Ocen produkt

Polaris Sportsman Touring XP 1000

88 - 88 KM

WERSJA PDF

SPORTSMAN XP 1000 TOURING - specjalnie zaprojektowany pojazd do cieszenia się jazdą po bezdrożach we dwójkę. Doskonałe wyposażenie maszyny zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i przyjemną jazdę dla kierowcy, jak i pasażera. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

PRODUKT ARCHIWALNY

Wersja dla dwóch osób kolor srebrny felgi aluminiowe oparcie dla pasażera klasyczna kierownica motocyklowa

Prezentacja maszyny

Polaris Sportsman XP 1000 Touring

 

    Jednostka napędowa  ProStar

 

Quad napędzany jest wytrzymałym silnikiem ProStar, własnej konstrukcji Polaris o mocy 88 KM, jednostka wyposażona jest w elektroniczny wtrysk paliwa i podwójny wałek rozrządu w głowicy. Nowoczesne, sprawdzone i niezawodne rozwiązania, gwarantują  płynną i długotrwałą pracę silnika. Jednostka napędowa jest doskonale chroniona przed różnymi uderzeniami.

 

 

Polaris Sportsman XP 1000 touring z przednim bumperem

 

Polaris Sportsman xp 1000 i zawieszenie przednie

    Układ Napędowy

 

Najnowsza generacja napędu w POLARIS, tzw. High Performance All Wheel Drive to jeszcze bardziej ulepszona wersja już sprawdzonego napędu AWD. Wielowahaczowe zawieszenie zwiększy Twój komfort podczas jazdy w każdym terenie. Dzięki powiązaniu tych dwóch technologii pokonasz każdy teren i każdą przeszkodę bez względu na trudności. Większy prześwit oraz lepsza zdolność do pokonywania przeszkód jest możliwa, dzięki nowo zaprojektowanym wahaczom.

 

 

    Koła i Wymiary

 

Mocne aluminiowe felgi do trudnych warunków. Opony redukują wibracje pojawiające się w kontakcie z nieregularnym podłożem. Smukłe wymiary maszyny pozwolą przemieszczać się nawet w najmniej ciekawych warunkach — lasy, krzaki, tereny górzyste czy bagna.

 

 

Polaris Sportsman XP 1000 koło i felga

 

 

Polaris Sportsman xp 1000 widok na bok

 

    Udogodnienia Polarisa

 

Wielofunkcyjna paka ładunkowa na tyle maszyny o ładowności 261 kg! System Hamowania Silnikiem (EBS) i Aktywna Kontrola Zjazdu (ADC) pracują razem, żeby dostarczyć hamowanie czterech kół dla optymalnej kontroli i płynności, zmniejszając prędkość podczas zjazdu ze wzniesień. W momencie, kiedy tego potrzebujesz, system włącza napęd również na przednie koła, aby dać Ci więcej trakcji. Zastosowany system napędu 4x4, jest najszybszym dostępnym tego typu systemem. Sportsman XP 1000 daje Tobie również możliwość nawiązania połączenia z telefonem by wyświetlacz najważniejsze informacje na ekranie quada.

    Elektroniczne wspomaganie kierownicy

 

Manewruj maszyną z łatwością dzięki Elektronicznemu Wspomaganiu Kierownicy. EPS w Polarisie Sportsman XP 1000 to gwarancja doskonałej skrętności oraz płynnej jazdy, umożliwia to pokonywanie nawet najtrudniejszych przeszkód bez dużego wysiłku.

Elektroniczne wspomaganie kierownicy w polarisie sportsman xp 1000 touring

Polaris Sportsman xp 1000 touring to wersja dla dwóch

    Wersja Touring

 

Pojazd ma specjalnie wydłużone podwozie po to, aby zagwarantować pasażerowi i kierowcy odpowiednią ilość miejsca. Podwyższony fotel i podnóżki pasażera ułatwiają osobie siedzącej z tyłu obserwację trasy, specjalne rączki  z każdej strony fotela pozwalają na pewny chwyt.

 

Polaris CAMP

Zobacz jak działają systemy EBS i ADC
 

Przejazd terenowy quadami Polarisa. Zobacz, jak radzą sobie maszyny w polu,
błocie czy lesie. Czy Sportsman XP 1000 Touring da radę?

 

Dane Techniczne

Polaris Sportsman XP 1000 Touring
 

Quad zjeżdża w dół dwie osoby na pojeździe Polaris Sportsman XP 1000 Touring
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 88 KM @ 7250 RPM
Moment obrotowy: 89 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz poprzeczny
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 26 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 9-14
Tylne Koła: 26 x 11-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 55 kg/110 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 28.5 cm
Wymiary: (D x S x W) 219.7 x 120.9 x 147.9 cm
Ładowność: 217 kg
Rozstaw osi: 144.8 cm
Masa na sucho: 426 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna