Polaris Sportsman Touring XP 1000

88 - 88 KM

 

SPORTSMAN XP 1000 TOURING - specjalnie zaprojektowany pojazd do cieszenia się jazdą po bezdrożach we dwójkę. Doskonałe wyposażenie maszyny zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i przyjemną jazdę dla kierowcy jak i pasażera. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

Wersja dla dwóch osób kolor srebrny felgi aluminiowe oparcie dla pasażera klasyczna kierownica motocyklowa
 Homologacja-T3b
 
Cena: 64 999 zł

 

Sprawdź pojazdy demo w wyjątkowo atrakcyjnych cenach ! 

Pojazd ma specjalnie wydłużone podwozie po to aby zagwarantować pasażerowi i kierowcy odpowiednią ilość miejsca. Powyższony fotel i podnóżki pasażera ułatwiają osobie siedzącej z tyłu obserwację trasy, specjalne rączki  z każdej strony fotela pozwalają na pewny chwyt. Quad napędzany jest wytrzymałym silnikiem ProStar, własnej konstrukcji Polaris o mocy 88 KM, jednostka wyposażona jest w elektroniczny wtrysk paliwa i podwójny wałek rozrządu w głowicy. Doskonałe wyposażenie maszyny między innymi ADC (aktywna kontrola zjazdu), EBS (hamowanie silnikiem) i EPS (wspomaanie kierownicy)  gwarantuje podóżującym wygodę i bezpieczeństwo.

 

Quad zjezdza w dół dwie osoby na pojezdzie
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 88 KM @ 7250 RPM
Moment obrotowy: 89 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz poprzeczny
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 26 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 9-14
Tylne Koła: 26 x 11-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 55 kg/110 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 28.5 cm
Wymiary: (D x S x W) 219.7 x 120.9 x 147.9 cm
Ładowność: 217 kg
Rozstaw osi: 144.8 cm
Masa na sucho: 426 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz jak PREZENTUJE SIĘ polaris sportsman

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna