Polaris RZR XP 1000 EPS

109 - 110 KM

 

RZR XP 1000 EPS  to ekstremalne połączenie zwinności, doskonałego zawieszenia i mocy. Maszyna potrafi doskonale sie dopasować do każdego stylu jazdy. Jest po pojazd który znakomicie sprawdzi się w każdym terenie i w każdych warunkach atmosferycznych. Możliwość ściągnięcia maszyny nowej lub używanej na indywidualne potrzeby klienta.

RZR 1000 XP S Polaris kolor czarny zawieszenie nadwozia Walker Ewans klatka ochronna pasy bezpieczeństwa

 Homologacja-T1b   Cena: 94 999 

 

Polaris RZR XP 1000 EPS napędzany jest najmocniejszym silnikiem jaki możesz znaleźc w klasie 999cm3 wśród pojazdów SxS. Nowo zaprojektowana obudowa przekładni pasowej jest w stanie zapewnić 2 x więcej chodzącego powietrza w porównaniu do porzedniego modelu. Jedno z najlepszych w swojej klasie zawieszenie Walker Evans o ogromnym skoku 45.7 cm i bardzo duży prześwit (ponad 34 cm) gwarantuja że bedziesz mógł pokonać kazdą przeszkodę na swojej drodze. Duży moment obrotowy wynoszący 97 Nm zapewnia doskonałe przyspieszenia nawet przy niskich obrotach. Podwozie pojazdu zostało tak zaprojektowane aby masa była jak najbardziej wycentralizowana, a środek ciężkości znajdował się najniżej jak tylko się da.

 

Pojazd na wzgórzu podczas jazdy kolor niebieski
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 999cm3
Napęd: 4×4/2×4/TURF
Moc: 109.6hp @ 8500 RPM
Moment obrotowy: 97 Nm @ 7500 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Walker Evans
Skok zawieszenia 40,6 cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe dual a-arm
Skok zawieszenia 45,7 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 29 x 9-14
Tylne Koła: 29 x 11-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 136.1 kg
Zbiornik paliwa: 23,0 LL
Prześwit: 34.3 cm
Wymiary: (D x S x W) 302.2 x 162.6 x 187.3 cm
Ładowność: 231 kg
Rozstaw osi: 228.6 cm
Masa na sucho: 621 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz RZR XP 1000 EPS w akcji

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna