Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Polaris Sportsman XP 1000 LE FALCON

88 - 88 KM

WERSJA PDF

SPORTSMAN XP 1000 LE FALCON to bezkompromisowy pojazd ATV wyposażony we wszystkie możliwe systemy wspomagające, jakie można znaleźć w quadzie EPS, ADC, EBS, a nawet wyciągarka. Dzięki tym wszystkim dodatkom będziesz w stanie zrobić cokolwiek i gdziekolwiek będziesz chciał. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej w innej kolorystyce niż na zdjęciu lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

PRODUKT ARCHIWALNY

Sportsman 1000 XP LE Polaris  wspomaganie kierownicy kolor miedziany felgi aluminiowe system lock end ride Korbanek.pl

Najważniejsze aspekty

Polaris Sportsman XP 1000 LE FALCON

 

    SILNIK  ProStar

 

Silnik ProStar o mocy 90 KM i momencie obrotowym 89,5 Nm daje ogromną przewagę nad innymi pojazdami tej klasy, co czyni tego Polarisa najpotężniejszym pojazdem ATV na rynku. Nowoczesne, sprawdzone i niezawodne rozwiązania, gwarantują  płynną i długotrwałą pracę silnika. Jednostka napędowa jest doskonale chroniona przed różnymi uderzeniami.  

 

 

Polaris Sportsman XP 1000 le falcon z silnikiem pro star

 

Polaris Sportsman xp 1000 Le Falcon i zawieszenie przednie

    Układ Napędowy

 

Wielowahaczowe zawieszenie zwiększy Twój komfort podczas jazdy w każdym terenie. Najnowsza generacja napędu w POLARIS, tzw. High Performance All Wheel Drive to jeszcze bardziej ulepszona wersja już sprawdzonego napędu AWD. Dzięki powiązaniu tych dwóch technologii pokonasz każdy teren i każdą przeszkodę bez względu na trudności. Większy prześwit oraz lepsza zdolność do pokonywania przeszkód jest możliwa, dzięki nowo zaprojektowanym wahaczom.

 

 

    Koła i Wymiary

 

Dobrze dobrane ogumienie jest istotnym punktem przy kompletowaniu maszyny. Polaris Sportsman XP 1000 HUSAR ma tak dobrane koła, byś cieszył się z płynnej jazdy i radził sobie nawet z najtrudniejszymi przeszkodami. Felgi aluminiowe są wytrzymałe na uderzenia oraz mają niesamowitą prezencję.

Polaris Sportsman XP 1000 le falcon koło i felga

 

 

Kierownica z systemem EPS w Polaris Sportsman xp 1000 le falcon

    Udogodnienia Polarisa

 

Sportsman XP 1000 LE FALCON, jak jego podstawowy odpowiednik, posiada wszystkie potrzebne udogodnienia do jazdy w terenie. Wspomaganie kierownicy (EPS), System Hamowania Silnikiem (EBS) oraz Aktywna Kontrola Zjazdu (ADC) to systemy znacznie ulepszające i ułatwiające przejazd w trudnych warunkach. W momencie, kiedy tego potrzebujesz najbardziej, załączany jest napęd na przednie koła, czy hamowanie czterech kół dla optymalnej kontroli i płynności. Zastosowanie napędu 4x4 wyswobodzi Cię z każdej opresji. Sportsman XP 100 LE FALCON połączy się z Twoim telefonem, by wyświetlić na ekranie quada najważniejsze powiadomienia.

    Model LE FALCON

 

Model, który Państwu oferujemy to model limitowany — super sport. Posiada: wahacze sportowe, felgi rally na przód i tył, czerwone beadlocki oraz zestaw amortyzatorów FOX. Zaprojektowany został, aby praca i jazda w terenie była samą przyjemnością.

Polaris Sportsman XP 1000 Le Falcon prezentacja modelu

Country park camp

Rajd w terenie Polarisami
 

Przejazd terenowy quadami. Zobacz, jak radzą sobie maszyny w najtrudniejszych możliwie warunkach.
Czy Polaris Sportsman XP 1000 poradzi sobie? Jak on pokonuje przeszkody?

Dane Techniczne

Polaris Sportsman XP 1000 LE FALCON
 

Pojazd w terenie podczas rajdu Polaris Sportsman XP 1000 LE FALCON
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 90hp @ 7250 RPM
Moment obrotowy: 89.5 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz poprzeczny
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 26 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 8-14
Tylne Koła: 26 x 11-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 55 kg/110 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 29.2 cm
Wymiary: (D x S x W) 211.4 x 120.9 x 128.9 cm
Ładowność: 261 kg
Rozstaw osi: 134.6 cm
Masa na sucho: 378 kg

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna