Ocen produkt

Polaris RZR 170

9 - 9 KM

RZR 170 to świetna, rekreacyjna maszyna UTV dla młodych użytkowników. Rekomendowany przez producenta wiek to od 10 roku życia. Polaris RZR 170 to kompromis dobrych parametrów i odpowiedniej mocy przy gwarancji zachowania bezpieczeństwa dla przyszłych zawodników tego sportu. Zastosowanie rozruchu elektrycznego pozwala na szybszy start maszyny. Polaris  jest maszyną przeznaczoną do zabaw pod nadzorem osób dorosłych i nie posiada homologacji, co oznacza, że nie jest dopuszczony do ruchu na ulicy. Najmniejszy z rodziny RZR służy głównie jako wprowadzenie do motosportu oraz wspólnego spędzeniu czasu z rodziną. Dzięki silnikowi Prostar maszyna RZR 170 staje się niemal bezawaryjną maszyną i może służyć jako doskonały materiał dydaktyczny w obsłudze i eksploatacji pojazdów spalinowych, oczywiście pod okiem znającego pojęcia podstawowej mechaniki dorosłego opiekuna.

    WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

RZR 170 Polaris dla dziecka klatka bezpieczeństwa pasy bezpieczeństwa kolor czarny klasyczna kierownica samochodowa korbanek.pl

 

układ napędowy i  zawieszenie

Najwyższa moc bez kompromisów

Polaris RZR jest przede wszystkim wyznacznikiem bezpieczeństwa użytkowania. Dlatego też, Często jest wybieraną marką do najbardziej ekstremalnych zawodów, w których maszyny poddawane ciężkim warunkom, więc zarówno użytkownicy, jak i silnik są zawsze dobrze osłonięte. 

 

 • Silnik czterosuwowy o pojemności 169 cm3Polaris RZR 170 kolor niebieski pasy bezpieczeństwa klatka ochronna dwóch kierowców w terenie
 • Moc 6,8 kW/9,4 KM
 • Przekładnia automatyczna PVT z przełożeniami F/N/R
 • Moment obrotowy 10,5 Nm przy 4500 obr./min
 • Napęd 2x4 
 • Przednie zawieszenie pojedynczy wahacz
 • Wahacz poprzeczny o skoku 12,7 cm
 • Tylne zawieszenie stabilizator poprzeczny 
 • Wahacz poprzeczny o skoku 12,7 cm

 

wymiary i  koła

Główne parametry 

Amortyzacja oraz zawieszenie jest kluczowym elementem w Polarisie. Ma zapewnić dobrą przyczepność oraz niezawodność w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu tereny leśne, górzyste, bagna czy krzaki nie są wyzwaniem dla Rangera. Przyjedź i sprawdź sam, jak się sprawuje maszyna w rękach Twojego dziecka.

 

RZR Polaris 170 pojazd dla dzieci bezpieczny quad z klatka ochrona kolor niebieskich pasy beieczenstwa
 • Długość: 215,9 cm Szerokość: 121,9 cm Wysokość: 139,7 cm
 • Prześwit: 15,2 cm
 • Rozstaw osi: 165,1 cm
 • Masa na sucho: 226,8 kg
 • Zbiornik paliwa: 9,5 L
 • Przednie Koła: 19 x 7-8
 • Tylne Koła: 20 x 10-9
 • Felgi Stalowe
                  

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od stanu rzeczywistego

 

 

Historia Marki

Warto wiedzieć

 

Polaris jest marką przodującą w produkcji i sprzedaży pojazdów quad (ATV), terenowych pojazdów użytkowych (UTV) a także skuterów śnieżnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w miejscowości Medina - stan Minnesota, jednak producent ten posiada fabryki rozsiane po całym świecie. W Polsce, dokładnie w 2014 Polaris otworzył fabrykę w Opolu i z czasem zaczął tworzyć sieć dealerską. Aktualnie każdy użytkownik ma doskonały dostęp do salonów oraz serwisu w razie potrzeby. Polaris cały czas rozwija się i udoskonala swoje technologie by swoim klientem zaoferować jeszcze lepsze osiągi i możliwości przy zachowaniu bezpieczeństwa i jakości materiałów oraz produktów, z których są utworzone maszyny. Same UTV i ATV podbijają serca użytkowników na całym świecie i bardzo często zdobywają nagrody w różnych konkurencjach.

 

zobacz  wideo

Sprawdź przed zakupem

 


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

2
2 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna