 

 

Przód maszyny Polaris Ranger 570

 

 

Polaris Ranger 570 naczepa

 


    Udogodnienia Polarisa

 

System Lock & Ride umożliwia łatwe zwiększenie użyteczności pojazdu poprzez zamontowanie różnorodnych akcesoriów. Ranger 570 posiada dużą skrzynię ładunkową z tyłu pozwalającą na transport towarów o masie do 226 kg. Dodatkowo tylny hak holowniczy umożliwia ciągnięcie przyczepy o masie 680 kg i jest to wynik deklasujący inne pojazdy tego typu.

Tylny bagażnik z wywrotką, pozwoli przewozić Ci najróżniejsze rzeczy, począwszy od narzędzi, kończąc na drewnie do kominka. Maszyna idealnie sprawuje się w gospodarstwie czy przy pracach leśnych.

Polaris Ranger 570

Jazda wyczynowa quadem RANGER 570
 

Dane Techniczne

Specyfikacja Polaris Ranger 570

Wyciągarka z linka stalową pojazd na trwaniku
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 567cm3
Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 44hp @ 6700 RPM
Moment obrotowy: 48 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Kolumna MacPherson
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm,
stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 25,4 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 25 x 10-12
Tylne Koła: 25 x 11-12
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 226.8 kg
Zbiornik paliwa: 34.1 L
Prześwit: 25.4 cm
Wymiary: (D x S x W) 279 x 147 x 185 cm
Ładowność: 453.6 kg
Rozstaw osi: 185.4cm
Masa na sucho: 473 kg

*Podano fabryczne dane producenta,
które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna